Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

GŁOŚNIK GGMM E3 WI-FI/BLUETOOTH/AUX/BUDZIK GŁOŚNIK (6999481077)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Opis

GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY SOUNDLOGIC XT

Soundlogic XT to przenośny głośnik Bluetooth. Jest godny uwagi ze względu na wiele możliwości odtwarzania muzyki. Głośnik możesz zawsze zabrać ze sobą.  Dzięki wbudowanemu 3,5 mm wejściu audio, głośnik można podłączyć również do odtwarzacza niewyposażonego w moduł Bluetooth.

Soundlogic XT to głośnik z  bogatym poczuciem mody i technologii. 

Posiada również możliwość obsługi USB i kart SD. Dzięki tym możliwościom zawsze wybierzesz jakąś opcję odtwarzania muzyki.   

Głośnik sprawi że każda odtwarzana melodia będzie doskonała. 

SPECYFIKACJA:

  • SD
  • AUX
  • Bluetooth
  • USB
  • Wbudowany akumulator 

Pozostałe informacje:

Oferowane urządzenie to sprzęt powystawowy / odnowiony.

Urządzenia są w bardzo dobrym stanie wizualnym, mogą nosić minimalne ślady użytkowania w postaci niewielkich rysek.

W 100% sprawne techniczne.

Zakupy u nas są:

Szybkie: wysyłki realizujemy codziennie w dni robocze, przesyłka może być u Ciebie już jutro! (przy opłaceniu zamówienia do godz.12-stej i wyborze odpowiedniej formy dostawy).

Tanie: specjalizujemy się w okazjach, dbamy, aby nasze ceny były zawsze konkurencyjne.

Bezpieczne: kupując u nas masz 14 dni na zwrot towaru. Każdy produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją.

Zapraszamy do kontaktu:

☏ telefon: 503 419 699. Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00.

@ adres e-mail: ok.okazje@gmail.com Na wszystkie maile odpisujemy w ciągu 24 godzin.

nr konta:  65 1910 1048 2668 4481 3441 0001  Deutsche Bank.

adres: ul. Dąbrowskiego 81/85 lok. 5A, 60-529 Poznań.

Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

ok_okazje Wojciech Pawlak
Dąbrowskiego 81/85 lok. 5A
60-529 Poznań
Dodatkowe informacje

1. W przypadku reklamacji, uprzejmie prosimy o dołączenie do przesyłki formularza reklamacyjnego, który jest dostępny do pobrania w poniższym linku: 

https://www.dropbox.com/s/lybeexnlyi99u62/FORMULARZ.pdf?dl=0&m=


2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: 

a. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Nabywcy, login Nabywcy oraz numer aukcji;

b. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji;

c. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Nabywcy;

d. okoliczności uzasadniające reklamację. 


3. Sprzedawca może odmówić rozpoznania reklamacji jeśli wskazane przez Nabywcę dane nie będą wystarczające do rozpatrzenia reklamacji, w tym ustalenia Umowy, której reklamacja dotyczy lub danych umożliwiających kontakt z Nabywcą. 


4. Reklamacja powinna zostać rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę poprawnie złożonej reklamacji. Okres ten może ulec wydłużeniu w przypadku konieczności sprowadzenia części spoza terytorium Polski. O rozstrzygnięciu reklamacji Nabywca zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź telefonicznie. 


5. Reklamowany przedmiot należy odesłać na adres firmy: 

ok_okazje Wojciech Pawlak, ul Dąbrowskiego 81/85 lokal 5A, 60-529 Poznań. 

Przesyłki wysłane na inny adres nie będą odbierane. 

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.


6. Jeśli reklamacja zostanie uznana za zasadną, sklep ok_okazje może zwrócić koszt odesłania towaru na reklamację. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 11zł i odpowiada ona cenie paczki pocztowej. W przypadku bezzasadnej reklamacji, sprzedający może odmówić pokrycia kosztów odesłania towaru do kupującego. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ok_okazje Wojciech Pawlak
Dąbrowskiego 81/85 lok. 5A
60-529 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. W przypadku zwrotu, uprzejmie prosimy o dołączenie do przesyłki formularza zwrotu, który jest dostępny do pobrania w poniższym linku: 

https://www.dropbox.com/s/lybeexnlyi99u62/FORMULARZ.pdf?dl=0&m=


2. Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. 


3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby ok_okazje, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: ok.okazje@gmail.com. 


4. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym.  


5. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącego wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 


6. Koszy wysyłek:

a) Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy ponosi konsument. 

b) Zwrot kosztów wysyłki od sprzedawcy do nabywcy:

Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Sprzedawca zwraca koszt wysyłki w wysokości najtańszej dostępnej na danej aukcji formy wysyłki.


7. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 

a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 

b) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

c) zawartej w drodze licytacji; 

d) udokumentowanych, na życzenie Kupującego, firmową fakturą VAT, gdyż oznacza to, że zakup jest dokonany w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.


8. Pieniądze, za zwrócone towary, przelewamy klientom na podane w formularzu zwrotu konto. Zwrot środków następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania zwrotu towaru.

O sprzedającym
ok_okazje
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

2593

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Wojciech Pawlak
ok_okazje Wojciech Pawlak
Jana Henryka Dąbrowskiego 81/85 lok. 5A
60-529 Poznań
REGON: 301238510
NIP: 785-169-69-27

Kontakt

  • 503 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ok_okazje to jedna z najszybciej rozwijających się polskich firm w branży elektroniki użytkowej. Działamy od 2014 roku i choć już teraz dysponujemy bardzo mocną, ugruntowaną pozycją na rynku, nie przestajemy rozbudowywać swojej działalności. Zakupy u nas najlepiej określają trzy słowa: tanio, szybko i bezpiecznie! Od początku swojej działalności staramy się uważnie słuchać uwag naszych klientów. Zależy nam na tym, abyś ze współpracy z nami zawsze był w pełni zadowolony. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub usług, daj nam znać. Dzięki Tobie będziemy jeszcze lepsi. Na Allegro.pl zdążyliśmy już obsłużyć ponad 15000 zadowolonych klientów - w tej chwili ok_okazje jest jednym z najlepiej ocenianych sprzedawców.

Pozostałe informacje

1. Płatność za zakup: Po zakupie czekamy maksymalnie 3 dni na wpłatę, po tym terminie rezerwacja na towar i transakcja jest anulowana i występujemy do allegro o zwrot prowizji. 2. Przesyłki pobraniowe: Jeśli kupujący wybierze przesyłkę pobraniową, prosimy o potwierdzenie zakupu mailowo lub telefonicznie, abyśmy mieli pewność, że przesyłka na pewno zostanie odebrana. W uzasadnionych przypadkach, sprzedający ma prawo odmówić wysyłki towaru za pobraniem. 3. Bezpieczeństwo i ubezpieczenie przesyłki: Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Klienta w idealnym stanie. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i jeśli sprzęt ulegnie uszkodzeniu w transporcie wymieniamy go na nowy, pod warunkiem: - niezwłocznego zgłoszenia telefonicznego, bądź mailowego uszkodzenia przesyłki. Zgłoszenie zostanie uwzględnione jeśli zostanie złożone najpóźniej w przeciągu 24 godzin od odebrania paczki; - Kupujący jak najszybciej, najpóźniej w przeciągu 7 dni spisze protokół szkody w placówce przewoźnika. 4. Jesteśmy firmą przyjazną klientowi: W sprawach trudnych, spornych prosimy o kontakt, zawsze staramy się załatwiać wszelkie problemy polubownie, w miarę naszych możliwości z korzyścią dla Klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji:)
Wyświetlenia:265
Numer oferty:6999481077
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry