Glony ze "scrubbera" / scrubber (6912002144)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
30,00 zł
z 3 sztuk
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska 30,00 zł
 • lokalizacja: Długa Szlachecka Warszawa, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury

30 zł - porcja glonów o objętości 250 ml - taka jak na zdjęciu w zlewce.

Paczki za pośrednictwem poczty polskiej lub kuriera wysyłam od poniedziałku do środy.

Dostawa do domu:

Zamówione zwierzęta dostarczam do domu na terenie Warszawy jeżeli wartość zamówienia przekroczy 300 zł.

Odbiór osobisty:

Zamówione zwierzęta lub rośliny można odebrać osobiście w centrum Warszawy [Mokotów, Śródmieście] lub w Sulejówku.

Wysyłka
 • PKP - 30 zł, Paczki docierają po kilku godzinach.

 • PKS -20 zł, Paczki docierają po kilku godzinach.

 • Kurier 30 zł, Krewetki i szczepki wysyłam za pośrednictwem kuriera tylko jeśli jest ciepło czyli na wiosnę lub w lato. Paczki docierają następnego dnia po nadaniu.

 • Poczta Polska - 15 zł- paczka pocztowa priorytetowa. Za pośrednictwem paczki pocztowej wysyłam tylko plankton, glony, rośliny akwariowe oraz ślimaki i krewetki słodkowodne.

Glony na powierzchni filtra glonowego [tak zwanego "scrubbera"] mają dobry dostęp do dwutlenku węgla z atmosfery, światła oraz do substancji odżywczych pochodzących z szybko płynącej wody. Dzięki temu rosną bardzo szybko. Dużo szybciej niż w refugium. Dojrzewający filtr glonowy często zarasta cyjanobakteriami lub bruzdnicami, które mogą wydzielać niebezpieczne toksyny. Dojrzewanie można przyspieszyć przez zasiedlenie go zestawem drobnych glonów, które rosną przy niskich stężeniach azotanów i fosforanów a także są odporne na niedobory mikroelementów. Najlepsze są glony "nitkowate". Rosną bardzo szybko i tworzą gęsty, zbity trawnik. Filtr glonowy zarośnięty takimi glonami usuwa z wody nadmiar mikroelementów potrzebnych do fotosyntezy, azotany, fosforany oraz działa jak filtr mechaniczny, który zatrzymuje detrytus. Glony nitkowate działają podobnie jak wata filtracyjna. Jest to jednocześnie pewnego rodzaju magazyn mikroelementów. Jeśli gęsto zarośnie glonami to część alg do których nie dociera światło rozkłada się i uwalnia mikroelementy. Filtr glonowy to także hodowla żywego pokarmu. W glonach rozwija się duża ilość widłonogów i kiełży, które przedostają się do zbiornika głównego i stają się pokarmem dla żyjących w nim zwierząt.

Zapraszam na strony hodowli "sexy krewetka:

google https://sites.google­.com/site/sexykrewet­ka/

facebook https://www.facebook­.com/sexykrewetka/

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 69 1050 1025 1000 0023 3508 7801
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Konrad Kowalczyk Ing Bank Śląski S.A. 69 1050 1025 1000 0023 3508 7801 telefon: 608 42 41 34 k.konrad.k@gmail.com gg: 639 52 94 www.facebook.com/sexykrewetka https://sites.google.com/site/sexykrewetka/

pozostałe informacje

Dostawa do domu: Zamówione zwierzęta dostarczam do domu na terenie Warszawy jeżeli wartość zamówienia przekroczy 300 zł. Odbiór osobisty: Zamówione zwierzęta lub rośliny można odebrać osobiście w centrum Warszawy [Mokotów, Śródmieście] lub w Sulejówku. Wysyłka PKP - 30 zł, Paczki docierają po kilku godzinach PKS -20 zł, Paczki docierają po kilku godzinach. Kurier 30 zł, Krewetki i szczepki wysyłam za pośrednictwem kuriera tylko jeśli jest ciepło czyli na wiosnę lub w lato. Paczki docierają następnego dnia po nadaniu. Poczta Polska - 15 zł- paczka pocztowa priorytetowa. Za pośrednictwem paczki pocztowej wysyłam tylko plankton, glony, rośliny akwariowe oraz ślimaki i krewetki słodkowodne.