GLIKOL DO SOLARÓW CO POMP CIEPŁA CHŁODNIC-35*C 20L (6542165923)

zakończona
90,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,40 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,80 zł
 • lokalizacja: Mysłowice
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 22.00 [kg]
 • uszkodzony: nie


 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 8.00 do 16.00
telefon
tel. +48 32 762 46 06
email
allegro@glikol.com

godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek

8.00 - 16.00

adres
GLIKOL.COM Tadeusz Pytko
ul. Mikołowska 31
41-400 Mysłowice
NIP: 631-196-76-70

Przedmioty wysyłamy do 48 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy
Paczka do 30 kg- 12,50 zł netto
Paczka za pobraniem do 30 kg
14,50 zł netto
oraz
Paczka powyżej 30 kg 25zł netto
Paczka za pobraniem powyżej
30 kg 27,50 netto

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta

ING Konto Firmowe
34 1050 1298 1000 0090 7970 0531
.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

.

GLIKOL ETYLENOWY 48% GLIKOR PRO -35*C

KANISTER 20 L

To niezamarzający, jednorodny wodny roztwór na bazie glikolu etylenowego bez

obcych wtrąceń. GLIKOR PRO przeznaczony jest do napełniania instalacji chłodniczych,klimaty­zacyjnych,solarnych i grzewczych, CO oraz pomp ciepła, zapewniając prawidłową pracę instalacji w skrajnych warunkach.
Dzięki starannie dobranym składnikom GLIKOR PRO chroni instalacje przed korozją tworzeniem się osadów i zapobiega rozwojowi bakterii odpowiedzialnych
za korozję mikrobiologiczną.Te cechy pozwalają zachować niezmienną wydajność
cieplną oraz istotnie wydłużają okres bezawaryjnej pracy układu.
GWARANCJA : 3 LATA
PRZYDATNOŚĆ DO UŻYTKU: 5 LAT w zamkniętym opakowaniu.

GLIKOR PRO - uznana marka płynów nisko krzepnących na bazie glikolu etylenowego.
Dzięki zastosowaniu pakietu inhibitorów chronią instalację przed korozją.Zastosowanie znajdują we wszelkiego rodzaju instalacjach grzewczych i chłodzących, w tym wody lodowej. Produkty są całkowicie mieszalne z innymi płynami na bazie glikolu etylenowego. Posiadają atest PZH oraz badania laboratoryjne. Produkt dostępny w opakowaniach: 5L, 10L, 20L, 30L,120L, 200L, 1000L i autocysterny
Przestrzegać przepisów BHP dotyczących postępowania z chemikaliami.Podczas stosowania nie spożywać posiłków i nie palić. Przed spożywaniem posiłków i przerwami myć ręce wodą z dodatkiem mydła. Unikać kontaktu z mieszaniną. W czasie manipulowania mieszaniną nosić dolegające okulary i gumowe rękawice
ochronne. Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki.
Ważne:
Nasza firma zajmuje się profesjonalnym doradztwem technicznym. Posiadamy
kadrę wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy starają się udzielać odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania i rozwiązywać wszystkie powstałe problemy.
Wykonujemy usługi napełniania instalacji wielkogabarytowych naszymi produktami
oraz przeprowadzamy wymiany przepracowanych płynów wraz z ich utylizacją.
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 34 1050 1298 1000 0090 7970 0531
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,40 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

GLIKOL.COM Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą glikolu propylenowego i glikolu etylenowego o stężeniu min. 99,5% oraz produkcją koncentratów i płynów chłodniczych na bazie w/w glikoli we wszystkich stężeniach i temperaturach krystalizacji stosowanych w obiegach przemysłowych. W razie zapotrzebowania na którykolwiek z w/w produktów prosimy o kontakt z naszą firmą lub o złożenie zamówienia.

kontakt

 • 32 762 46 06
  Biuro i Magazyn czynne od poniedziałku do piątku 8,00 - 16.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

W razie wątpliwości lub reklamacji prosimy o kontakt allegro@glikol.com lub telefonicznie

pozostałe informacje

Regulamin Przed zakupem zapoznaj się z warunkami i opisem aukcji. Sprzedajemy wyłącznie towar nowy wyprodukowany w naszym zakładzie oryginalnie zapakowany i zabezpieczony. Prosimy o dokładne sprawdzenie zabezpieczenia dostarczonego towaru w obecności dostawcy (zatrzask nakrętki) w innych przypadkach reklamacji nie uwzględniamy Zamówienia wysyłamy w każdy dzień roboczy po zaksięgowaniu wpłaty. Po zakupie prosimy o wiadomość email z informacją. wyboru formy zapłaty nr NIP do faktury dokładny adres dostawy nr telefonu (kontakt z dostawcą) Nick z Allegro Na wpłatę czekamy 7 dni jeśli to nie nastąpi zostanie wysłane przypomnienie,po 5 dniach braku kontaktu ze strony kupującego zostanie złożony wniosek o zwrot prowizji i wystawiony odpowiedni komentarz Odpowiedzialnym za zaginięcie przesyłki po nadaniu jest w tym wypadku Poczta Polska i tam należy składać ewentualne reklamacje Jakiekolwiek problemy związane z aukcjami będą zgłaszane do Administratora Allegro