GIPS WYSOKOTEMPERATUROWY GESSO ODLEWANIE METALI (7112640412)

zakończona
17,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Paczka48 9,00 zł
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • lokalizacja: Świdnik, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]

opis

Przedmiotem aukcji jest 1kg gipsu o wysokiej odporności temperaturowej Gesso Rei

Gips Gesso Rei jest specjalnie modyfikowaną odmianą gipsu umożliwiającą wytwarzanie form do zalewania wysokotemperaturowych kompozycji takich jak metale, aluminium, ołów, itp. Wytrzymałość temperaturowa sięga 950 st. C. Struktura tego gipsu ceramicznego po zastosowaniu odpowiednich technik umożliwia bardzo dokładne odwzorowanie wszystkich szczegółów master-modelu. Stosunek mieszania: 2 - 3 części wagowe gipsu do 1 części wagowej wody. W celu osiągnięcia maksymalnej wytrzymałości temperaturowej konieczne jest wygrzanie formy. Każdorazowo w przypadku zalewania metali posiadających wysoką temperaturę topnienia (np. Aluminium) należy odlewać do ciepłej formy wyjętej z pieca (ok 450 st. C) co zapobiegnie szokowi termicznemu i pękaniu formy.

MAGAZYNOWANIE

Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C.

BHP

Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane. Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.

Dostawa i płatność
od 9,00 zł

Lokalizacja: Świdnik, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka48
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
3 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

POLYCORE
Bronisława Ratajczaka 13/16
21-040 Świdnik
Dodatkowe informacje

I. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas  transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu uszkodzenia w transporcie spisanego w obecności kuriera/listonosza. Po wystąpieniu takiego zdarzenia prosimy o przesłanie na adres e-mail sklep@modelarnia24.pl reklamacji wraz ze skanem wypełnionego protokołu szkody. Czyste formularze protokołu uszkodzenia w transporcie są dostępne u osób doręczających paczkę tj.: kuriera lub listonosza.


II. Reklamacje dotyczące uszkodzeń w transporcie są rozpatrywane w przeciągu 14 dni od chwili przesłania w/w dokumentacji na adres e-mail sklep@modelarnia24.pl. 


III. Bardzo prosimy o sprawdzenie zawartości  przesyłki podczas odbioru. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

POLYCORE Marcin Broda
Bronisława Ratajczaka 13/16
21-040 Świdnik

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
1.1. Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży może  od niej odstąpić w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek  przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od  dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba  trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie  rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo  poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w  drodze jednoznacznego oświadczenia w formie pisemnej wysłanego na nasz  adres: POLYCORE Marcin Broda, ul. B. Ratajczaka 13/16, 21-040 Świdnik, z zachowaniem 14 dniowego terminu.


WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY:
Adresat: POLYCORE Marcin Broda, ul. Bronisława Ratajczaka 13/16, 21-040 Świdnik

Ja/My*  niniejszym informuję/informujemy* o moim/naszym* odstąpieniu od umowy  sprzedaży następujących  rzeczy:.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Data zawarcia umowy*/odbioru*.............................................................................Imię i nazwisko Konsumsneta(-ów)...........................................................................Adres Konsumenta(-ów).........................................................................................

Data......................Podpis konsumentów(-ów).........................................................
*Niepotrzebne skreślić

 1.2. Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od Umowy  sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej, liczy się od  dnia wydania Produktu w przypadku Umowy sprzedaży, a gdy umowa dotyczy  świadczenia Usługi elektronicznej - od dnia jej zawarcia.
 1.3. W razie odstąpienia od umowy Umowa sprzedaży lub umowa o  świadczenie Usługi elektronicznej jest uważana za niezawartą, a Klient  jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co Strony świadczyły, ulega  zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w  granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie  później niż w terminie czternastu dni.  Jeżeli Konsument dokonał  jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty  dokonania przedpłaty.
 1.4. Sprzedawca dokona zwrotu zapłaty włączając w to kwotę za transport  na wskazany przez Konsumenta numer rachunku bankowego lub w inny  wskazany przez Konsumenta sposób, przy czym zwracana kwota za transport  może być kwotą wynikajacą z najtańszej usługi oferowanej przez  Sprzedającego.
1.5 Koszty zwrotu rzeczy do Sprzedającego wynikającej z odstąpienia od umowy ponosi Konsument. 

O sprzedającym
modelarnia24pl
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

1839

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
08:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sklep modelarnia24pl na portalu Allegro  jest prowadzony przez firmę: 


POLYCORE Marcin Broda 

ul. Bronisława Ratajczaka 13/16

 21-040 Świdnik 

NIP 712-262-09-54 REGON 061671592 


Jesteśmy dostawcą surowców, materiałów, sprzętu oraz technologii dla przemysłu. Współpracujemy z czołowymi światowymi producentami chemii oraz technologii. Naszymi klientami są zakłady produkcyjne z branży szkutniczej, automotive i lotniczej, współpracujemy z pracowniami modelarskimi i artystycznymi oraz z klientami indywidualnymi i hobbystami . 

W naszym zespole znajdują się ludzie, którzy są pasjonatami tego co robią dlatego do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Wszyscy klienci są dla nas ważni, potrzebujesz wsparcia technicznego, masz pomysł ale nie jesteś pewien jak to zrobić, brakuje Ci informacji o danym produkcie i jego technologii – zadzwoń, napisz nam wiadomość a my pomożemy Ci w realizacji twojego zadania. Pamiętaj, nie ma głupich pytań i w każdej sytuacji jest kilka rozwiązań. My pomożemy Ci wybrać tą najbardziej optymalną. Jesteśmy również realistami , nie „pozjadaliśmy wszystkich rozumów”  i być może Masz ciekawy pomysł, który wymaga czasu na analizę i znalezienie rozwiązania ale i w takich sytuacjach jesteśmy otwarci. Wierzymy w efekt synergii dlatego zawsze w skomplikowanych projektach możemy Cię wesprzeć wiedzą zgromadzoną przez wiele lat naszej pracy a także wiedzą zaczerpniętą z działów R&D firm z którymi współpracujemy  . Jesteśmy poznawczy i elastyczni, cały czas śledzimy światowe nowinki i innowacje technologiczne dlatego w naszej ofercie możesz znaleźć wiele ciekawych rzeczy.


Pozostałe informacje

I. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1. Gwarantujemy wysyłkę zamówionych materiałów w przeciągu 24h po prawidłowym sfinalizowaniu zamówienia przez portal Allegro, tj.: wyborze warunków dostawy i płatności oraz sfinalizowaniu wpłaty w przypadku wybrania opcji przedpłata.

2. Dokładamy wszelkich starań aby:

        - Zamówienia z opcją kuriera złożone do godziny 11.00 były wysłane jeszcze tego samego dnia.

        - Zamówienia z opcją paczkomat lub paczka48 złożone do godziny 15.00 również były wysłane jeszcze tego samego dnia. 


3. Powyższe zasady dotyczą jedynie prawidłowo przeprowadzonych transakcji tj. po wyborze sposobu zapłaty i dostawy oraz sfinalizowanej wpłaty lub wybraniu opcji za pobraniem.  

4. Liczy się godzina wpływu powiadomień do naszej firmy z serwisu Allegro. W/w reguły dotyczą dni roboczych z wyłączeniem świąt i weekendów. 

5. Oferujemy również możliwość dostawy w sobotę z wysyłką w piątek przy wyborze opcji kuriera. Ponieważ cennik dostaw na portalu Allegro nie obsługuje takiej opcji przed zakupem konieczny jest kontakt ze sprzedawcą pod numerem telefonu +48 605 875 558 lub e-mail sklep@modelarnia24.pl

6. Cennik kosztów wysyłek zamieszczony na portalu Allegro dotyczy wysyłek jedynie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli chcesz abyśmy wysłali paczkę za granicę skontaktuj się ze sprzedawcą w celu zapoznania się z cennikiem wysyłek zagranicznych i sfinalizowania transakcji, telefon +48 605 875 558 lub e-mail sklep@modelarnia24.pl

7. Informacje dotyczące przybliżonego czasu realizacji dostawy zawarte obok rodzajów dostawy są zdefiniowane przez portal Allegro bez możliwości ich edycji ze strony sprzedawcy i wg. naszych statystyk wyglądają inaczej a mianowicie:

PRZYBLIŻONY CZAS DOSTAWY LICZONY OD CHWILI WYSYŁKI

a) Kurier - 1 dzień roboczy (Gwarancja dostawy od firmy kurierskiej 2 dni robocze)

b) Paczka48 - 1-3 dni robocze (bez gwarancji liczby dni na dostawę z strony Poczty)

c) InPost/Paczkomat - 3-5 dni robocze (bez gwarancji liczby dni na dostawę z strony InPostu)

d) List polecony ekonomiczny - kilkanaście dni roboczych (bez gwarancji liczby dni na dostawę z strony Poczty)

Jeżeli zależy Państwu na szybkiej dostawie pomimo naszej ekspresowej wysyłki niejednokrotnie realizowanej jeszcze w dniu zamówienia wybór paczkomatów lub listu poleconego ekonomicznego jest najgorszym rozwiązaniem gdyż paczka będzie w drodze kilka-kilkanaście dni. Lepszym rozwiązniem jest wybór usługi Paczka48, usługa ta również zawiera możliwość odbioru w punkcie na Urzędzie Pocztowym, kioskach Ruchu lub usługę odbioru również przez 24h na stacjach Orlen. Najszybszą formą dostawy jest wybór kuriera, paczkę otrzymują Państwo już w następnym dniu od wysyłki. 


 

II. Zasady zakupów

1. Do wszystkich zamówień podchodzimy z należytą starannością oraz realizujemy je zgodnie z regułami przedstawionymi na portalu Allegro i zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

2. Jeżeli nie jesteś czegoś pewien zanim złożysz zamówienie po prostu zadzwoń lub napisz +48 605 875 558 lub e-mail sklep@modelarnia24.pl

3. Dokonuj zakupów z rozwagą, "kliknięcie" Kup Teraz wiąże się z zawarciem Umowy Kupna Sprzedaży, w przypadku zakupu i braku sfinalizowania transakcji tj. braku wybrania warunków płatnści i dostawy i/lub braku zapłaty w przeciągu 7 dni od daty zakupu transakcja będzie anulowana a kupujący zostanie umieszczny na czarnej liście.


III. Ocena po realizacji transakcji

1. Ocena pozakupowa jest dla nas jedną z najważniejszych informacji na temat naszej obsługi we wszystkich 4 kategoriach oraz punktem wyjścia do poprawy naszych procesów wewnętrznych aby realizacja zamówień przebiegała wg. najwyżyszych standardów.

2. Jeżeli mają Państwo uwagi lub pochwały wykraczające poza zakres 4 kategorii oceny przewidzianych przez regulamin Allegro zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi w celu przekazania dodatkowych wytycznych, które posłużą nam dalszemu doskonaleniu naszej organizacji.

3. Traktujemy naszych klientów i ich uwagi z powagą ale również oczekujemy tego samego z drugiej strony, dla przykładu:

 • Ocena z zakresu czasu wysyłki: 

- oferujemy na naszych aukcjach wszystkie możliwe formy dostaw zarówno najszybszą kurierską, gdzie dostawa realizowana jest nastepnego dnia roboczego od wysłki jak również usługi Poczty Polskiej i InPostu gdzie czas dostawy jest realizowany w przeciągu kilku dni roboczych,

- oceniając czas wysyłki należy pamiętać, że oceniają Państwo czy nasza firma wywiązała się z deklarowanego czasu wysyłki towaru liczonego od chwili zamówienia a nie realnego czasu dostawy gdyż my jako sprzedawca nie mamy żadnego wpływu na funkcjonowanie firm trzecich w postaci firmy kuriersiej, Poczty Polskiej czy InPostu,

- dokonując wyboru rodzaju przesyłki Klient świadomie decyduje się na szybszy lub wolnejszy sposób dostarczenia towaru w zależności od swoich potrzeb,

- w przypadku otrzymania zaniżonej oceny niezgodnej z faktami użytkownik dodawany jest do czarnej listy,

 • Ocena z zakresu kosztów wysyłki: 

- oferujemy na nszych aukcjach wszystkie możliwe warianty kosztowe wysyłek poczynając od tych najtańszych z którymi wiąże się wydłużony czas dostawy jak również droższych ale gwarantujących szybszy transport,

- dokonując wyboru Klient świadomie wybiera rodzaj przesyłki i wraz z nim powiązane koszty dlatego racjonalnie mówiąc nigdy szybka dostawa nie będzie należała do najtańszych i odwrotnie,

- liczymy się z tym, że paczki podczas transportu poddawane są nie jednokrotnie ekstremalnym warunkom dlatego każda przesyłka jest ubezpieczona i w przypadku uszkodzenia niezwłocznie wysyłany jest nowy towar pozabwiony wad a my ze swojej strony załatwiamy z przewoźnikiem wszelkie formalności w celu likwidacji szkody ale przecież nie o to chodzi w tym wszystkim bo zawsze w takich sytuacjach frustracja wystepuje po obu stronach procesu sprzedaży,

- naszą zasadą jest to aby nigdy nie dochodziło do w/w sytuacji, datego wszystkie materiały zabezpieczane są folią bąbelkową oraz pakowane w karton lub tekturę aby nawet w ekstremalnych warunkach dojechały na miejsce w nienagannym stanie ale tego typu postepowanie wiąże się również z nieco wyższymi kosztami przygotowania takich wysyłek dlatego prosimy o wyrozumiałośc w tym zakresie,

- w przypadku otrzymania zaniżonej oceny niezgodnej z w/w faktami użytkownik dodawany jest do czarnej listy,


Numer oferty:7112640412
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry