GILZA ROLKA TUBA KARTONOWA GILZY ROLKI TUBY A0-A3 (6908414525)

zakończona
1,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
  • lokalizacja: kraków, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • rodzaj tuby: kartonowa

Witam serdecznie. zapraszam do kupna Tub kartonowych o wymiarach od dł: 630mm do 335mm i różnej średicy!

Tuby posiadaja kolor szary, jak na zdjęciu.. .. materiał z jakich sa wykonane sprawia że pakowany w nich asortyment gwarantuje 100% pewnośc i nienaruszalności towaru! Tuby wykonane są ze zgrzewanej kilkuwarstwowej tektury..!

Tuby posiadają obustronne zatyczki w kolorze białym ( jak na zdjęciu)!

Rolki idelanie nadaja sie do pakowania plakatów, projektów i innych odpowiadających rzeczy!

Tuby sprzedaję na sztuki jak też w wiekszych ilosciach poprzez wysyłke! ilośc w paczce uzależniona jest od wielkosci formatu tuby!

Dostępne równiez formaty A1, A2, A3 , A0

Zapewniam pewnośc transakci oraz najniższą cene wyrobu na allegro!!

DOKONYWANIE TRANSAKCJI TYLKO ZA POŚREDNICTWEM SERWISU ALLEGRO.

Udzielam wszelkich informacji na temat pudełeczek pod nr tel: ( 501 132 427 ) a także e- mailem: seba.convex@interia.­pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Różnorodne opakowania od malutkich po wielkie - Wszystkie wykonane z tektur 3 warstwowych jak też 5 warstwowych... opakowania zarówno nowe jak też z przepakowania towaru ( jednakże przepakowanie to tylko z nazwy, gdyż pudełka są w stanie bardzo dobrym) zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu!

kontakt

  • 501 132 427
    telefon dostępny praktycznie 24h na dobe

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Gratkowski Sebastian
Gustawa Morcinka 21/8
31-762 Kraków
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Opis procedury reklamacji: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem seba.convex@interia.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: * imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, * datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, * przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, * wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Przed każdym zakupem, mile widziany wcześniejszy kontakt telefoniczny, bądz mailowy - w celu ustalenia prawidłowego wyboru opakowań... zapeni to pzremyślany zakup a Państwo dowiecie się więcej o sztywności opakowań, ich prawidlowgo przeznaczenia.. dziękuje i zapraszam osoby zainteresowane!