Giewont. Nowoczesna grafika- szczotkowane srebro (7124972144)

zakończona
198,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Kraków, Polska
 • czas wysyłki: do 7 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • sposób wykonania: pozostałe
 • materiał wykonania: inny

Opis

Dekoracja z kolekcji Adamiak Fotografia - "Grafiki".

„Giewont metaliczny, srebrny 4”.

Autorska grafika artysty fotografa Ryszarda Adamiaka.

Produkt jest chroniony prawami autorskimi.

Dekoracja wykonana na podłożu o strukturze szczotkowanego aluminium w kolorze srebrnym. Gładkie, białe grafiki stanowią ciekawy kontrast dla metalicznej faktury. Nowoczesne wzornictwo, innowacyjne, lekkie materiały, precyzja wykonania. Obraz gotowy do powieszenia, nie wymaga oprawy.

 • Rozmiar: 38 cm x 60 cm (wys. x szer.)
 • Kolorystyka: Struktura szczotkowanego aluminium w kolorze srebrnym +gładki, biały.
 • Parametry: Płyta kompozytowa o fakturze szczotkowanego aluminium. Folia PCV. Uchwyty do powieszenia.

Obraz pięknie zaprezentuje się w każdym wnętrzu zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym. Ciekawa ozdoba zwłaszcza do wnętrz w stylu loft. Nada wnętrzu nowy, oryginalny i niepowtarzalny wygląd. Może być wspaniałą ozdobą sypialni, salonu, kuchni. Ozdobi ściany zarówno prywatnych domów i mieszkań, jak i przestrzenie firmowe, biurowe, biznesowe...

Nasze dekoracje podzielone są na kolekcje i grupy tematyczne. Elementy grupy pasują do siebie stylistycznie, co umożliwi skomponowanie harmonijnej i efektownej kompozycji.

Zapraszamy do zakupów w zestawie. Przy zakupie kolekcji w zestawie ATRAKCYJNE RABATY! Proszę o zapytanie.

Wizualizacje wnętrz z obrazami mają charakter jedynie poglądowy. Wielkości obrazów na nich przedstawione mogą różnić się od rzeczywistych wymiarów. Przed złożeniem zamówienia prosimy wziąć to pod uwagę i sprawdzić wymiary obrazu na ścianie, której dedykowany będzie obraz.

Czas realizacji może być krótszy niż podany w aukcji. Jeśli zależy Państwu na czasie proszę o zapytanie.

FunArt - "zabawa ze sztuką" - ogromnie nas cieszy, dodaje energii i inspiruje. Eksperymentujemy z różnymi środkami wyrazu, bawimy się stylami, wciąż szukamy nowych pomysłów i narzędzi. W swoich pracach wykorzystujemy tylko własne pomysły i talenty. Szukamy oryginalnych, nietypowych rozwiązań i środków wyrazu. Łączymy techniki cyfrowe z rękodziełem. Nowoczesną fotografię z grafiką komputerową, tradycyjne środki malarskie z nowoczesnym drukiem cyfrowym.Jesteśmy grupą "pozytywnie zakręconych" pasjonatów sztuki użytkowej, malarstwa, fotografii, rękodzieła. Swoje zainteresowania postanowiliśmy połączyć z codzienną pracą, i tak narodził się projekt FunArt. Działamy z pasją i zaangażowaniem... ogranicza nas tylko wyobraźnia;)

Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych pozostałych kolekcji:

FunArt - Digital Art/Malarstwo Ręczne/Ręczne zdobienia;

DoK.A Ceramika- Ceramika artystyczna;

Adamiak Fotografia - Artystyczna fotografia na płótnie.

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u FunArt-sklep za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
8-9 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
7 dni roboczych

Punkty odbioru

Amsgrafix!
ul. Płk. Dąbka 16A
30-732 Kraków
woj. małopolskie
email: sklep@funart.com.pl
tel.: 691204243

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Wszystkie produkty objęte są gwarancją sklepu FunArt.

 

Prosimy o zapoznanie się z dokumentem "REKLAMACJE I ZWROTY".


Dołożymy wszelkich starań aby pomóc Państwu w procedurze.


 • INFORMACJI UDZIELAMY: Pon - Pt: 09:00 - 17:00
 • e-mail: sklep@funart.com.p
 • tel.: 691 20 42 43 


Uwaga:


 • Przed odebraniem przesyłki prosimy zawsze sprawdzić, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki.


 •  Prosimy o zachowanie dowodu zakupu (faktura), ponieważ stanowi on podstawę do zgłoszenia reklamacji.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

AMSGrafix! Agnieszka Stanula
ul. Płk. Dąbka 16a
30-732 Kraków
Dodatkowe informacje

Przed odebraniem przesyłki prosimy zawsze sprawdzić, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki.


 • Jeszcze w obecności doręczyciela, koniecznie należny sprawdzić zawartość przesyłki. W sytuacji jakichkolwiek uwag, co do stanu technicznego i wizualnego oraz kompletności odbieranego produktu trzeba bezwzględnie sporządzić protokół szkody. Niezbędnymi drukami dysponuje doręczyciel, który ma jednocześnie obowiązek poświadczyć stwierdzone nieprawidłowości. Protokół rozbieżności stanowi podstawę późniejszej reklamacji. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia wnętrza przesyłki, należy niezwłocznie sporządzić i podpisać – wspólnie z kurierem – protokół szkody. Trzeba tam zaznaczyć odpowiednie opcje: „czy przyjęto bez zastrzeżeń – NIE”, „czy opakowanie zewnętrzne było uszkodzone – TAK”. Jest to bardzo ważne, ponieważ sporządzone na miejscu pismo jest podstawą do reklamacji. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz brak towarów zaleca się zgłaszać drogą mailową niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji przez Sklep będzie spisany przez Klienta, wraz z dostarczycielem protokół reklamacyjny. Może się jednak zdarzyć, że zostanie podpisany odbiór paczki i dopiero po odjeździe kuriera okaże się, że mimo nienaruszonego opakowania, zawartość jest uszkodzona. Według Ustawy Prawo Przewozowe z dnia 15 listopada 1984 r. jest wtedy 7 dni na zgłoszenie szkody, ale wówczas samemu należy udowodnić, że zawartość została uszkodzona przed dostarczeniem paczki.Reklamacja

Reklamacja


Jeżeli zakupiony towar ma wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem (z zastrzeżeniem, różnic dotyczących zdjęć Towarów, [kolory, faktury, rysunki...], które wynikają z ręcznej obróbki plastycznej i nie mogą być podstawą do reklamacji Towaru - zastrzegamy, że w wyrobach Handmade jest to efekt zamierzony, klient przyjmując warunki regulaminu godził się i akceptował ten fakt. Reklamacji nie podlegają również towary objęte promocją) prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną.


Procedura reklamacji produktów:


- Prosimy o mailową lub telefoniczną informację o chęci i powodach Zareklamowania produktu. Następnie prosimy o odesłanie do nas produkt, dołączając do niego Formularz Reklamacji Towaru dostępny na e-mail, prosimy o kontakt: sklep@funart.com.pl.

- W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

- Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

- Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną przekażemy szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

AMSGrafix!
Płk. Dąbka 16a
30-732 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Zwrot produktów (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)


Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru klient ma prawo do zwrotu towaru, bez podania przyczyny, w ramach odstąpienia od umowy, składając stosowne oświadczenie na piśmie. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Dotyczy to jednak wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.


Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku produkt nie zostanie przyjęty.


Prawo odstąpienia nie przysługuje klientowi w przypadkach określonych w ustawie, a więc w naszym sklepie w przypadku:

- świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobną. Prawo zwrotu Towaru nie dotyczy towarów, które zostały przygotowane na specjalne zamówienie klienta- ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH, PERSONALIZOWANYCH.


Procedura zwrotu produktu (Odstąpienie od umowy):


 • Prosimy o mailową lub telefoniczną informację o chęci Odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki, a następnie odesłanie zakupionego produktu w nieuszkodzonym stanie i oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością, kontakt: sklep@funart.com.pl.


 • Do przesyłki należny dołączyć pisemne oświadczenie, Formularz odstąpienia od umowy, dostępne dostępny na e-maila, kontakt: sklep@funart.com.pl.


 •  W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki sprawdzimy stan zwracanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).


 •  Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na adres email wysłany w zamówieniu prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.


 • Jeżeli zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), na wskazany adres email przekażemy informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.


W przypadku innych kosztów poniesionych przez Klienta w związku z reklamacją lub Odstąpieniem od umowy Klient może się ich domagać na zasadach ogólnych. Do odpowiedzialności odszkodowawczej stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego o skutkach niewykonania zobowiązań.


O sprzedającym
FunArt-sklep
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

6

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 691****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

FunArt Digital&Handmade Gallery

Autorskie i niepowtarzalne dekoracje ścienne.

Obrazy FunArt. Digital Art/Malarstwo Ręczne;

Adamiak Fotografia. Autorskie fotografie i grafiki - obrazy na płótnie;

DoK.A Ceramika. Gliniane dekoracje ścienne handmade.

Pozostałe informacje

FunArt

Internetowy sklep z dekoracjami ściennymi

Miło nam przedstawić Państwu naszą autorską kolekcję dekoracji ściennych, która nada każdemu wnętrzu nowy, oryginalny i niepowtarzalny wygląd. W swoich pracach wykorzystujemy tylko własne pomysły i talenty. Szukamy oryginalnych, nietypowych rozwiązań i środków wyrazu. Łączymy techniki cyfrowe z rękodziełem. Nowoczesną fotografię z grafiką komputerową, tradycyjne środki malarskie z nowoczesnym drukiem cyfrowym. FunArt - "zabawa ze sztuką" - ogromnie nas cieszy, dodaje energii i inspiruje. Eksperymentujemy z różnymi środkami wyrazu, bawimy się stylami, wciąż szukamy nowych pomysłów i narzędzi. Jesteśmy grupą "pozytywnie zakręconych" pasjonatów sztuki użytkowej, malarstwa, fotografii, rękodzieła. Swoje zainteresowania postanowiliśmy połączyć z codzienną pracą, i tak narodził się projekt FunArt. Działamy z pasją i zaangażowaniem... ogranicza nas tylko wyobraźnia;) Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych kolekcji.

Wyświetlenia:16
Numer oferty:7124972144
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry