GG Fi U1-U15 ** (6992804143)

zakończona
61,15 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
  • List polecony priorytetowy 8,00 zł
  • Niemcy 22,00 zł
  • lokalizacja: Sosnowiec, Polska

opis

WITAM NA MOJEJ AUKCJI

PRZED LICYTACJĄ PROSZĘ SIĘ KONIECZNIE ZAPOZNAĆ ZE STRONĄ O MNIE

JEŚLI SIĘ KTOŚ NIE ZAPOZNAŁ, LUB PODANE TAM ZASADY KOMUŚ NIE ODPOWIADAJĄ - PROSZĘ NIE LICYTOWAĆ

POZWOLI TO UNIKNĄĆ OBU STRONOM NIEPOTRZEBNYCH NERWÓW

Dostawa i płatność
od 7,00 zł

Lokalizacja: Sosnowiec, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Niemcy
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT-marża
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

RENYD Piotr Dynysiewicz
skrytak pocztowa 390
41-200 SOSNOWIEC 1
Dodatkowe informacje

 TERMIN NA REKLAMACJĘ TO 14 DNI (ZWYKŁYCH- NIE ROBOCZYCH) OD OTRZYMANIA PRZESYŁKI. PO UPŁYWIE TEGO TERMINU ŻADNE REKLAMACJE NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE. W PRZYPADKU SKLADANIA REKLAMACJI PROSZE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYSŁAĆ EMAILA Z OPISEM REKLAMCJI I ZAŁĄCZONYMI ZDJĘCIAMI. PO ZAPOZNANIU SIĘ Z TYMI INFORMACJAMI ZOSTANIE PODJĘTA DECYZJA CZY NASTĄPI ZWROT PIENIĘDZY CZY EWENTUALNA WYIANA. Z REGUŁY PONIEWAZ KAŻDY ZAKUP I SPRZEDAŻ ODBYWA SIE ZA INNĄ KWOTE JEST TO ZWROT PIENIEDZY, ALE NIE ZAWSZE. W PRZYPADKU WYMIANY PROSZĘ O ODESŁANIE WALORÓW NA ADRES KORESPONDENCYJNY NA SKRYTKĘ POCZTOWĄ. PROSZE JEDNAK NIC NIE ODSYŁAĆ ZANIM NIE SKONTAKTUJĄ SIĘ PASTWO ZE MNA W TEJ SPRAWIE ORAZ ZANIM NIE OTRZYMAJĄ INFORMACJI CZY NASTAPI ZWOT CZY WYMIANA. PROSZĘ ZACHOWYWAĆ PARAGONY LUB FV I DOŁĄCZAĆ JE DO ZWROTU. EWENTUALNIE KSERO WYŻEJ WSPOMNIANEGO PARAGONU LUB FV. PO ODEBRAIU I SPRAWDZENIU PRZESYŁKI W CIAGU KILKU DNI ROBOCZYCH NASTĘPUJE ZWROT PIENIEDZY LUB WYIANA TOWARU. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Renyd Piotr Dynysiewicz
skrytka pocztowa 390
41-200 Sosnowiec 1

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Bardzo proszę o załączenie paragonu bądź jego kopii

O sprzedającym
renyd_aukcje
97,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

1666

 

24

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,5

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,6

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

OTO REGULAMIN FIRMY ORAZ ZASADY MOICH AUKCJI: TO SĄ AUKCJE INTERNETOWE- TAK WIĘC PROSZĘ SIĘ KONTAKTOWAĆ PRZEZ EMAIL - NIE PRZEZ TELEFON. JAKO FIRMA MUSZĘ WSZYSTKO MIEĆ "CZARNO NA BIAŁYM"  TAK WIĘC PROSZĘ SIĘ W KAŻDEJ SPRAWIE KONTAKTOWAĆ PRZEZ WSPOMNIANY EMAIL. NA EMAILE ODPOWIADAM W MIARĘ MOŻLIWOŚCI W CIĄGU KILKU DNI ROBOCZYCH OD OTRZYMANIA WIADOMOŚCI. NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM, KURIEREM ORAZ NIE UMAWIAM SIĘ NA ODBIORY OSOBISTE. WYSYŁKA TYLKO POCZTĄ POLSKĄ.  NIE ODPOWIADAM ZA POCZTĘ, TAK WIĘC POLECAM UBEZPIECZANIE PRZESYŁEK - KOSZT PRZESYŁKI WARTOŚCIOWEJ JEST DO INDYWIDUALNEGO USALENIA- PROSZE O KONTAKT W TEJ SPRAWIE.

  KOSZT PRZESYŁKI TO KOSZT POCZTY POLSKIEJ ORAZ KOSZT MATERIAŁÓW NIEZBĘDNYCH DO ODPOWIEDNIEGO OPAKOWANIA PRZESYŁKI ITD WSZYSTKIE TERMINY SĄ LICZONE W DNIACH ROBOCZYCH, A NIE KALENDARZOWYCH - PROSZĘ NIE MYLIĆ TYCH POJĘĆ (chyba że jest wyraźnie zaznaczone inaczej) NA WPŁATĘ OCZEKUJĘ 14 DNI ROBOCZYCH.  W RAZIE BRAKU WPŁATY PO UPŁYWIE WSPOMNIANYCH 14 DNI ROBOCZYCH OD ZAKOŃCZENIA AUKCJI KORZYSTAM Z PRZYSŁUGUJĄCEGO MI PRAWA I AUTOMATYCZNIE ODSTĘPUJĘ OD DANEJ AUKCJI - TRANSAKCJI. W TYM MOMENCIE PRZEDIMOTY WRACAJĄ DO OFERTY FIRMY. NASTĘPNIE ZWRACAM SIĘ DO ALLEGRO O ZWROT PROWIZJI. JEŚLI KTOS ZAPLACI PO UPŁYWIE TEGO TERMINU TRAKTUJĘ TO JAKO NOWO POWSTAŁĄ TRANSAKCJĘ I ALBO REALIZUJĘ W CAŁOŚCI, ALBO W CZĘŚCI ALBO W OGÓLE NIE REALIZUJĘ TAKIEJ WPŁATY. WSZYSTKO ZALEZY OD TEGO JAKIE ZAPASY ZNAJDUJĄ SIĘ W DANYM MOMENCIE W FIRMIE. W TAKIM PRZYPADKU ZWRACAM PIENIĄDZE ZA CZĘŚĆ NIEZREALIZOWANYCH TRANSAKCJI LUB ZA CAŁOŚĆ. W PRZYPADKU KIEDY WPŁATA NASTĘPUJE PO WYZNACZONYM TERMINIE I JESTEM ZMUSZONY DO ZWROTU CZĘŚCI LUB CAŁOŚCI WPŁACONEJ KWOTY POTRĄCAM OD ZWROTU KOSZT KOREKTY KSIĘGOWEJ, KOSZT PRZELEWU ZWROTNEGO ORAZ INNE KOSZTY POWSTAŁE NIE ZWINY FIRMY. WYSYŁKA W TERMINIE DO 30 DNI  OD ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY NA MOIM KONCIE (NIE MYLIĆ Z KONTEM PŁATNOŚCI ALLEGRO)JEŚLI NIE JESTEM W STANIE WYSYŁAĆ PRZESYŁKI WE WSKAZANYM TERMINIE TO INFORMUJĘ O TYM KUPUJĄCEGO PROSZĘ DOKŁADNIE SIĘ ZAPOZNAWAĆ ZE ZDJĘCIAMI W AUKCJI. JEŚLI W OPISIE AUKCJI NIE JEST DODANE ŻE AUKCJA DOTYCZY TEGO KONKRETNEGO WALORU ZE ZDJĘCIA "WALOR ZE ZDJĘCIA"  OZNACZA TO IZ SPRZEDAWANY JEST NA AUKCJI WALOR TOŻSAMY Z TYM PREZENTOWANYM NA ZDJĘCIU. OFEROWANE WALORY SĄ W NORMALNYM RYNKOWYM STANIE CZYLI PRZYNAJMNIEJ W DOBRYM!!! PRZY TRADYCYJNYM PRZELEWIE PROSZĘ NAJPIERW WYBRAĆ SPOSÓB ZAPŁATY Z ALLEGRO, A PÓŹNIEJ WYKONAĆ ZWYKŁY PRZELEW - POZWOLI MI TO MIEĆ "CZARNO NA BIAŁYM" ZA CO JEST WPŁATA DO KAŻDEJ PRZESYŁKI DOŁĄCZAM: DLA OSÓB FIZYCZNYCH PARAGON, DLA FIRM NA ŻYCZENIE FAKTURA VAT MARŻA NIE MA MOŻLIWOŚCI ŁĄCZENIA WPŁAT Z RÓŻNYCH KONT ADRES DO KORESPONDENCJI: RENYD PIOTR DYNYSIEWICZ, SKRYTKA POCZTOWA 390, 41-200 SOSNOWIEC 1. KORESPONDENCJA WYSŁANA NA ADRES FIRMY WRÓCI NIEODEBRANA DO NADAWCY TERMIN NA ZWROT LUB REKLAMACJĘ TO 14 DNI (ZWYKŁYCH- NIE ROBOCZYCH) OD OTRZYMANIA PRZESYŁKI.PO UPŁYWIE TEGO TERMINU ŻADNE REKLAMACJE NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE PROSZĘ ZACHOWYWAĆ PARAGONY LUB FV

Oferty kupna
użytkownikcenadata
k...8
cena
61,15 zł
data
środa, 11 października, 19:55:28
e...n
cena
60,15 zł
data
środa, 11 października, 20:27:53
m...7
cena
37,00 zł
data
wtorek, 10 października, 21:41:01
j...3
cena
35,00 zł
data
wtorek, 10 października, 12:55:54