Gerlach łyżeczki deserowe_paski_paseczki_6 szt (6542441139)

zakończona
15,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,50 zł
  • List polecony priorytetowy 9,50 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,50 zł
  • lokalizacja: W-wa
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • waga (z opakowaniem): 0.25 [kg]

Witam,

Przedmiotem aukcji jest komplet łyżeczki do kawy, lodów, deserów, komplet widoczny na fotkach. Gerlach Poland Stainless, sztućce używane w stanie bardzo ładnym jak nowe co widać na załączonych zdjęciach, sztućce mogą posiadać ryski, zarysowania.

Łyżeczki w stanie bardzo ładnym.

Wzór paski/paseczki.

Długość łyżeczek około = 113 mm.

Masz pytania, pisz na @...

Masz pytania, pisz na @...

KUPUJĄC NA MOICH AUKCJACH, AKCEPTUJESZ REGULAMIN na stronie " O MNIE"

Zapraszam do licytacji !!!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
dodatkowe informacje
*Na płatność oczekuję do 5 dni po wygranej aukcji, następnie wycofuję prowizję
*Tylko wysyłka
*Nie umawiam się na odbiory osobiste
*Koszt przesyłki wyliczony: list do 350 g, paczka do 1,00 kg, przy zakupie na kilku Moich aukcjach zapytaj o koszt przesyłki.
*Cena za przesyłkę; koszty wysyłki, opakowanie przedmiotu, pudełko, koperta bąbelkowa, itp...
*Przesyłka za granicę - koszt indywidualny - pytaj o koszty...
użytkownik
cena
K...5
15,50 zł wtorek 18 października, 09:40:25
q...p
15,00 zł sobota 8 października, 22:06:31

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witam serdecznie wszystkich allegrowiczów !!! Nie odwołuję ofert. NIE LICYTUJ, JEŚLI MOJA OFERTA NIE ODPOWIADA CI LUB SIĘ NIE PODOBA. Zwrotów nie przyjmuję, ponieważ opisy moim zdaniem są dokładne a pytania proszę zadawać przed zalicytowaniem przedmiotu. " W wyniku nowych przepisów prawa UE z dnia (01.08.2003r.) o zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że przedmioty wystawione na moich aukcji nie podlegają : gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji chyba że, opis konkretnej aukcji stanowi inaczej. Jeżeli bierzesz udział w aukcji oznacza to akceptację tej treści. Zgodnie z prawem EU dodatek ten powinien znajdować się pod każdą aukcją online W przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy jak tez używany. Jeśli przedmiot sprzedawany na mojej aukcji posiada gwarancję informacja ta znajduje się w opisie. W przeciwnym wypadku zastosowanie ma powyższy tekst. " *Mam nadzieję, że wszystkie transakcje będą sfinalizowane pomyślnie i z satysfakcją dla obu stron. Jestem osobą uczciwą i tego samego spodziewam się od innych !!! *Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteście zadowoleni z wygranej rzeczy/przedmiotu - proszę o mailowy lub telefoniczny sygnał, zamiast od razu wystawiać NEGATYWA. Z pewnością coś wspólnie wymyślimy - nie jestem konfliktowy !!! *Zastrzegam sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem, gdy otrzymam satysfakcjonującą ofertę drogą mailową lub telefoniczną !!! *Po wylicytowaniu większej ilości przedmiotów proszę o kontakt w celu ustalenia jednorazowego kosztu wysyłki !!! *Komentarze; ''kupujący'' wystawia jako pierwszy !!! *Na wpłatę oczekuję do 5 dni od zakończenia aukcji !!! * Przedmioty wysyłam po zaksięgowaniu przelewu na Moim koncie, ok 2/3 dni robocze !!! *W tytule wpłaty proszę koniecznie podać numer aukcji i oraz nick z allegro !!! *Jeśli adres do wysyłki jest inny niż podany w danych kontaktowych allegro, proszę o przesłanie mailem poprawnego adresu do przesyłki !!! *Pozdrawiam, życzę Wszystkim udanych transakcji oraz pozytywnych komentarzy !!! krecikviva