GEORGES BRAQUE PORT W ANTWERPI (7016176880)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 5,50 zł
  • List polecony priorytetowy 7,10 zł
  • lokalizacja: Gorzyce, Polska

opis

Jak na skanie,stan pocztówki dobry .Koszt wysyłki wygranej aukcji liczony jest tylko raz,bez względu na ilość wygranych aukcji.
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 5,50 zł

Lokalizacja: Gorzyce, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
justyn7
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

589

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Pozostałe informacje

                                                             

                                                        WITAM!  

Wpłata należności na konto banku ING 22 1050 1445 1000 0090 7661 1301,na przelewie proszę podać nick Allegro.Na wpłatę pełnej kwoty czekam do 14-tu dni kalendarzowych lub potwierdzenia zakupu.W przypadku wpłacenia mniejszej kwoty niż wymagana,wysyłka towaru zostanie wstrzymana do czasu wpłacenia pełnej kwoty.Wysyłka towaru na drugi dzień po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.Przesyłki wysyłam tylko rejestrowane (list polecony lub list polecony priorytet).Nie wysyłam przesyłek za pobraniem pocztowym.Na pisemne żądanie kupującego mogę wysłać przesyłką nierejestrowaną na wyłączną odpowiedzialność kupującego, tylko po wcześniejszym wystawieniu dla mnie pozytywnego komentarza.Po upływie 14-tu dni kalendarzowych od zakończenia aukcji i braku wpłaty należności,rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji i wpisuję kupującego na ''czarną listę kupujących'' serwisu Allegro.Biorąc udział w moich aukcjach wyrażasz zgodę na powyższe warunki.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim powodzenia w czasie licytacji

justyn7