GATE - Mosfet MERF 3.2 - zestaw - Merf3.2 PROMOCJA (6482144194)

zakończona
179,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 9,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy powyżej 500 zł
 • lokalizacja: Wrocław
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • marka: Gate

Układ Mosfet MERF 3.2 - Zestaw

Producent: GATE

Wielofunkcyjny programowalny MOSFET trzeciej generacji.

Układ posiada aż 10 funkcji. Nowością jest tryb 3-rd Burst pozwalający na ograniczenie długości serii.

Układ pozwala na bezstratną regulację szybkostrzelności, zabezpiecza nowoczesne akumulatory Li-Ion, LiPoly

oraz LiFePO4, posiada wbudowany aktywny hamulec oraz chroni styki przed zniszczeniem.

Funkcja Smart Trigger pozwala na uzyskanie szybszej reakcji spustu.

Dzięki 2 trybom pracy układ współpracuje zarówno z oryginalną jak i modyfikowaną instalacją AEG.

Układ przeznaczony jest dla wszystkich replik, a szczególnie tuningowanych.

Został przystosowany do współpracy z najsilniejszymi sprężynami w tym M170.

CECHY:

Układ działa poprawnie w szerokim zakresie napięć 3,2-15V

Kompatybilność z najsilniejszymi replikami AEG.

Wytrzymuje ogień ciągły z sprężyny M170 oraz pojedynczy M210.

Bardzo prosty montaż

Kompleksowe zabezpieczenia

Bardzo niski pobór prądu w stanie gotowości (0,15mA)

Bardzo niska rezystancja całego układu (2,4mΩ)

Kompatybilność z wszystkimi typami GearBox'a

Wyświetlacz 4 LED

Złącza typu DEANS-T

SKŁAD ZESTAWU:

Układ MOSFET MERF 3.2

Dodatkowy zestaw konektorów typu Deans-T

Pojedynczy przewód sygnałowy styków spustu

Podwójny przewód sygnałowy styków spustu

Przycisk do programowania układu

GALERIA PRODUKTU:

Gwarancja producenta 12 m-cy.

Produkt nowy, na życzenie FAKTURA VAT.

(standardowo wystawiamy paragon fiskalny)

Instrukcja montażu i obsługi znajduje się na stronie producenta:

http://www.gatee.eu/­pl/wsparcie-technicz­ne

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u vip1977 za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
.
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 607239786
  telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 17:00
 • biuro@sportgun.pl
  odbiór osobisty towaru możliwy jest od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 17:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Odstąpienie od Umowy sprzedaży 1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. 2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta. 3. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: https://www.rzetelnyregulamin.pl/pl/formularz-odstapienia-od-umowy,sklep-ddf7ae1c843343057d14fb711530aab8. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony internetowej. 4. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą. 5. Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać. 6. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Klienta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 7. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 8. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu. 9. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. 10. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Klienta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu. 11. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 12. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

reklamacje

Dokładamy starań, aby produkty wysłane do Państwa były sprawdzone i wolne od wad. Repliki i akcesoria przechodzą przegląd zerowy przed sprzedażą. W razie potrzeby dokonujemy niezbędnych regulacji i smarowania (jeżeli jest wymagane). W przypadku awarii sprzętu, który uległ uszkodzeniu podczas normalnej eksploatacji, zapewniamy bezpłatną przesyłkę do naszego serwisu w ramach reklamacji. Przesyłka na nasz koszt wymaga wcześniejszego uzgodnienia (e-mail: biuro@sportgun.pl) Po uzgodnieniu otrzymują Państwo instrukcję jak nadać bezpłatnie paczkę. Wysyłka przesyłek reklamacyjnych w inny sposób odbywa się wyłącznie na koszt nadawcy.

pozostałe informacje

Regulamin sklepu internetowego pod nazwą użytkownika: vip1977 znajduje się na stronie: http://sportgun.pl/Regulamin_Sprzedaży_na_allegro.pl_vip1977.pdf Telefon kontaktowy: 607239786 (w dni robocze w godz. 10-17) NIE ODPOWIADAMY NA SMS-y - nie prowadzimy korespondencji w tej formie. Dla naszych Klientów udostępniamy możliwość odbioru osobistego towaru na magazynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 - 17.00 (ul. Nowodworska 17B) Możliwe formy płatności przy odbiorze osobistym: gotówką lub kartą płatniczą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT. Koszty przesyłki zawarte są w dokumencie sprzedaży. Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (Pocztex Kurier 48) oraz firmy kurierskiej DHL (Przesyłka kurierska). Warunki transportu i doręczenia określają regulaminy poszczególnych przewoźników, dostępne na ich stronach internetowych (www.poczta-polska.pl oraz www.gls-group.eu) Zamówienia złożone i opłacone do godz. 11.00 realizowane są tego samego dnia (dotyczy dni roboczych). Wysyłki odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku. Koszt przesyłki podany na poszczególnych aukcjach zawiera opłatę przewoźnika (w tym 23% VAT-u). Czas dostarczenia towaru firmą kurierską to 24-48 godz. (w dni robocze). W przypadku przesyłki kurierskiej DHL istnieje możliwość sprawdzenia zawartości paczki pod względem uszkodzeń mechanicznych lub ewentualnych braków w przesyłce. Wszelkie reklamacje uszkodzeń mechanicznych i braków w towarze będą uwzględniane po dostarczeniu protokołu szkody/braku z firmy kurierskiej. Wszelkie usługi dodatkowe (np. dostarczenie do godz. 9, dostawa w sobotę itp.) są dodatkowo płatne (wg cennika przewoźnika) i wymagają wcześniejszego uzgodnienia oraz sprawdzenia czy są możliwe do zrealizowania dla danego kodu pocztowego.