GĄSIENICA GUMOWA 400x75,5x74 YANMAR (6922311350)

20 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
4 700,00 zł
z 2 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 148,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 163,00 zł
 • lokalizacja: Gietrzwałd, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • typ maszyny: koparka
 • waga (z opakowaniem): 318 [kg]
 • marka maszyny: yanmar, inna

opis

GĄSIENICA GUMOWA

400X75.5X74Y

  Wysokiej jakości bezszwowa gąsienica gumowa o skoku 75,5 mm i szerokości 4000 mm. Asymetryczna, dedykowana do maszyn YANMAR *

  Producent - KTS

  Waga - 318 kg

  A. Nasz producent jako jeden z pierwszych wprowadził i udoskonalił wewnętrzny oplot wzmacniający, który wykonany jest z ciągłych linek ze stali nierdzewnej zwulkanizowanych w jednoetapowym procesie termicznym. Dzięki temu można przenieść o 50% większą siłę wzdłużną naciągu gąsienicy gumowej. Brak tzw. "szwu" łączącego elementy gąsienicy, eliminuje najczęstszą przyczynę jej uszkodzenia, jaką jest jej pęknięcie w miejscu łączenia.

  B. Specjalnie utwardzane, stalowe, szerokie ogniwa, biegnące wzdłuż gąsienicy, przesuwają maszynę idealnie po podłożu.

  C. Doskonale wyprofilowane wewnętrzne ostrogi, pozwalają kole napinającemu, napędowemu oraz rolkom, na płynne przemieszczanie się wzdłuż gąsienicy. Dzięki nim gąsienica idealnie przesuwa się w swoim torze jazdy.

  D. Najwyższej jakości guma z kauczuku naturalnego, gwarantuje bardzo wysoką żywotność, zwłaszcza przy zachowaniu podstawowych zasad konserwacji. Guma wewnątrz gąsienicy jest elastyczna, a na zewnątrz  utwardzona. Dzięki temu nasze gąsienice są elastyczne a zarazem trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

  Dlaczego warto u nas kupić ?

  1/ Jesteśmy spółka akcyjną z kapitałem zakładowym 1.500.000 pln. Istniejemy od 1997 r. i jesteśmy m.in. największym dystrybutorem gąsienic gumowych w Polsce, a nasz magazyn liczy sobie około 3000 szt gąsienic w 130 rozmiarach. Dzięki temu masz gwarancję najniżej ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Załączone zdjęcia pokazują nasz prawdziwy magazyn, a nie magazyn innych firm. Nasz magazyn jest prawdziwy, a nie wirtualny.

  2/ wysyłka towaru jest natychmiastowa, ponieważ mamy towar na naszym magazynie.

  3/ Ponad 1300 samych pozytywnych komentarzy

  4/ Oczywiście udzielamy pełną gwarancję na produkt.

  Uwaga :

  1/ my nie doliczamy dodatkowych opłat za transport,

  2/ załączone zdjęcie przedstawia nasz produkt z naszego magazynu, a nie produkty innych firm z katalogów internetowych.

   

  W celu sprawdzenia rozmiaru gąsienicy adekwatnego do danego modelu skorzystaj z katalogu zamieszczonego na naszej stronie internetowej:

  http://www.gasienicegumowe.pl/katalog/index.html

  зиновая гусеница / Rubber track / Gummiketten / Gumiláncok / Cingoli in gomma / Chenille caoutchouc

  Model  maszyny :

  • YANMAR VIO40.2 400x75,5x74
  • YANMAR VIO40.1  400x75,5x74
  • YANMAR VIO40V  400x75,5x74
  • YANMAR VIO45  400x75,5x74
  • YANMAR VIO45CR  400x75,5x74
  • YANMAR VIO45SV  400x75,5x74 *

   *Znaki towarowe użyte w treści strony są własnością ich prawnych właścicieli. Nazwy i numery producentów zostały podane jedynie w celach informacyjnych zgodnie z art. 156 ustawy Prawo własności przemysłowej.

  PRZESYŁKI ZAGRANICZNE POWYŻEJ 30 KG WYCENIAMY INDYWIDUALNIE. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

   

  Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: 04.12.2017 – 17.12.2017. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
  Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Dostawa i płatność
  od 148,00 zł

  Lokalizacja: Gietrzwałd, Polska

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  148,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  1
  czas realizacji
  1 dzień roboczy

  Przesyłka płatna przy odbiorze

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska pobraniowa
  pierwsza sztuka
  163,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  1
  czas realizacji
  1 dzień roboczy

  Płatności

  Faktura

  Wystawiam fakturę VAT
  Reklamacja
  2 lata

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  2 lata
  dla firm rękojmia wyłączona

  Adres do reklamacji

  KRAMER S.A.
  Olsztyńska 67
  11-036 Gietrzwałd
  Dodatkowe informacje

    

  RĘKOJMIA ZA WADY


  1. Jeżeli Kupującym jest Konsument, a wada fizyczna została stwierdzona przed upływem roku od dnia wydania Towaru, to wada lub jej przyczyna istniała w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Kupującego.


  2. Jeżeli Towar ma wadę, Kupujący może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży, chyba że Sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Kupującego wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniany lub naprawiony przez Sprzedającego albo Sprzedający nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady.


  3. Jeżeli Towar ma wadę, Kupujący może żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedający jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na Towar wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Kupującego.


  4. Sprzedający może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Kupującego, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową Sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową Sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Jeżeli Kupującym jest przedsiębiorca, Sprzedający może odmówić wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady także wtedy, gdy koszty zadośćuczynienia temu obowiązkowi przewyższają cenę Towaru.


  5. Kupujący nie może odstąpić od Umowy Sprzedaży jeżeli wada Towaru jest nieistotna.


  6. Kupujący będący Konsumentem może zamiast zaproponowanego przez Sprzedającego usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady Towaru, chyba że doprowadzenie Towaru do zgodności z Umową Sprzedaży w sposób wybrany przez Kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedającego.


  7. Jeżeli Towar wadliwy został zamontowany, Kupujący może żądać od Sprzedającego demontażu i ponownego zamontowania po dokonaniu wymiany na wolny od wad lub usunięciu wady. W razie niewykonania tego obowiązku przez Sprzedającego Kupujący jest upoważniony do dokonania tych czynności na koszt i niebezpieczeństwo Sprzedającego.


  8. Sprzedający może odmówić demontażu i ponownego zamontowania, jeżeli koszt tych czynności przewyższa cenę Towaru.


  9. Jeżeli Kupującym jest Konsument, może on żądać od Sprzedającego demontażu i ponownego zamontowania, jest obowiązany jednak ponieść część związanych z tym kosztów przewyższających cenę Towaru albo może żądać od Sprzedającego zapłaty części kosztów demontażu i ponownego zamontowania, do wysokości ceny Towaru.


  10. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedającego dostarczyć Towar wadliwy do miejsca oznaczonego w Umowie Sprzedaży, a gdy takiego miejsca nie określono w Umowie Sprzedaży - do miejsca, w którym Towar został wydany Kupującemu.


  11. Jeżeli ze względu na rodzaj Towaru lub sposób jego zamontowania dostarczenie Towaru przez Kupującego byłoby nadmiernie utrudnione, Kupujący obowiązany jest udostępnić Towar Sprzedającemu w miejscu, w którym Towar się znajduje.


  12. Postanowienia pkt. VII.17 i VII.18 stosuje się do zwrotu Towaru w razie odstąpienia od Umowy Sprzedaży i wymiany Towaru na wolny od wad.


  13. Koszty wymiany lub naprawy ponosi Sprzedający. W szczególności obejmuje to koszty demontażu i dostarczenia Towaru, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia. Nie dotyczy to postanowień pkt. VII.15 i VII.16.


  14. Okres rozpatrywania reklamacji wynosi czternaście (14) dni roboczych liczonych od dnia otrzymania reklamowanego Towaru przez Sprzedającego, chyba że Sprzedający poinformuje Kupującego o konieczności przedłużenia tego terminu w przypadkach szczególnych, uzasadnionych np. koniecznością zebrania dodatkowej dokumentacji, informacji na temat przyczyn, lub okoliczności reklamacji. W takim przypadku z przyczyn niezależnych od Sprzedającego czas rozpatrzenia reklamacji może ulec wydłużeniu.


  15. Jeżeli Kupujący będący Konsumentem zażądał wymiany Towaru lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedający nie ustosunkował się do tego żądania w terminie czternastu (14) dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.


  16. Kupujący otrzyma potwierdzenie zgłoszenia reklamacji od Sprzedającego.


  17. Kupujący zostanie poinformowany przez Sprzedającego o zakończeniu procesu reklamacyjnego. Informacja ta będzie również dostępna dla Kupującego pod numerem telefonu ( +48 89 512 31 13)  lub e-mailowo.


  18. W celu usprawnienia procesu rozpatrywania reklamacji Towarów, zaleca się, aby Kupujący składając reklamację z tytułu niezgodności Towaru z Umową Sprzedaży wypełnił formularz reklamacji dostępny na podstronie „Reklamacje” Sklepu Internetowego i przesłał go Sprzedającemu w postaci skanu drogą elektroniczną lub pocztą (nie jest to warunek rozpatrywania reklamacji).


  19. Szczegółowych informacji dotyczących procesu reklamacji można zasięgnąć mailowo lub telefonicznie, albo bezpośrednio u Sprzedającego.


  20. Towar, którego reklamacja nie zostanie uznana ze względu np. na jej bezzasadność, lub brak dowodu zakupu u Sprzedającego zostanie odesłany do Kupującego. Sprzedający może w takiej sytuacji obciążyć Kupującego kosztami takiej przesyłki.


  21. Nie stanowią podstawy reklamacji niewielkie różnice w zewnętrznym wyglądzie Towaru wydawanego Kupującemu w zestawieniu z wyglądem Towaru (także tego samego rodzaju, marki i modelu) prezentowanym w formie graficznej w Sklepie Internetowym, które mogą wynikać z innych ustawień monitora Kupującego, warunków oświetlenia, itp. czynników związanych jedynie z używaniem Internetu do zakupów. Niniejsze postanowienie nie rodzi skutku w postaci ograniczenia odpowiedzialności Sprzedającego wobec Kupującego, w szczególności nie ogranicza w żaden sposób praw Kupującego będącego Konsumentem do odstąpienia od umowy.


  22. Treść złożonego Zamówienia i związanej z nim Umowy Sprzedaży oraz treść zaakceptowanych przez Użytkownika Klauzul w brzmieniu wiążącym strony w dacie zawarcia danej Umowy Sprzedaży jest udostępniana Użytkownikowi na Koncie lub przesłana jako Potwierdzenie Zamówienia - wiadomość elektroniczna (e-mail) – wraz ze stosownymi odnośnikami do treści składających się na Umowę Sprzedaży. Treść Regulaminu, Ogólnych Warunków Umowy Sprzedaży, jak również Polityki Prywatności znajdują się na stronach Sklepu Internetowego. W przypadku Użytkowników, którzy zawierają Umowy Sprzedaży z wykorzystaniem formuły „gość” lub telefonicznie, mając na względzie możliwość wprowadzania zmian w treści Regulaminu, Ogólnych Warunków Umowy Sprzedaży, Polityki Prywatności i Klauzul Sprzedający zdecydowanie zaleca, aby Użytkownik każdorazowo utrwalił na własny użytek (w formie wydruku, zapisu cyfrowego np. jako tzw. zrzut ekranu) treść wspomnianych wyżej dokumentów w takim brzmieniu, w jakim wiązała ona strony w chwili zawarcia poszczególnych Umów Sprzedaży.

  Zwroty

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  KRAMER S.A.
  ul. Olsztyńska 67
  11-036 Gietrzwałd

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Dodatkowe informacje

  WAŻNE!


  W przypadku, kiedy opakowanie towaru dostarczonego przez firmę kurierską budzi Państwa wątpliwości: jest uszkodzone, dziurawe, niedbale oklejone, prosimy o natychmiastowe zgłoszenie tego faktu kurierowi, sporządzenie protokołu z zapisem o uszkodzeniu paczki w transporcie i bezzwłoczny kontakt z nami.

  Jeśli po odbiorze przesyłki i jej otwarciu, zauważycie Państwo uszkodzenia towaru, prosimy o złożenie reklamacji wraz z protokołem do firmy kurierskiej. Dokonać należy tego niezwłocznie, nie później jednak niż 7 dni od odbioru przesyłki.  WARUNKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY TOWARU


  KONSUMENT


  1. Dokonujący zakupu Towaru Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od tej umowy odstąpić bez podania przyczyn, składając oświadczenie na piśmie w terminie do czternastu (14) dni od dnia wydania Towaru lub jego ostatniej częsci. 


  WARUNKI ODSTĄPIENIA DLA KONSUMENTA 


  2. Aby skutecznie odstąpić od umowy wystarczy wysłać do Sprzedającego przed upływem ww. terminu podpisane oświadczenie Konsumenta o odstąpieniu od umowy. Konsument może, lecz nie musi skorzystać z wzoru oświadczenia znajdującego się poniżej. Oświadczenie z podpisem Konsumenta może zostać wysłane w postaci skanu drogą elektroniczną  lub w oryginale pocztą na adres Sprzedającego. Oświadczenie może być złożone w postaci elektronicznej, opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu (podpis elektroniczny) lub bez podpisu elektronicznego. Można je także złożyć osobiście u.

  3. Pojęcia i wyrażenia pisane wielką literą w treści niniejszego oświadczenia, mają znaczenia nadane im w treści Regulaminu Sklepu Internetowego.

  4. W razie skutecznego odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a Kupujący jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. 

  5. Zwrot Towaru powinien nastąpić niezwłocznie, najlepiej wraz z wysłaniem oświadczenia o odstąpieniu, albo oddzielnie – jednak nie później niż w terminie siedmiu (7) dni od dnia wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Do przesyłki ze zwracanym Towarem powinien zostać dołączony oryginał podpisanego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, chyba że wcześniej takie oświadczenie zostało wysłane pocztą, kurierem, albo złożone osobiście u Sprzedającego lub przesłane w postaci scanu na adres e-mail. W razie wykonania przez Konsumenta prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży zwrot Towaru może nastąpić w miejscu wydania Towaru, lub za pośrednictwem podmiotu trzeciego świadczącego usługi kurierskie, transportowe lub pocztowe. W razie przesyłania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży w formie elektronicznej, Sprzedający niezwłocznie potwierdza Kupującemu otrzymanie oświadczenia.

  6. Zwracany Towar powinien znajdować się w stanie niezmienionym. Kupujący powinien zwrócić Towar w takim składzie ilościowym i jakościowym, w jakim go otrzymał. W szczególności do Towaru powinny być dołączone wszelkie otrzymane wraz z Towarem części, akcesoria, instrukcje, warunki użytkowania i inne dokumenty, a także dokument poświadczający zakup. Zalecane jest, aby zwracany Towar był zapakowany w oryginalne opakowanie, chyba że zostało ono usunięte w celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru i nie wykraczało poza zwyczajowo przyjęte korzystanie z Towaru. W takim przypadku należy zadbać o to, aby Towar był bezpiecznie zapakowany w celu uniknięcia ryzyka uszkodzeń w transporcie. Przesyłkę przed nadaniem należy oznaczyć właściwym adresem Sprzedającego, do którego Towar jest zwracany.

  7. Zwrot uiszczonej przez Kupującego ceny Towaru i poniesionych kosztów dostawy do Kupującego zostanie dokonany w terminie czternastu (14) dni. Konsument może zadecydować czy zwrot środków ma się odbyć przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący czy w inny sposób. 

  8. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Kupującemu w przypadku umowy:            

  a. dotyczącej nagrań dźwiękowych lub wizualnych danych albo programów komputerowych dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte przez Kupującego; 

  b. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Kupującego przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu Kupującego o utracie prawa odstąpienia od umowy;

  c. o świadczenie usług, jeżeli Sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Kupującego; a Kupujący został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia utraci prawo odstąpienia od umowy;

  d. w której przedmiotem świadczenia jest Towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji Kupującego lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (w szczególności wskutek imiennej rejestracji produktu przez Kupującego w bazie danych producenta, co powoduje przypisanie produktu do Kupującego);

  e. sprzedaży Towarów, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

  f. w której przedmiotem świadczenia jest Towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do użycia;

  g. w której Kupujący wyraźnie żądał, aby Sprzedający do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli Sprzedający świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania Kupujący żądał, lub dostarcza Towary inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje Kupującemu w odniesieniu do dodatkowych usług lub Towarów;

  h. w której przedmiotem świadczenia jest Towar dostarczony w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

  i. o dostarczenie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę 

  j. o świadczenie usług w zakresie przewozu Towarów, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;

  k. ww. wyjątki odnoszą się więc m.in. do następujących przedmiotów: części elektrycznych i elektronicznych, materiałów eksploatacyjnych (np. oleje, płyny), części sprowadzanych od producentów na życzenie Konsumenta. 

  9. Kupujący ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

     

  O sprzedającym
  KRAMER_SA
  100,0%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  337

   

  0

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  5,0

  Czas wysyłki

  5,0

  Koszt wysyłki

  4,9

  Obsługa kupującego

  5,0

  Dane firmy

  Kontakt

  • +48 89 512 31 10
  • +48 734 123 325
  poniedziałek - piątek
  08:00 - 16:00
  sobota - niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  KRAMER S.A. powstała w 1997 roku i obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów części zamiennych do maszyn budowlanych, spycharek, koparek, ładowarek, wiertnic i palownic, a szczególnie podwozi gąsienicowych: gąsienic stalowych, łańcuchów, rolek jezdnych i podtrzymujących, kół napędowych, kół napinających oraz zębów, łyżek i lemieszy (krawędzi tnących), filtrów, sworzni, tulei, itp

  Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra znająca specyfikę branży budowlanej oraz potencjał produkcyjny naszych partnerów pozwala nam szybko reagować na potrzeby rynku. Jako profesjonaliści zapewniamy natychmiastową dostawę towaru pod wskazany w zamówieniu adres, stałym odbiorcom oferujemy system atrakcyjnych rabatów i terminów płatności, oferujemy części najwyższej jakości objęte pełną gwarancją producenta oraz rękojmią KRAMER S.A.

   Wyrażamy nadzieję, że poziom oferowanych przez nas usług pozwoli nam zakwalifikować się do grona Waszych stałych dostawców.

  Pozostałe informacje

  Skontaktuj się z nami!

  +48 89 512 31 10

  +48 89 544 92 13

  +48 882 583 618 WhatsApp i Viber  

  +48 883 822 615 WhatsApp i Viber

  +48 734 123 325 WhatsApp i Viber

  +48 662 527 139 EXPORT Viber – we speak English, ГОВОРИМ ПО-РУССКИ