GARMIN Zumo 590 LM ................. GARMIN GDYNIA (6541923264)

zakończona
2 340,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • lokalizacja: Gdynia
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • informacje dodatkowe: bluetooth
 • aktualizacja mapy: dożywotnio
 • dostawca map: navteq
 • przekątna ekranu (cale): 5.00
 • mapy w zestawie: tak


APEX24

ul. 10-lutego 35
81-364 Gdynia


Tel.: 58 622 30 72
Fax: 58 622 30 72
GG: 9439887
GG: 3019255
GG: 31318431
apex24@apex24.pl


pon-pt 10.00-18.00
sobota 10.00-14.00


NIP: 957-073-56-77
Regon: 192620430
Nr rachunku bankowego
50 1020 1811 0000 0002 0017 2817


Faktury VAT
- do każdej transakcji wystawiamy dokument fiskalny: paragon lub fakturę VAT.


Serwis
- sprzedawany towar objęty jest gwarancją, której okres podany jest w opisie przedmiotu.


Zwroty
- możesz zwrócić każdy towar w ciągu 14 dni od zakupu. Zwrócimy 100% ceny lub wymienimy towar na inny.
W tym celu należy dostarczyć do nas sprzęt w pełnym komplecie, nie noszący śladów użytkowania, kopię dowodu zakupu oraz załączyć nr konta bankowego.


Gwarancja
- naszą ofertę dobieramy starannie. Znajdziesz w niej tylko produkty pochodzące z legalnej sieci dystrybucji, objęte stosownymi umowami gwarancyjnymi i serwisowymi. Dlatego możesz być spokojny o swój sprzęt długo po zakupie. W przypadku awarii nie zostaniesz sam z problemem.


Przelew
- przedpłata na podstawie faktury proforma - towar wysyłamy w momencie faktycznego wpłynięcia pieniędzy na konto.


Gotówka za pobraniem
- płatność gotówką u listonosza / kuriera w momencie odbioru towaru.


Gotówka
- odbiór osobisty w naszym sklepie.


Karta płatnicza
- płatność kartą przy odbiorze osobistym w naszym sklepie.


RATY
- dla klientów z całej Polski (przed kliknięciem na kup teraz prosimy o kontakt - potrzebna weryfikacja banku).


Kurier przedpłata -15zł
Kurier pobranie - 20zł
Poczta przedpłata - 12zł


Kurier
- transport dostępny dla zamówień każdej wartości. Przesyłka kurierska ubezpieczona jest do 5000zł.


Poczta Polska
- każda wysyłka realizowana jest jako priorytet. Transport dostępny dla zamówień o wartości mniejszej niż 300zł. Przesyłki Poczty Polskiej są ubezpieczone do 140zł.


Pobranie
- przesyłka za pobraniem dostępna jest jedynie dla użytkowników posiadających min. 10 pkt allegro.

Garmin Zumo 590 LM 010-01232-02

GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Doskonała nawigacja motocyklowa

 • 5-calowy, czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy przystosowany do obsługi w rękawicach
 • Sterowanie telefonem bez użycia rąk oraz komunikaty głosowe słyszalne wewnątrz kasku dzięki technologii Bluetooth®¹
 • Odtwarzacz MP3, sterowanie urządzeniami iPod® i iPhone® z poziomu ekranu urządzenia
 • Kontrolowanie ciśnienia w oponach motocyklu i wyświetlanie informacji na ekranie urządzenia zūmo 590LM za pomocą akcesorium TPMS (tylko metalowe trzpienie zaworu)³
 • Solidna konstrukcja, odporna na działanie oparów paliwa, promieni UV i trudnych warunków pogodowych (Klasa wodoszczelności: IPX7)

Świetny podgląd trasy

Urządzenie zūmo 590LM jest wyposażone w duży i jasny 5-calowy ekran dotykowy, czytelny nawet w pełnym słońcu. Możliwość pracy w dwóch położeniach pozwala na ustawienie urządzenia w pozycji poziomej (by nie przegapić ciekawych miejsc po drodze) lub pionowej (aby widzieć dłuższy odcinek trasy). Umożliwiający obsługę w rękawicach czuły ekran oraz intuicyjny interfejs sprawiają, że wprowadzanie informacji jest równie proste, jak zmiana biegów.

Potęga technologii Bluetooth

Urządzenie zūmo 590LM obsługuje technologię łączności bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki tej funkcji możesz rozmawiać przez telefon bez potrzeby zdejmowania rękawiczek lub kasku. Wystarczy podłączyć urządzenie zūmo do telefonu komórkowego i zestawu słuchawkowego lub kasku obsługującego technologię Bluetooth, aby wykonywać i odbierać połączenia w trakcie jazdy. Korzystając z interfejsu Bluetooth w urządzeniu zūmo można też nawiązywać połączenia z numerami podanymi w punktach szczególnych — funkcja sprawdza się doskonale w przypadku szybkiej zmiany planów lub krótkiej przerwy na posiłek i tankowanie.

Komunikaty głosowe nawigacji i wymawiane nazwy ulic pozwalają w pełni skupić się na drodze. Urządzenie zūmo 590LM przesyła komunikaty głosowe do zestawu słuchawkowego lub kasku obsługującego technologię Bluetooth. Technologia Garmin Real Directions™ prowadzi niczym zaufany pilot, korzystając nie tylko z nazw ulic (trudnych do odczytania w czasie jazdy), lecz także posługując się punktami orientacyjnymi i odwołując się sygnalizacji świetlnej na drodze.

Muzyka i multimedia

Podróżuj przy dźwiękach własnej muzyki. Urządzenie zūmo 590LM ma wbudowany odtwarzacz MP3 oraz jest zgodne z urządzeniami iPod i iPhone®, co pozwala na sterowanie muzyką z poziomu ekranu urządzenia.

Łatwe monitorowanie ciśnienia w oponach

Urządzenie zūmo 590LM jest zgodne z naszym zintegrowanym systemem kontroli ciśnienia w oponach (TPMS)³ (do nabycia osobno). Dodanie czujnika TPMS na każdej z opon pozwala z łatwością kontrolować ciśnienie na wyświetlaczu urządzenia zūmo.

Solidny i gotowy do drogi

Dzięki wytrzymałej konstrukcji odpornej na działanie paliwa, promieni UV i trudnych warunków pogodowych zūmo 590LM to urządzenie stworzone do pracy w ciągłym ruchu. Urządzenie zūmo zostało dokładnie przetestowane pod kątem upadków i wibracji, aby sprostać każdym warunkom drogowym.

Bezpieczniejsza podróż dzięki funkcjom smartfonu

Co dzieje się na drodze? Urządzenie zūmo 590LM umożliwia dostęp do informacji o pogodzie i utrudnieniach drogowych w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Smartphone Link4 (wymagana subskrypcja).

Bezterminowe aktualizacje map

Urządzenie zūmo 590LM oferuje darmowe aktualizacje map5 przez cały okres użytkowania urządzenia, dzięki czemu trasy zawsze zawierać będą najbardziej aktualne punkty szczegółowe (POI), drogi i informacje nawigacyjne oferowane przez firmę Garmin.

Wybierz najlepszą trasę

Szukasz krętej drogi? Urządzenie zūmo 590LM oferuje funkcję Kręte drogi, która proponuje trasy z licznymi zakrętami. Funkcja planowania podróży powrotnej umożliwia zaplanowanie trasy w oparciu o czas, dystans i lokalizację. Wystarczy wprowadzić wymagane informacje, a urządzenie zūmo zajmie się resztą.

Dziennik historii usług

Informacje o przebiegu i wymianie opon, ciśnieniu w oponach, czyszczeniu łańcucha, wymianie oleju, nowych świecach — urządzenie zūmo 590LM pozwala śledzić wszystkie ważne informacje. Dziennik historii usług umożliwia rejestrowanie daty, przebiegu oraz wykonanych usług.

Pole wyszukiwania

Wyszukuj adresy i miliony punktów szczególnych (POI) w łatwy sposób. Wystarczy wprowadzić poszukiwane informacje w polu wyszukiwania.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego korzystania ze zjazdów i rozjazdów. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjazny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry. Widok skrzyżowań PhotoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i rozjazdy wraz z otaczającym krajobrazem. Strzałki w jasnych kolorach wskazują odpowiedni pas ruchu.

Więcej informacji

Urządzenie zūmo 590LM wyświetla ograniczenie prędkości, aktualną prędkość oraz czas przyjazdu. Umożliwia też szybkie przeczytanie nazwy aktualnej ulicy. Podczas podróży można z łatwością przeglądać miejsca na trasie — jakie jak stacje paliw, punkty gastronomiczne czy bankomaty — bez opuszczania ekranu mapy.

Stworzone do wypraw terenowych

Urządzenie zūmo 590LM oferuje wsparcie dla map TOPO oraz map niestandardowych, umożliwiając pobranie ulubionych ścieżek i podążanie nimi (dodatkowe mapy do nabycia osobno). Urządzenie wyświetla również trójwymiarowy obraz terenu, zapewniając dobrą widoczność trasy w terenie. Funkcja TracBack® umożliwia podróż w dowolne miejsce oraz powrót tą samą trasą do miejsca startu.

Dodatki

Urządzenie zūmo 590LM ma wbudowany komputer podróży z wyświetlanym kompasem Jest ono standardowo wyposażone w cyfrowy wskaźnik paliwa informujący o liczbie kilometrów, którą można przejechać na pozostałym paliwie. Wskaźnik limitu prędkości sygnalizuje, kiedy należy zdjąć nogę z pedału gazu.

Urządzenie zūmo 590LM jest zasilane przez wymienną baterię. Wystarczy umieścić w nim zapasową baterię, aby z powodzeniem kontynuować podróż. Oprócz uchwytu na motocykl, do urządzenia zūmo 590LM jest także dołączony uchwyt samochodowy i przewód zasilający do użytku w samochodzie.

Zgodność z VIRB™

Urządzenie zūmo 590LM jest zgodne z naszymi kamerami sportowymi VIRB (do nabycia osobno). Funkcja sterowania kamerami VIRB z poziomu ekranu urządzenia zūmo pozwala na wygodne rejestrowanie przebytej trasy.

¹ Do nabycia osobno

² Funkcja sterowania muzyką i multimediami jest wspierana dla urządzeń iPhone® 3GS lub nowszych, iPod Touch®, iPod Nano® czwartej generacji lub nowszych oraz iPod Classic®. Funkcja sterowania muzyką jest zgodna z niektórymi smartfonami z systemem operacyjnym Android™. Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

³ Do nabycia osobno. System może obsługiwać maksymalnie 4 opony w dowolnej konfiguracji (wymagany osobny zakup dla każdego koła). Tylko metalowe trzpienie zaworu. Nie do użytku w samochodach.


Własności fizyczne i działanie

Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł. 13,0 x 9,4 x 3,0 cm (5,12 x 3,7 x 1,18 cala) (szer. x wys. x gł.)

Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 10,8 x 6,5 cm (4,25 x 2,55 cala), przekątna 5,0 cali (12,6 cm)

Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 x 480 pikseli

Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem

Waga 374,5 g (13,2 uncji)

Bateria bateria litowo-jonowa

Czas działania baterii do 4 godz.

Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio Tak

Bardzo czuły odbiornik Tak

Klasa wodoszczelności IPX7

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy ulic Tak

Zawiera dożywotnią aktualizację map Tak

gwarancja nüMaps tak

widok terenu 3-D Tak

Widok budynków 3D (wyświetla budynki w 3 wymiarach) Nie

Wbudowana pamięć wewnętrzny dysk SSD

Możliwość używania kart z danymi Karta microSD™ (do nabycia osobno)

Waypointy/ulubione/p­ozycje 1000

Funkcje i korzyści

Funkcje dające oszczędność czasu i pieniędzy

Komunikaty głosowe (np. „Skręć w prawo za 200 m”) Tak (przy użyciu uchwytu w zestawie)

Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”) Tak

Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego Nie

Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi Nie

Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic) Nie

Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu) Tak

widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań) Tak

myTrends™ (predicts your routes) Tak

trafficTrends™ (kalkuluje trasę na podstawie przewidywanego ruchu drogowego) Tak

Automatyczne sortowanie wielu celów podróży (zapewnia najkrótszą trasę) Tak

Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.) Tak

Zgodność z XM® Navtraffic & Radio w USA Nie

Funkcje zwiększające bezpieczeństwo nawigacji

Technologia Bluetooth® (połączenie z telefonem w celu dzwonienia bez użycia rąk) Tak

Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie) Tak

Gdzie jestem? (znajdź najbliższy szpital, posterunek policji, stację benzynową, najbliższy adres i skrzyżowanie) Tak

Udoskonalona nawigacja w trybie pieszym (prowadzi podczas spacerów po mieście) nie

Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi) Nie

usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie) Tak

Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak

Garmin Lock™ (zabezpieczenie przed kradzieżą) Nie

Funkcje z możliwością dostosowania

Zgodność z pojazdami Garmin Garage™ (pobieranie ikon w kształcie pojazdów do urządzenia) Tak

Zgodność z komunikatami głosowymi Garmin Garage™ (pobieranie własnych głosów do urządzenia) Tak

Odtwarzacz MP3 Tak

Odtwarzacz książek audio Nie

Dodatkowe specyfikacje

Planowanie podróży: tak

Dziennik podróży: tak

System kontroli ciśnienia w oponach: tak, dla maks. 4 opon; poszczególne czujniki do nabycia osobno

Wyznaczanie tras po krętych drogach: tak

Praca w dwóch położeniach: tak

Planowanie podróży powrotnej: tak

Aktywny asystent pasa ruchu: tak

Dziennik historii usług: tak

Sterowanie kamerą VIRB™: tak

Obsługa pobieranych śladów: tak

Obsługa niestandardowych map: tak

Obsługa map TOPO: tak

Obsługa funkcji ruchu drogowego (omijanie korków: wymagany odbiornik komunikatów drogowych i subskrypcja): TAK (za pomocą aplikacji Smartphone Link (wymagana subskrypcja).

Wymienna bateria: tak

Funkcja „Przed tobą”: tak

Przewód zasilający urządzenia podłączony do źródła zasilania powinien obsługiwać napięcie do 12 V (typowe) i natężenie do 1 A. Pobór energii urządzenia zūmo kształtuje się na poziomie 5 V (2 A).

W zestawie:

 • zūmo 590LM
 • Bezterminowa subskrypcja map
 • Bateria
 • Uchwyt motocyklowy i elementy montażowe
 • Motocyklowy przewód zasilający
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 50102018110000000200172817
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Kupując na kilku naszych aukcjach płacisz tylko za jedną przesyłkę !
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

GARMIN GOLD PARTNER Autoryzowany, profesjonalny sklep z pełną ofertą urządzeń, map i aplikacji firmy Garmin - Nawigacje Drogowe, Fitness, Outdoor, Marine.