GARMIN VIVOACTIVE HR ELEVATE czarny (6482846675)

zakończona
1 199,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Paczkomaty 24/7
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • lokalizacja: Gdańsk, Poznań, Wrocław
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • rodzaj: uniwersalne
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
 • kolor: czerń
O nas Nasze aukcje Komentarze Mail: allegro@garmin24.pl Infolinia: 500 521 500
Jesteśmy Autoryzowanym Gold Partnerem Garmin Polska! Na rynku od 2005 roku! Wiemy co sprzedajemy!

Przedmiotem aukcji jest fabrycznie nowe urządzenie:

Garmin Vivoactive HR (Wybierz wariant produktu: czarny (rozmiar normalny))


Menu urządzenia oraz skrócona instrukcja obsługi w języku polskim.

Pełną wersję instrukcji (format pdf) przesyłamy po zakupie na wskazany adres mailowy.
Opis produktu:

Porównaj ten produkt z innymi urządzeniami z serii Garmin Vivo. Kliknij tutaj.


Rozmiar normalny pasuje na nadgarstki o obwodzie od 137 do 195 mm

Rozmiar bardzo duży pasuje na nadgarstki o obwodzie od 162 do 225 mm


Smartwatch GPS z pomiarem tętna na nadgarstku

 • Smartwatch GPS z kolorowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, czytelnym nawet w pełnym słońcu
 • Wbudowane aplikacje sportowe wykorzystujące system GPS podczas biegania, jazdy na rowerze, pływania i nie tylko — nie jest wymagane połączenie z telefonem
 • Dostosuj jego wygląd, korzystając z bezpłatnych wzorów tarczy zegarka, widgetów i aplikacji ze sklepu Connect IQ™
 • Otrzymuj powiadomienia z telefonu¹ i wskazówki z Garmin Connect™, gdy urządzenie jest sparowane z Twoim telefonem
 • Może pracować nawet 7 dni na baterii² w trybie zegarka/monitora aktywności³ lub do 13 godzin przy korzystaniu z funkcji GPS

Pomiar tętna przez cały czas

Dzięki technologii pomiaru tętna Elevate™ możesz pozbyć się paska na klatkę piersiową i mierzyć tętno na nadgarstku. Na podstawie danych tętna opaska vívosmart HR oblicza spalone kalorie i określa intensywność ćwiczeń³.

Monitoruj każdą swoją aktywność

Biegaj, jeździj na rowerze i na nartach, pływaj, graj w golfa oraz uprawiaj wiele innych sportów z zegarkiem vívoactive HR. Wbudowane aplikacje sportowe wykorzystujące system GPS monitorują Twoje statystyki, a powiadomienia z telefonu² pozwolą Ci pozostać cały czas w kontakcie — tak by zachować równowagę między pracą a zdrowiem. vívoactive HR monitoruje Twoją aktywność³ przez cały dzień: liczy kroki i pokonane piętra, a także monitoruje sen i zlicza minuty intensywnej aktywności. Dzięki funkcji automatycznego wykrywania aktywności vivoactive HR zapisuje dane dotyczące aktywności nawet, gdy zapomnisz nacisnąć przycisk Start. Nie musisz się też martwić o zasilanie zegarka. Jego bateria działa do 7 dni² w trybie zegarka/monitora aktywności lub do 13 godzin przy korzystaniu z funkcji GPS.

Wskazówki Garmin Connect Insights

W ciągu dnia zegarek vívoactive HR automatycznie synchronizuje się¹ z serwisem Garmin Connect. Garmin Connect Mobile to jedyna darmowa aplikacja, która „uczy się Ciebie” i dostarcza informacji, które pomogą Ci osiągać coraz lepsze wyniki. Obejmują one sygnały, że czas się poruszać, jeśli chcesz osiągnąć swój cel liczby kroków, a także komunikaty o wykonaniu celu. Dodatkowo będziesz otrzymywać wskazówki dotyczące zdrowia od ekspertów, którzy staną się kimś na kształt wirtualnego trenera.

W biegu

Dzięki wbudowanemu akcelerometrowi i modułowi GPS vívoactive HR monitoruje biegi zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. W zegarku można ustawić m.in. alerty tętna, tempa i interwałów biegu/chodu. Inne funkcje treningowe obejmują funkcje Auto Lap® i Auto Pause®. Po zakończonym biegu urządzenie wyświetla podsumowanie ze statystykami obejmujące całkowitą liczbę pokonanych kilometrów, spalone kalorie, średnie tempo i całkowity czas.

Na rowerze

Aplikacja do jazdy na rowerze wykorzystująca system GPS mierzy czas, dystans, prędkość i spalone kalorie. Jest zgodna z takimi czujnikami 4, jak czujniki prędkości i kadencji , dzięki którym można mierzyć swoje postępy podczas treningów i dojazdów do pracy. Wspópracuje także z inteligentnym oświetleniem rowerowym i radarem Varia® zwiększającymi bezpieczeństwo podczas jazdy.

W wodzie

Wskocz do basenu i wyświetl szczegółowe statystyki, w tym dystans całkowity i interwału, tempo, liczbę ruchów, styl pływacki i wiele innych. Aplikacja do pływania oblicza efektywność pływania, korzystając ze wskaźnika SWOLF, który jest sumą czasu i liczby ruchów wymaganych do przepłynięcia długości basenu. Dzięki funkcji pomiaru interwału można bez problemu wstrzymać, a następnie wznowić trening. Na koniec treningu zegarek wyświetli podsumowanie danych, które obejmuje interwały i średnie dla bieżącej sesji, łączny czas i osobiste rekordy.

Grając w golfa

Codziennie graj na nowym polu, pobierając jedną z ponad 40 000 map pól golfowych z całego świata z naszej bazy pól golfowych . Aplikacja do gry w golfa ma uproszczony widok greena, pomaga śledzić wyniki i określić, czy jesteś poniżej czy powyżej normy. Funkcja PinPointer ułatwia ustawienie się we właściwym kierunku, gdy nie widzisz greena. Ponadto wystarczy nacisnąć przycisk, aby dokonać pomiaru dystansu uderzenia.

Wiosłując

Jeśli lubisz wiosłować na stojąco — w pomieszczeniu lub na otwartych wodach — wbudowana aplikacja do wiosłowania na stojąco śledzi i wyświetla wszystkie Twoje statystyki. Sprawdzaj jednym spojrzeniem tempo, łączny czas, dystans i ruchy, niezależnie czy wiosłujesz na otwartych wodach lub ćwiczysz w sali gimnastycznej.

Na stokach

Podczas zjeżdżania na nartach lub desce zegarek vívoactive HR mierzy Twoją prędkość w trzech wymiarach, obliczając prędkość i dystans na stoku względem szerokości i długości geograficznej. Co więcej, aplikacja liczy zjazdy i oferuje opcję włączenia funkcji Auto Pause, która automatycznie wstrzymuje stoper, gdy zatrzymasz się lub korzystasz z wyciągu.

Bądź na bieżąco

Zegarek vívoactive HR delikatnie wibruje, gdy otrzymujesz powiadomienie na zgodnym urządzeniu mobilnym ¹ — od połączeń głosowych do powiadomień z serwisów społecznościowych i innych aplikacji. vívoactive HR wyświetla również dane o pogodzie, temperaturę i inne przydatne informacje. Dodatkowo pozwala sterować odtwarzaniem muzyki w telefonie, zlokalizować telefon1, zdalnie sterować kamerą sportową VIRB® , a także umożliwia znajomym i rodzinie śledzenie Twoich aktywności w czasie rzeczywistym dzięki LiveTrack. Możesz spersonalizować zegarek vívoactive HR, korzystając z różnych tarcz zegarka, pól danych, widgetów i aplikacji ze sklepu Connect IQ ™.

Zawartość opakowania

Tylko vívoactive HR

 • vívoactive HR
 • Zaczep do ładowania/zapisu danych
 • Dokumentacja

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne Tylko zegarek: 30,2 × 57,0 × 11,4 mm. Rozmiar normalny pasuje na nadgarstki o obwodzie od 137 do 195 mm; rozmiar bardzo duży pasuje na nadgarstki o obwodzie od 162 do 225 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 28,6 × 20,7 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 205 × 148 pikseli
Ekran dotykowy Tak
Kolorowy wyświetlacz Tak
Masa Normalne opaski: 47,6 g; bardzo duże opaski: 48,2 g
Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 8 dni w trybie smartwatcha (z ciągłym monitorowaniem tętna), 13 godz. w trybie GPS
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Obsługa GPS Tak
GLONASS Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Elektroniczny kompas Tak
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem) Tak
Alert wibracyjny Tak
Sterowanie muzyką Tak
Znajdź mój telefon Tak
Sterowanie kamerą VIRB Tak
Funkcje zegarka Czas, data, kalendarz i alarm

Mapy i pamięć

Waypointy/ulubione/p­ozycje Zapisz pozycję

Funkcje biegowe

Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę) Tak
Osobiste rekordy Tak

Funkcje rowerowe

Rowerowy czujnik prędkości/rytmu Tak (opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

Czujnik tętna Tak (nadgarstek)
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości) Tak
Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego) Tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna Tak
Zliczanie spalonych kalorii Tak

Funkcje pływackie

Dane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) Tak

Funkcje golfowe

Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Tak
Odległość do początku, środka i końca greenów Tak
Odległość do lay-upów/doglegów Tak
PinPointer Tak
Cyfrowa karta wyników Tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Tak

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera) Tak

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Urządzenie można sparować ze smartfonem — będzie delikatnie wibrować i wyświetlać powiadomienia o połączeniach przychodzących, pozycjach w kalendarzu, wiadomościach e-mail i SMS-ach, a także powiadomienia z serwisów społecznościowych i innych aplikacji mobilnych
 • Obsługa aplikacji Connect IQ™: tak (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)
 • Zliczanie pokonanych pięter: tak
 • Zliczanie minut intensywnej aktywności: tak
 • Łączność bezprzewodowa: tak (ANT+™ i Bluetooth Smart)
 • Obsługa tętna i stref tętna: tak
 • Aplikacje sportowe w urządzeniu: bieganie, bieganie w pomieszczeniach, jazda na rowerze, jazda na rowerze w pomieszczeniach, chodzenie, chodzenie w pomieszczeniach, wiosłowanie, wiosłowanie stacjonarne, pływanie na basenie, gra w golfa, jazda na nartach/desce, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco (SUP)
 • Widżety/ekrany w urządzeniu: Mój dzień, minuty intensywnej aktywności, tętno, ostatnia dyscyplina sportowa, powiadomienia z telefonu, pogoda, kamera sportowa/pilot VIRB®, pilot Varia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, kalendarz, kroki, kalorie, bieg, jazda na rowerze, pływanie i gra w golfa

¹ Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem .
² Czas działania baterii zależy od wykorzystania oraz modelu smartfona.
³ Dokładność monitorowania aktywności
4 Do nabycia osobno.
Noszenie i konserwacja urządzenia

Znak i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc.

Galeria produktu:
Zapraszamy po odbiór zakupionych produktów do salonów firmowych:

Salon Poznań

ul. Wierzbięcice 17

61-561 Poznań

poznan@garmin24.pl

tel. 500 521 500 (wew. 1)

GPS: 52.39758, 16.92119

Salon Wrocław

ul. Św. Wincentego 17

50-252 Wrocław

wroclaw@garmin24.pl

tel. 500 521 500 (wew. 2)

GPS: 51.12243, 17.03326

Salon Gdańsk

ul. Partyzantów 72

80-254 Gdańsk

gdansk@garmin24.pl

tel. 500 521 500 (wew. 3)

GPS: 54.37909, 18.58937

Godziny pracy salonów: Poniedziałek - Piątek: 10-18, Sobota: 10-14 | Infolinia: 500 521 500

Szukasz oryginalnych akcesoriów dla urządzeń Garmin? Sprawdź nasze pozostałe aukcje!

Właścicielem sklepu jest MMK Maciej Kołodziej|NIP 782 231 20 60|REGON 301347140| Alior Bank 55 2490 0005 0000 4500 2656 2256

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Alior Bank S.A. 55249000050000450026562256
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Paczkomaty 24/7
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 500521500
  Godziny pracy: Pon-Pt: 10-18, Sob: 10-14