GARMIN FENIX 3 SAPPHIRE GRAY LEATHER PERFORMER HRM (6482760819)

zakończona
2 779,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • Allegro Paczkomaty InPost
 • lokalizacja: POZNAŃ
 • czas wysyłki: natychmiast
 • rodzaj: uniwersalne
 • stan: nowy
 • kolor: odcienie brązu i beżu, odcienie szarości i srebra, wielokolorowy, inny kolor

s

Garmin Fenix 3 Sapphire

Gray/Leather Strap performer + GRATIS

S

S

S

S

Opis produktu


Sportowy styl i zaawansowane funkcje treningowe

Wymagający sportowcy nie muszą już dokonywać wyboru — Garmin Fenix® 3 to zaawansowany technicznie zegarek sportowy, który jednocześnie może być używany jako tradycyjny zegarek podkreślający aktywny styl życia swojego właściciela. Opracowany przez firmę Garmin zegarek Fenix 3 to najdoskonalsze połączenie najbardziej zaawansowanych funkcji treningów fitness, nawigacji satelitarnej, wytrzymałej i stylowej konstrukcji oraz konfigurowanych przez użytkownika funkcji inteligentnego zegarka. Nie ma znaczenia, jaką formę aktywności wybierzesz. To jest zegarek dla Ciebie!

Zegarek Fenix® 3 Sapphire to połączenie niezwykłych funkcji i doskonałego stylu. Wymagający sportowcy nie muszą już dokonywać wyboru — zegarek Fenix® 3 Sapphire to zaawansowany technicznie zegarek sportowy, który jednocześnie może być używany jako tradycyjny zegarek podkreślający aktywny styl życia swojego właściciela. Zegarek Fenix 3 Sapphire został wyposażony w funkcje do treningów w wielu dyscyplinach, biegów terenowych i nawigacji. Zegarek charakteryzuje się wytrzymałą i solidną konstrukcją uzyskaną dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, a także zapewnia wygodę dzięki inteligentnym funkcjom.

Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek Fenix 3 Sapphire jest dostępny w pięciu różnych wersjach. Każdy model ma antenę EXO całkowicie wbudowaną w ochronną ramkę stalową, a także niezwykle wytrzymałą, wzmocnioną obudowę z włókna szklanego, która zapewnia większą wytrzymałość. Kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości i z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fēnix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów i może pracować nawet do 50 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™, 20 godzin w trybie GPS i nawet do 3 tygodni w trybie smartwatcha (w zależności od ustawień).

Ćwicz bez ograniczeń

Jako biegacz terenowy otrzymasz kompleksowy zestaw funkcji — od dokładnego pomiaru parametrów podczas biegu po funkcje nawigacyjne ułatwiające orientację poza utartymi szlakami. Fenix 3 obsługuje również system satelitarny GLONASS, zapewniając bardziej niezawodną łączność z satelitami. Co więcej, funkcje automatycznego przełączania pomiędzy biegiem i wspinaczką oraz licznik dystansu wspinaczki doskonale uzupełniają rozbudowaną funkcjonalność zegarka.

 • Automatyczne przełączanie pomiędzy biegiem i wspinaczką -urządzenie automatyczne wykrywa zmiany wysokości i dostosowuje dane wyświetlane na ekranie.
 • Licznik dystansu wspinaczki śledzi całkowity wzrost wysokości podczas wszystkich aktywności.
 • GPS/GLONASS - obsługa dwóch systemów satelitarnych zapewnia większą niezawodność nawiązywania połączeń.
 • Do 50 godz. pracy w trybie UltraTrac- ustawienie GPS włączające i wyłączające łączność w celu wydłużenia czasu pracy baterii pozwala osiągnąć do 50 godzin pracy.

Zadbaj o maksymalną pewność siebie podczas eksploracji

Zegarek sportowy Fenix 3 to rozwiązanie opracowane z myślą o poszukiwaczach przygód, odkrywcach i alpinistach — gwarantujące najwyższą pewność siebie i bezpieczeństwo podczas osiągania celów i pokonywania trudnych warunków otoczenia. Fenix 3 oferuje podstawowy zestaw narzędzi nawigacyjnych w postaci wysokościomierza, barometru i kompasu, jak również najdoskonalszą technologię nawigacji satelitarnej — GPS i GLONASS — zapewniającą najwyższy poziom dokładności.

 • Zapis ścieżki - pozwala na rejestrowanie trasy z użyciem nawigacji GPS w celu dokonania jej późniejszego przeglądu.
 • TracBack® pozwala na powrót do punktu startowego - pozwala odwrócić pokonaną ścieżkę, aby pokierować użytkownika do punktu początkowego.
 • Automatyczna kalibracja kompasu i wysokościomierza - dokonuje pomiaru zmian pogody i ciśnienia atmosferycznego dla bieżącej wysokości.
 • Funkcja LiveTrack dzięki Garmin Connect społecznościowej platformie dla aktywnych - pozwala innym osobom śledzić Twoją aktywność dzięki aplikacji Garmin Connect Mobile zainstalowanej na smartfonie.

Biegaj wydajniej dzięki zaawansowanym funkcjom treningowym

Garmin Fenix 3 oferuje zestaw funkcji treningowych przeznaczonych dla biegaczy — tak zaawansowanych, że trening odbywa się niczym pod okiem osobistego trenera. Po połączeniu z czujnikiem HRM-Run zegarek Fenix 3 dostarcza wiedzy na temat formy biegacza, wyświetlając w czasie rzeczywistym informacje, takie jak bilans i czas kontaktu z podłożem, ruch pionowy oraz długość kroku1. Co więcej, dzięki funkcji pomiaru parametrów fizjologicznych zegarek Fenix 3 może dostarczać informacji na temat natężenia wysiłku2, przygotowania wydolnościowego2 oraz progu mleczanowego2.

1W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem HRM-Run (dołączany do wybranych modeli lub do nabycia osobno).

2W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem tętna (dołączany do wybranych modeli lub do nabycia osobno).

 • Stosunek ruchu pionowego do ruchu poziomego - mierzy nieefektywny ruch, tj. „podskakiwanie” tułowia w czasie biegu (w centymetrach).
 • Bilans i czas kontaktu z podłożem - łączny czas kontaktu stóp z podłożem w czasie biegu (w milisekundach).
 • Rytm - całkowita liczba kroków (prawej i lewej stopy) na minutę. Emituje sygnały dźwiękowe wskazujące docelowy rytm.
 • Długość kroku - pomaga określić optymalne tempo poprzez pomiar odległości pomiędzy poszczególnymi krokami.
 • Natężenie wysiłku - mierzy zmienność tętna, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby ocenić natężenie wysiłku. Im niższa wartość, tym mniejsze natężenie wysiłku.
 • Przygotowanie wydolnościowe - umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji po 16–20 minutach biegu.
 • Próg mleczanowy analizuje tempo i tętno, aby obliczyć poziom zmęczenia, przy którym serce i inne mięśnie zaczynają wytwarzać kwas mlekowy.

Uzyskaj szersze możliwości bez zmiany zegarka

Triatloniści korzystający z zegarka Fenix 3 mogą korzystać z zaawansowanych funkcji zwiększających możliwości treningu i rywalizacji — w wodzie oraz na lądzie. Urządzenie udostępnia funkcje pomiaru dynamiki biegu, kontroli odpoczynku, pomiaru pułapu tlenowego i pomiaru mocy (w czasie jazdy na rowerze) oraz pomiaru wskaźników i rejestrowania ruchów w czasie pływania — zarówno na basenie, jak i na otwartych wodach. Z funkcji tych można korzystać nawet w zamkniętych pomieszczeniach.

 • Dynamika biegu dostarcza w czasie rzeczywistym informacji na temat rytmu, ruchu pionowego i czasu kontaktu z podłożem.

 • Kontrola odpoczynku po sparowaniu z czujnikiem HRM dostarcza w czasie rzeczywistym informacji na temat odpoczynku — w ciągu kilku minut od zakończenia treningu.

 • Pułap tlenowy pozwala oszacować maksymalną zdolność organizmu do transportowania i wchłaniania tlenu w czasie ćwiczenia.

 • Obsługa czujników HRM-Tri i HRM-Swimzgodne czujniki tętna przeznaczone do treningów pływackich. Przesyłają wszystkie dane po opuszczeniu wody.

 • Obsługa rowerowych mierników mocy pozwala na wyświetlanie informacji na temat rytmu i mocy pobieranych z czujnika Vector.

 • Pomiar wskaźników i rejestrowanie ruchów w czasie pływania wyświetla szczegółowe dane pomiarowe na temat pływania — w tym przebyty dystans, tempo, liczbę i tempo ruchów oraz wynik SWOLF.

Niezwykła funkcjonalność w stylowej formie:

 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z odbiornikiem satelitarnym GPS/GLONASS zapewnia szybkie wyszukanie satelitów i dokładność
 • 1,2-calowy, kolorowy wyświetlacz Chroma™, czytelny nawet w pełnym słońcu oraz wypukłe szkiełko szafirowe odporne na zarysowania.
 • Przeznaczony do użycia w wielu dyscyplinach sportowych dzięki profilom użytkownika, na przykład do biegów terenowych, wędrówek, dyscyplin narciarskich i wielu innych
 • Zaawansowane funkcje treningów, takie jak pułap tlenowy, asystent odpoczynku oraz typowe funkcje nawigacyjne firmy Garmin, takie jak TracBack¹
 • Inteligentne funkcje, tj. powiadomienia z telefonu i pełna obsługa aplikacji Connect IQ™ pozwalają na pełną personalizację


Orientuj się w terenie

Fenix 3 Sapphire zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Zegarek zapisuje wykres śladu GPS, tworząc “elektroniczną ścieżkę śladu” podczas ruchu użytkownika. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki niemu możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie, korzystając z darmowej aplikacji komputerowej BaseCamp™ firmy Garmin.

Dla wymagających biegaczy

Zegarek Fenix 3 Sapphire został wyposażony w najnowocześniejsze funkcje opracowane przez firmę Garmin. W połączeniu z czujnikiem tętna (dołączony do pakietu Performer) zapewnia statystyki dotyczące formy i kondycji. Pierwszą z nich jest funkcja pułapu tlenowego, informująca o szacunkowej aktualnej kondycji w oparciu o wydajność i dane o tętnie. Ponadto w oparciu o dane na temat pułapu tlenowego urządzenie fēnix 3 potrafi oszacować czas ukończenia biegu.

Po zakończonym treningu funkcja asystenta odpoczynku podpowiada, jak długo należy odpoczywać przed rozpoczęciem kolejnej aktywności¹. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego. Wszystkie te funkcje mają za zadanie zapewniać motywację do treningu i osiągania jak najlepszych wyników.

Na podstawie danych z czujników Fenix 3 przekazuje też szczegółowe informacje o bieżącej formie, umożliwiając korzystanie z szeregu zaawansowanych funkcji dynamiki biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run¹ (dołączony do pakietu Performer), model fēnix 3 Sapphire zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem, czyli informacje na temat dynamiki biegu. Te dane pokazują aktualną efektywność biegania, czyli informacje, które można wykorzystać do poprawy wydajności z upływem czasu.

Informacje o wzniesieniach

Aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby biegaczy terenowych, zegarek fēnix 3 Sapphire oferuje specjalny profil. Nowe funkcje to automatyczne przełączanie między najistotniejszymi danymi podczas biegu po płaskim terenie i pod górę, jak również uzupełnia informacje związane ze wzniesieniami (efektywność, prędkość pionowa). Najbardziej wymagających biegaczy terenowych ucieszy wydłużony czas pracy baterii w trybie UltraTrac oraz opcja zasilania zegarka przy pomocy zewnętrznego źródła energii.

Trenuj rożne dyscypliny sportu

Zegarek jest przydatny nie tylko podczas biegania. Specjalne funkcje pomagają również podczas jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, treningu w pomieszczeniach i jazdy na nartach. Podobnie jak w przypadku modelu Garmin Swim™, Fēnix monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów itp. Wystarczy wprowadzić w zegarku fēnix 3 Sapphire rozmiar basenu i rozpocząć trening. Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystans i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fēnix 3 Sapphire może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+® może kontrolować kamery sportowe VIRB®.

Nawigacja podczas jazdy

Zegarek zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Urządzenie Fenix 3 Sapphire zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu, gdy idziesz, a funkcja TracBack wskazuje drogę z powrotem do punktu startowego, jeśli zgubisz drogę. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu.

Dzięki zegarkowi fēnix 3 Sapphire możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie, korzystając z darmowej aplikacji komputerowej BaseCamp™ firmy Garmin. Zegarek Fenix 3 Sapphire jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth®3 Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek. Zegarek Fenix 3 Sapphire jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth®3 Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek.

Pomiar wydajności na wiele sposobów podczas uprawiania różnych dyscyplin sportu

Fenix 3 Sapphire powstał z myślą o sportowcach, którzy chcą mierzyć swoją wydajność w różnych dyscyplinach. To zegarek nie tylko do biegania, lecz także do innych dyscyplin, takich jak treningi pływackie, narciarstwo, sporty wioślarskie, w tym pływanie z wiosłem na desce, a nawet golf. Podczas treningów pływackich zegarek Fenix 3 mierzy dystans, tempo, liczbę ruchów i inne parametry. W trybie nart/deski zegarek monitoruje całodzienną aktywność, zapewniając pomiar prędkości, dystansu i różnicy wzniesień oraz dostęp do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją Auto Pause na czas jazdy wyciągiem) itp., a wszystkie te dane są zawsze na wyciągnięcie ręki. Zegarek Fenix 3 zapewnia wioślarzom szczegółowe dane, takie jak liczba, tempo, a nawet efektywność ruchów, wykorzystując podczas treningów funkcję Virtual Partner. Tryb golfowy zapewnia informacje o odległości do przedniej, środkowej oraz tylnej części greenów w przypadku każdego pola golfowego pobranego z serwisu Garmin Connect™. Zegarek Fenix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+® może kontrolować kamery sportowe VIRB®.

Więcej niż czujniki ABC

Zegarek Fenix 3 Sapphire jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas elektroniczny. Urządzenie automatycznie kalibruje te czujniki, wykorzystując odbiornik GPS, by dostarczać jak najdokładniejszych informacji.

Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby uzyskać dokładne pomiary temperatury, sparuj zegarek fēnix 3 Sapphire z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™. Zegarek Fenix 3 Sapphire automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać bardzo dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Własne aplikacje i tarcze zegarka

Można pobrać darmowe elementy ze strony Connect IQ, aby nadać zegarkowi fēnix 3 osobisty charakter. Można spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwalają na szybki odczyt informacji.

Bądź na bieżąco

Zegarek fēnix 3 Sapphire to inteligentne urządzenie, które zapewnia stały kontakt ze światem dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku² oraz funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która na bieżąco przesyła dane aktywności do serwisu Garmin Connect™. Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie może nawet informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji za pomocą funkcji LiveTrack².

Zegarek fēnix 3 Sapphire może zapewniać jeszcze więcej informacji w przypadku połączenia go z jednym z wielu opcjonalnych czujników Garmin ANT+, takich jak czujnik mocy pedałowania Vector®, czujnik temperatury tempe™, czujnik tętna i efektywności biegania HRM-Run i wielu innych rodzajów czujników.


¹Czujniki tętna i urządzenia HRM-Run są sprzedawane osobno.
²Telefon musi obsługiwać technologię Bluetooth Smart. Zgodność można sprawdzić na stronie Garmin.com/BLE.

3Znak i logo Bluetooth stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

DANE TECHNICZNE:

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary fizyczne: 51,5 x 51,5 x 16,0 mm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: przekątna 30,4 mm
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 218 × 218 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezrocz­ysty ekran MIP ze szkiełkiem szafirowym
 • Kolorowy wyświetlacz: Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów
 • Klasa wodoszczelności: 10 ATM
 • Obsługa GPS: GLONASS
 • Bardzo czuły odbiornik
 • Wysokościomierz barometryczny
 • Elektroniczny kompas
 • Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem)
 • Alert wibracyjny
 • Sterowanie muzyką
 • Znajdź mój telefon
 • Sterowanie kamerą VIRB
Masa:
 • Tytanowy,pasek tytanowy: 136 g (4,8 uncji); Tytanowy, pasek silikonowy: 79,4 g (2,8 uncji)
 • Szary, pasek skórzany:85 g (3,0 uncje)
 • Czarny, pasek nylonowy:79,4 g(2,8 uncji)
 • Inne: ze wszystkimi połączeniami, 186 g(6,56 uncji); Z gumowymi paskami: 85 g (3,0 uncje)
Bateria
 • Bateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh
 • Czas działania baterii: Do 50 godzin w trybie UltraTrac, do 20 godzin w trybie treningu z GPS; do 6 tygodni w trybie zegarka
Funkcje zegarka
 • Aktualny czas (format 12-/24-godzinny),
 • kalendarz (dzień/data),
 • Codzienne alarmy,
 • Stoper,
 • Minutnik,
 • Alerty wschodu i zachodu słońca

Mapy i pamięć

 • Podgląd pola (szczegółowy podgląd kolejnych dołków)
 • Wbudowana pamięć: 32 MB, dostępne 23 MB
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)
 • Waypointy/ulubione/p­ozycje:1000
 • Trasy:30
Funkcje biegowe:
 • FunkcjaVirtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym)
 • Szacowany pułap tlenowy
 • Asystent odpoczynku
 • Symulator wyścigu
 • Dynamika biegu
 • Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę)
 • Osobiste rekordy

Funkcje rowerowe:

 • Zgodność z urządzeniem Vector™
 • Kilka profili rowerów
 • Rowerowy czujnik prędkości/rytmu

Funkcje biegowe i rowerowe:

 • Czujnik tętna: Tak (niektóre wersje)
 • Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)
 • Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami)
 • Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)
 • Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1naciśnięciem przycisku)
 • Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)
 • Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego)
 • Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)
 • Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna
 • Zliczanie spalonych kalorii
 • Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową)

Funkcje pływackie

 • Dane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)
 • Identyfikacja stylu pływackiego (np. styl dowolny)
 • Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)
 • Treningi pływackie

Funkcje golfowe

 • Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)
 • Odległość do początku, środka i końca greenów
 • Odległość do lay-upów/doglegów
 • Cyfrowa karta wyników: Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

 • Kalendarz myśliwski/wędkarski
 • Informacje o położeniu słońca i księżyca
 • Pomiar powierzchni

Funkcje śledzenia aktywności

 • Licznik kroków: Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)
 • Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności;wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)
 • Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)

Garmin Connect®

 • Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)
 • Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)

Dodatkowe

 • Obsługa aplikacji Connect IQ™: Tak (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)
 • Antena EXO™ (GPS/GLONASS): Tak
 • Sieć Wi-Fi®: tak
 • ANT+®: tak
 • Bluetooth® 4.0 LE: Tak
 • Ostrzeżenia pogodowe: Tak
 • UltraTrac: Tak
 • Obsługa czujnika temperatury tempe™: Tak
 • TracBack: Tak
 • Funkcje narciarskie: Tak
 • Pomiary fizjologiczne: tak
 • SUP (pływanie na desce z wiosłem)/ wioślarstwo: tak

ZESTAW ZAWIERA:

Szary metalowy ze skórzanym paskiem

 • Fēnix 3 Sapphire ze skórzanym paskiem
 • Czujnik tętna HRM Run (wodoszczelność 5ATM)
 • Nylonowy pasek
 • Kabel USB/do ładowania
 • Zasilacz sieciowy z wtyczką
 • Dokumentacja
 • GRATIS do wyboru!

GWARANCJA:

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące +12 miesięcy (urządzenie)
 • Typ gwarancji: Door-to-Door
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 60114020170000470212094837
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Salon Centrum Kierowcy Centrum Kierowcy to zespół osób których pasją są produkty przeznaczone dla kierowców.Jesteśmy autoryzowanym dealerem kilkudziesięciu marek. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz sprawdzone, niezwykle konkurencyjne rozwiązania, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i ekonomicznym. Obok szerokiej oferty produktowej stawiamy na niskie ceny. Specjalizacja i doskonała znajomość branży pozwala nam zaoferować Państwu znakomitą większość urządzeń po najniższych cenach w Wielkopolsce. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo komfort zakupów w sklepie specjalistycznym. Serdecznie zapraszamy do salonu sprzedaży przy ul. Obornickiej 309 w Poznaniu!

kontakt

 • 616747049
  Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w soboty 10.00-14.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem info@centrumkierowcy.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedającego. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię,nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@centrumkierowcy.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres GPS Data z siedzibą przy ul. Obornickiej 309, 60-689 Poznań, Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] Ja ... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy......, numer oferty ....... Data zawarcia umowy to ......., data odbioru...... Imię i nazwisko Login Allegro Adres Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Firma GPS Data się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.