GARMIN FENIX 3 HR Sapphire/Gwarancja/Najtaniej PL (6483162403)

zakończona
2 039,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 19,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Świdnica
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]

GARMIN FENIX 3 HR

NAJTANIEJ W POLSCE !!!

Na innych aukcjach to kwota 2550zł

Zegarek zakupiony od autoryzowanego partnera Garmin w UK w dniu 02-09-2016.

NOWY ,NIE WŁĄCZANY , NIE PRZYMIERZANY, Nie ZAKŁADANY , Z FOLIĄ NA WYŚWIETLACZU.

GWARANCJA PRODUCENTA. DO ZAKUPU DOŁĄCZONy jest dowód zakupu od renomowanego sklepu w UK. Nie rejestrowany.

Numer modelu

010-01338-71

KOLOR szary

OPIS PRODUKTU:

Sportowy styl i zaawansowane funkcje treningowe — w tym technologia pomiaru tętna na nadgarstku ElevateNiezwykła funkcjonalność w stylowej formie

 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z obsługą GPS i GLONASS
 • Technologia pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™ mierzy tętno na nadgarstku
 • Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,2” Garmin Chroma Display™, wyposażony w bardzo wytrzymałe wypukłe szkiełko szafirowe, jest czytelny nawet w pełnym słońcu
 • Funkcje treningów fitness, takie jak zaawansowana dynamika biegu, długość kroku biegu, odchylenie do długości, pułap tlenowy, asystent odpoczynku i nie tylko¹
 • Funkcje nawigacji w otwartym terenie, takie jak 3-osiowy kompas, wysokościomierz i barometr oraz funkcja TracBack®
 • Powiadomienia ze smartfonu oraz możliwość pobierania pól danych, tarcz zegarka i aplikacji z Connect IQ™

Fenix 3 to niezawodny, sportowy zegarek GPS stworzony z myślą o wymagających sportowcach i miłośnikach aktywnej turystyki. Ten zaawansowany zegarek wyposażony w technologię pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™ jest zawsze gotowy na aktywność i wszelkie wyzwania.
Nie ma znaczenia, jaką formę aktywności wybierzesz. To jest zegarek dla Ciebie!

Zegarek Fenix 3 Sapphire HR został stworzony, by wspomagać sportowców i entuzjastów ruchu na powietrzu w tym, co robią. Można z niego korzystać podczas uprawiania sportów wyczynowych, takich jak biegi, kolarstwo, pływanie, biegi terenowe, biegi narciarskie czy triatlon, jak również podczas aktywności rekreacyjnych, takich jak piesze wędrówki, wspinaczka, narciarstwo i nie tylko. Urządzenie na bieżąco mierzy osiągane wyniki i monitoruje aktywności, umożliwiając ich udostępnianie oraz bezpieczny powrót do domu po zakończonej wyprawie. To jednak nie koniec jego zalet. Dzięki obsłudze nowej aplikacji Connect IQ zegarek Fenix 3 otwiera możliwości opracowania wielu innych funkcji z myślą o różnych rodzajach aktywności.
Zegarek Fenix 3 to połączenie niezwykłych funkcji i doskonałego stylu.

Wymagający sportowcy nie muszą już dokonywać wyboru — Garmin Fenix® 3 to zaawansowany techniczniezegarek sportowy, który jednocześnie może być używany jako tradycyjny zegarek podkreślający aktywny styl życia swojego właściciela. Opracowany przez firmę Garmin zegarek Fenix 3 to najdoskonalsze połączenie najbardziej zaawansowanych funkcji treningów fitness, nawigacji satelitarnej, wytrzymałej i stylowej konstrukcji oraz konfigurowanych przez użytkownika funkcji inteligentnego zegarka.

Wszystkie modele zegarka Fenix 3 wyposażono ponadto w anteny EXO w pełni zintegrowane z metalową ramką ochronną. Duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Garmin Chroma Display zapewnia wysoką ostrość wyświetlania tarcz zegarka — zarówno klasycznych, jak i cyfrowych.

Stworzyliśmy serię zegarków wykorzystując najwyższej jakości materiały, takie jak stal nierdzewna i tytan oraznaturalna skóra i nylon do konstrukcji pasków. Wszystko to, aby mieć pewność, że znajdziesz model zegarka Fenix najlepiej dopasowany do swojego indywidualnego stylu i typów aktywności.Pomiar wydajności na wiele sposobów podczas uprawiania różnych dyscyplin sportu

Zegarek Fenix 3 Sapphire HR powstał z myślą o sportowcach, którzy chcą mierzyć swoją wydajność w różnych dyscyplinach. To zegarek nie tylko do biegania, lecz także do innych dyscyplin, takich jak treningi pływackie, narciarstwo, sporty wioślarskie, w tym pływanie z wiosłem na desce, a nawet golf. Podczas treningów pływackich zegarek Fenix 3 mierzy dystans, tempo, liczbę ruchów i inne parametry. W trybie skiboardingu zegarek monitoruje całodzienną aktywność, zapewniając pomiar prędkości, dystansu i różnicy wzniesień oraz dostęp do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją Auto Pause na czas jazdy wyciągiem) itp., a wszystkie te dane są zawsze na wyciągnięcie ręki. Zegarek Fenix 3 zapewnia wioślarzom szczegółowe dane, takie jak liczba, tempo, a nawet efektywność ruchów, wykorzystując podczas treningów funkcję Virtual Partner. Tryb golfowy zapewnia informacje o odległości do przedniej, środkowej oraz tylnej części greenów w przypadku każdego pola golfowego pobranego z serwisu Garmin Connect™. Zegarek Fenix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+® może kontrolować kamery sportowe VIRB®.Pomiar tętna na nadgarstku

Zegarek Fenix 3 HR pozwala trenować z maksymalną swobodą. Technologia pomiaru tętna na nadgarstku Elevate dostępna wyłącznie w rozwiązaniach firmy Garmin pozwala śledzić pracę serca bez potrzeby stosowania dodatkowego paska na klatkę piersiową. Zegarek Fenix 3 Sapphire HR pozwala monitorować kondycję przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Teraz możesz ćwiczyć w każdym miejscu i o każdej porze i otrzymywać zawsze wyczerpujące informacje na temat swoich wyników.


Podnieś sobie poprzeczkę i ćwicz bez ograniczeń

 • Automatyczne przełączanie pomiędzy biegiem i wspinaczką - urządzenie automatyczne wykrywa zmiany wysokości i dostosowuje dane wyświetlane na ekranie.
 • Licznik dystansu wspinaczki śledzi całkowity wzrost wysokości podczas wszystkich aktywności.
 • GPS/GLONASS - obsługa dwóch systemów satelitarnych zapewnia większą niezawodność nawiązywania połączeń
 • Do 50 godz. pracy w trybie UltraTrack - ustawienie GPS włączające i wyłączające łączność w celu wydłużenia czasu pracy baterii pozwala osiągnąć do 50 godzin pracy.

Jako biegacz terenowy otrzymasz kompleksowy zestaw funkcji — od dokładnego pomiaru parametrów podczas biegu po funkcje nawigacyjne ułatwiające orientację poza utartymi szlakami. Fenix 3 obsługuje również system satelitarny GLONASS, zapewniając bardziej niezawodną łączność z satelitami. Co więcej, funkcje automatycznego przełączania pomiędzy biegiem i wspinaczką oraz licznik dystansu wspinaczki doskonale uzupełniają rozbudowaną funkcjonalność zegarka.Zadbaj o maksymalną pewność siebie podczas eksploracji

Zegarek sportowy Fenix 3 to rozwiązanie opracowane z myślą o poszukiwaczach przygód, odkrywcach i alpinistach — gwarantujące najwyższą pewność siebie i bezpieczeństwo podczas osiągania celów i pokonywania trudnych warunków otoczenia. Zegarek Fenix 3 oferuje podstawowy zestaw narzędzi nawigacyjnych w postaci wysokościomierza, barometru i kompasu, jak również najdoskonalszą technologię nawigacji satelitarnej — GPS i GLONASS — zapewniającą najwyższy poziom dokładności.

 • Zapis ścieżki - pozwala na rejestrowanie trasy z użyciem nawigacji GPS w celu dokonania jej późniejszego przeglądu.
 • TracBack® pozwala na powrót do punktu startowego - pozwala odwrócić pokonaną ścieżkę, aby pokierować użytkownika do punktu początkowego.
 • Automatyczna kalibracja kompasu i wysokościomierza dokonuje pomiaru zmian pogody i ciśnienia atmosferycznego dla bieżącej wysokości.Funkcja LiveTrack dzięki Garmin Connect społecznościowej platformie dla aktywnych - pozwala innym osobom śledzić Twoją aktywność dzięki aplikacji Garmin Connect Mobile zainstalowanej na smartfonie.


Uzyskaj szersze możliwości bez zmiany zegarka

Triatloniści korzystający z zegarka Fenix 3 mogą korzystać z zaawansowanych funkcji zwiększających możliwości treningu i rywalizacji — zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Urządzenie udostępnia funkcje pomiaru dynamiki biegu, kontroli odpoczynku, pomiaru pułapu tlenowego i pomiaru mocy (w czasie jazdy na rowerze) oraz pomiaru wskaźników i rejestrowania ruchów w czasie pływania — zarówno na basenie, jak i na otwartych wodach. Z funkcji tych można korzystać nawet w zamkniętych pomieszczeniach.

 • Dynamika biegu = dostarcza w czasie rzeczywistym informacji na temat rytmu, ruchu pionowego i czasu kontaktu z podłożem.

 • Kontrola odpoczynku - po sparowaniu z czujnikiem HRM dostarcza w czasie rzeczywistym informacji na temat odpoczynku — w ciągu kilku minut od zakończenia treningu.

 • Pułap tlenowy - pozwala oszacować maksymalną zdolność organizmu do transportowania i wchłaniania tlenu w czasie ćwiczenia.

 • Obsługa czujników HRM-Tri i HRM-Swim - zgodne czujniki tętna przeznaczone do treningów pływackich. Przesyłają wszystkie dane po opuszczeniu wody.

 • Obsługa rowerowych mierników mocy -pozwala na wyświetlanie informacji na temat rytmu i mocy pobieranych z czujnika Vector

 • Pomiar wskaźników i rejestrowanie ruchów w czasie pływania - wyświetla szczegółowe dane pomiarowe na temat pływania — w tym przebyty dystans, tempo, liczbę i tempo ruchów oraz wynik SWOLF.Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek Fenix 3 Sapphire HR dla sportowców jest wyposażony w ramkę ochronną i przyciski ze stali nierdzewnej, opaskę utwardzaną promieniowaniem UV i niezwykle wytrzymałą obudowę z włókna szklanego, dzięki czemu cechuje go wysoka trwałość. Kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości z podświetleniem LEDzapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek Fenix 3 Sapphire HR charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™, 20 godzin w trybie GPS i do 3 tygodni w trybie zegarka (w zależności od ustawień).


Biegaj wydajniej dzięki zaawansowanym funkcjom treningowym.

 • Stosunek ruchu pionowego do ruchu poziomego - mierzy nieefektywny ruch, tj. „podskakiwanie” tułowia w czasie biegu (w centymetrach).
 • Bilans i czas kontaktu z podłożem - łączny czas kontaktu stóp z podłożem w czasie biegu (w milisekundach).
 • Rytm - całkowita liczba kroków (prawej i lewej stopy) na minutę. Emituje sygnały dźwiękowe wskazujące docelowy rytm.
 • Długość kroku - pomaga określić optymalne tempo poprzez pomiar odległości pomiędzy poszczególnymi krokami.
Funkcja statystyk fizjologicznych mierzy tętno w celu dostarczenia informacji, takich jak:

 • Natężenie wysiłku - mierzy zmienność tętna, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby ocenić natężenie wysiłku. Im niższa wartość, tym mniejsze natężenie wysiłku.
 • Przygotowanie wydolnościowe - umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji po 16–20 minutach biegu.
 • Próg mleczanowy analizuje tempo i tętno, aby obliczyć poziom zmęczenia, przy którym serce i inne mięśnie zaczynają wytwarzać kwas mlekowy.Dowód Twojego potencjału

Zegarek Fenix 3 Sapphire HR wyposażono w dodatkowe funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Funkcja szacowania pułapu tlenowego analizuje dane, takie jak prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala określić idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.Orientuj się w terenie

Zegarek Fenix 3 Sapphire HR zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi.

Zegarek Fenix 3 zapisuje wykres śladu GPS, tworząc “elektroniczną ścieżkę śladu” podczas ruchu użytkownika. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny, obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fēnix 3 możesz tworzyć kursy i podążać nimi, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygodyznajomym i rodzinie, korzystając z darmowej aplikacji komputerowej BaseCamp™ firmy Garmin.Więcej niż czujniki ABC

Zegarek Fenix 3 Sapphire HR jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas. Urządzenie automatycznie kalibruje te czujniki przy użyciu sygnału GPS, co zapewnia najdokładniejsze dane. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające na dokładne śledzenie zmian wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. Trzyosiowy kompas elektroniczny stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby uzyskać dokładne pomiary temperatury, sparuj zegarek Fenix 3 z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe.
Garmin Connect

Czas się poruszać. Garmin Connect to bezpłatny serwis społecznościowy, w którym aktywne osoby mogą zapisywać, planować i udostępniać swoje aktywności. Nawiąż łączność z innymi użytkownikami, aby podejmować wyzwania i brać udział w rywalizacji. Serwis jest dostępny dla komputerów i zgodnych urządzeń mobilnych.
Spersonalizuj swój zegarek Fenix 3

Spersonalizuj swój zegarek Fenix 3, pobierając bezpłatne dodatki z naszego sklepu Connect IQ. Możesz spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwolą na szybki odczyt informacji.Bądź na bieżąco

Zegarek Fenix 3 to inteligentne urządzenie, które zapewnia stały kontakt ze światem – dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku² oraz funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która automatycznie przesyła na bieżąco statystyki do serwisu Garmin Connect™ w ciągu dnia. Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie Fenix 3 może nawet informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji za pomocą funkcji LiveTrack². Zegarek Fenix 3 może zapewniać jeszcze więcej informacji w przypadku połączenia go z jednym z wielu opcjonalnych czujnikówGarmin ANT+, takich jak czujnik mocy pedałowania Vector® , czujnik temperatury tempe™ , czujnik dynamiki biegu HRM-Run i wiele innych.


OKAZJA . WYSYŁKA Z POLSKI OD 20 WRZEŚNIA.


Ponieważ Zegarek zakupiony był w UK najprawdopodobniej posiada wtyczkę ładowarkii w wersji UK. Przejściówka w Polsce około 6 zł w każdym sklepie elektrycznym.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua