GARMIN EPIX + PL TOPO 2016 + 3 LATA GWARANCJI FV23 (6541981636)

zakończona
1 860,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • Allegro Paczkomaty InPost
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
Fabrycznie nowy odbiornik GPS GARMIN EPIX + mapa Polski PL TOPO 2016.2

od firmy Azymut

autoryzowanego sprzedawcy urządzeń nawigacyjnych Garmin już od 2001 roku

U nas aż 3 lata krajowej gwarancji

Pierwsze 2 lata gwarancji to gwarancja producenta - firmy Garmin (w tym okresie urządzenie może być reklamowane bezpośrednio w serwisie Garmina poprzez infolinię Działu Technicznego tel. 00800 4412 454 jak również reklamacja może być złożona w naszej firmie (do wyboru). Trzeci rok to dodatkowe darmowe rozszerzenie tej podstawowej gwarancji udzielane przez firmę Azymut (jesteśmy jednym z najstarszych a obecnie największym autoryzowanym dealerem Garmina w Polsce i jako jedyna firma w Polsce dla sprzedawanych przez siebie urządzeń poza korzystaniem z serwisu Garmin Polska posiadamy także serwis własny).
***
PONAD 12.000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
SPRAWDŹ NASZE KOMENTARZE A PRZEKONASZ SIĘ, ŻE DOBRZE TRAFIŁEŚ :-)))
Jakość naszego działania została nagrodzona także przez Allegro tytułem:

S
UPER SPRZEDAWCA VIP

***

Faktura VAT 23%
(cena z aukcji jest kwotą brutto)

***

Sprzedawany na aukcji pakiet zawiera:

 • epix
 • mapa Polski PL TOPO 2016.2
 • Fabrycznie załadowane rekreacyjne mapy Europy
 • Bezpłatna roczna subskrypcja usługi obrazów satelitarnych BirdsEye
 • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
 • Zasilacz sieciowy
 • Dokumentacja produktu

W ciągłej sprzedaży mamy także wszystkie akcesoria do tego modelu - sprawdź na innych naszych aukcjach.

***

Pełne, kolorowe mapy GPS/GLONASS w zegarku

 • 1,4-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości
 • Fabrycznie załadowana rekreacyjna mapa Europy
 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z obsługą GPS/GLONASS
 • Wbudowana pamięć 8 GB umożliwia pobieranie dodatkowych danych, np. map
 • Wysokościomierz, barometr i 3-osiowy kompas z funkcją automatycznej kalibracji
 • Inteligentne funkcje i pełna obsługa aplikacji Connect IQ pozwalają na pełną personalizację

epix jest pierwszym urządzeniem nawigacyjnym Garmin z kolorowym wyświetlaczem dotykowym o wysokiej rozdzielczości i fabrycznie załadowanymi mapami Europy dostępnymi na nadgarstku, które można obsługiwać bez użycia rąk. Wbudowana pamięć o pojemności 8 GB obsługuje dodatkowe mapy, w tym wysokiej jakości mapy regionalne TOPO PRO i TOPO Light oraz obrazy satelitarne BirdsEye. Rewolucyjna antena EXO ze stali nierdzewnej w połączeniu z obsługą systemu GPS i GLONASSS oznacza lepszą siłę sygnału i szybsze ustalanie pozycji.

Eksploruj tereny

Zegarek epix zawiera fabrycznie załadowane rekreacyjne mapy Europy dla 44 krajów. Mapy zawierają sieć drogową (na której nie można zaznaczać tras), lasy, kontury terenu, informacje o wysokości, jeziora i punkty szczególne. Zegarek oferuje również 1 rok bezpłatnej subskrypcji usługi obrazów satelitarnych BirdsEye. Odkryj doskonałą jakość obrazów satelitarnych, która pomaga podejmować właściwe decyzje na podstawie rzeczywistego odwzorowania terenu.

Szczegółowe mapy

Wystarczy dotknąć ekranu zegarka epix lub przesunąć po nim palcem, aby uzyskać dostęp do kolorowych i szczegółowych map, w tym wbudowanych rekreacyjnych map Europy. Dzięki wbudowanej pamięci o pojemności 8 GB oraz dużemu wyborowi map, dostępne jest mnóstwo przestrzeni, aby dodawać zgodne mapy, w tym mapy TOPO PRO, TOPO Light, obrazy satelitarne BirdsEye, mapy rastrowe BirdsEye Select, mapy City Navigator® i BlueChart® g2.

Rozbudowane funkcje nawigacyjne

Nowa technologia anteny EXO o wysokiej czułości oznacza lepszą siłę sygnału satelitów i szybsze ustalanie pozycji. Zegarek epix wykorzystuje funkcję HotFix®, aby uzyskać dostęp zarówno do satelitów systemu GPS, jak i systemu GLONASS, co umożliwia zauważalnie szybsze ustalanie pozycji niż w przypadku korzystania tylko z systemu GPS. Po ustaleniu pozycji urządzenie oferuje dostęp do pełnego menu funkcji nawigacyjnych, w tym do zaawansowanego rejestrowania śladów, nawigacji według śladu, funkcji TracBack®, punktów trasy i nawigacji według współrzędnych, funkcji „Celuj i idź” oraz wyznaczania tras punkt po punkcie.

Wysokościomierz, barometr i kompas

Zegarek epix jest wyposażony w czujniki działające jako wysokościomierz, barometr i kompas, które dostarczają na bieżąco użytecznych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

Zegarek do treningów fitness z pełnym zestawem funkcji

Nie trzeba zmieniać zegarków pomiędzy wyprawami. Zegarek epix zapewnia prosty i szybki dostęp do pełnych zestawów funkcji treningów fitness firmy Garmin, które pomogą przygotować się do następnej wyprawy.

Solidna konstrukcja

Zegarek epix z kolorowymi mapami ma solidną konstrukcję, szybkę ze szkła mineralnego i odporne powierzchnie z powłoką PVD. Dzięki wodoszczelności do 50 metrów urządzenie to stawi czoła nawet najtrudniejszym warunkom. Jest on również automatycznie kalibrowanym zegarkiem, który pomaga dotrzeć do wybranego celu, a także pozwala pokazać innym, jak poważnie traktujesz aktywność na świeżym powietrzu.

Platforma Connect IQ™

Zegarek epix wykorzystuje platformę Connect IQ za specjalistycznym oprogramowaniem, które umożliwia spersonalizowanie zegarka za pomocą dostosowanych do własnych wymagań aplikacji, widżetów, pól danych i wyjątkowych tarczy zegarka , które sprawią, że smartwatch firmy Garmin stanie się jeszcze lepszy w obsłudze.

Bądź na bieżąco

Zegarek epix wyświetla powiadomienia ze zgodnego urządzenia obsługującego funkcję Bluetooth® ¹ dzięki czemu nigdy nie przeoczysz żadnego SMS-a, e-maila ani powiadomienia. Dzięki Garmin Connect ™ i Connect IQ możesz uzyskać dostęp do społeczności osób, które tak samo, jak Ty kochają przebywać na świeżym powietrzu, oraz producentów aplikacji typu outdoor przeznaczonych specjalnie dla zegarków epix. Dzięki funkcji LiveTrack inni mogą śledzić, gdzie jesteś (w obszarze zasięgu) za pomocą aplikacji Garmin Connect w smartfonie.

¹ Zgodność z telefonami iPhone® 4S lub nowszymi oraz większością urządzeń z systemem Android™ obsługujących technologię Bluetooth® Smart (wymagany system Android w wersji 4.3 lub nowszej). Sprawdź obszar zasięgu . iPhone jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

***

Nasza mapa PL TOPO 2016 jest zainstalowana w pamięci urządzenia.

***


***

O mapie PL TOPO 2016

Mapa PL Topo to jedyna komercyjna mapa Polski dla urządzeń Garmin, która jest aktualizowana aż cztery razy w roku. Zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI. Jest przeznaczona do turystycznych i rowerowych odbiorników gps, z możliwością wykorzystania (z pewnymi ograniczeniami) także na urządzeniach do nawigacji drogowej (Nuvi, Zumo).

Licencja mapy jest przypisana do karty pamięci, dzięki czemu z mapy można korzystać na różnych odbiornikach (wystarczy jedynie przełożyć kartę na inne urządzenie).

Mapa PL Topo może być uzupełniona o dodatkową kompatybilną mapę/nakładkę Ścieżki PL, która stanowi społecznościowe wsparcie dla mapy „PL Topo” (więcej informacji na stronie mapy).
PL Topo posiada możliwość dostosowania kolorystyki/skórki do własnych preferencji lub do konkretnego posiadanego odbiornika (np. nieco innych informacji na ekranie przy tej samej skali mapy potrzebuje turysta pieszy, rowerzysta czy kierowca w aucie). Zmieniając standardową skórkę na jedną z udostępnionych na stronie mamy możliwość dokonania personalizacji wyglądu mapy.

PL Topo posiada autorouting (automatyczne wyznaczanie tras) zarówno w trybie pieszego, rowerzysty jak i samochodu.

Założenia mapy "PL Topo":

 • opracowanie i udostępnienie użytkownikom kompletnej mapy terenu Polski o dobrej szczegółowości i równomiernym odwzorowaniu (bez dziur w pokryciu mniej popularnych lokalizacji)
 • stworzenie mapy z dobrze działającym routingiem (funkcją automatycznego wyznaczania tras i poprawną ich kalkulacją)
 • przygotowanie mapy, której można zapewnić bieżącą cykliczną aktualizację w powiązaniu z szybkim uwzględnianiem poprawek i eliminacją wykrytych błędów
 • stworzenie takiej szaty graficznej mapy, aby była miła dla oka niezależnie od urządzenia, na którym mapa jest wyświetlana (w zależności od modelu, urządzenia posiadają przecież bardzo różne wyświetlacze)
 • stworzenie takiej mapy, którą użytkownik będzie mógł dopasowywać do swoich aktualnych potrzeb zależnie od uprawianej aktywności (samochód, rower, turystyka piesza)
 • przygotowanie mapy, która będzie kompatybilna z dodatkowymi nakładkami zapewniającymi użytkownikom lepsze wykorzystanie zarówno samej mapy jak i lepsze wykorzystanie posiadanych urządzeń (np. współpraca z nakładką "Ścieżki PL")

Zawartość mapy można przeglądać na komputerze PC/Mac w programie BaseCamp (program do pobrania ze strony Garmina ). BaseCamp może odczytywać treść mapy zarówno z podłączonego do komputera odbiornika gps, jak również z czytnika kart pamięci. Istnieje również możliwość przeglądania mapy w programie MapSource (opcja wpięcia w MapSource jest opisana na podstronie " Porady " na stronie mapy).

Zobacz prezentację mapy

W cenie zakupu PL Topo znajduje się darmowa roczna aktualizacja mapy (przyszłe aktualizacje dostępne będą do pobrania poprzez stronę mapy, po zarejestrowaniu posiadanej licencji).

Więcej informacji o mapie, darmowa próbka, skórki i dodatki

na stronie www.garminwpolsce.pl

PL TOPO - główne cechy

 • Blisko 38 milionów Polaków w zasięgu
 • Ponad 735 tys. kilometrów dróg
 • 915 szczegółowych planów miast
 • Ponad 6,4 tys. szczegółowych planów miejscowości
 • Ponad 6,8 miliona punktów adresowych
 • W tym prawie 1,7 miliona budynków 2D
 • Ponad 84 tys. km szlaków turystycznych
 • Ponad 41 tys. km szlaków rowerowych
 • Dokładnie 2625 km ścieżek rowerowych

Podgląd mapy on-line: www.garminwpolsce.pl­/podgld-online/

***

Funkcje:

 • Rekreacyjna mapa Europy — szczegóły map uwzględniają krajowe, stanowe i lokalne parki oraz lasy, poziomice terenu, informacje o wysokości, szlaki, rzeki, jeziora oraz punkty szczególne. Fabrycznie załadowane w niektórych modelach.
 • Obrazy satelitarne BirdsEye — uzyskaj wierne odwzorowanie otoczenia dzięki zakupowi rocznej subskrypcji.
 • GPS/GLONASS — lepszy odbiór sygnałów, dzięki czemu można określić pozycję w przybliżeniu 20% szybciej niż przy użyciu tylko satelitów systemu GPS.
 • Barometr — umożliwia monitorowanie i przewidywanie pogody, wyświetlając krótkoterminowe zmiany w ciśnieniu barometrycznym.
 • Nawigacja według śladu — asystent nawigacji dla pobranych lub zapisanych śladów.
 • Connect IQ™ — pobierz dodatkowe inteligentne aplikacje, widżety, tarcze zegarka i programy lub twórz własne aplikacje za pomocą zestawu narzędzi dla programistów.
***
Własności fizyczne i działanie
Wymiary fizyczne 50,8 x 53,3 x 17,8 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 35,6 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 205 x 148 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezrocz­ysty ekran MIP
Ekran dotykowy
Kolorowy wyświetlacz
Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów
Masa 85 g
Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 16 tygodni w trybie zegarka, 24 godziny w trybie GPS/GLONASS; 50 godzin w trybie UltraTrac GPS
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Obsługa GPS
GLONASS
Bardzo czuły odbiornik
Wysokościomierz barometryczny
Elektroniczny kompas
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem)
Alert wibracyjny
Sterowanie muzyką
Znajdź mój telefon
Sterowanie kamerą VIRB
Funkcje zegarka Aktualny czas (format 12-/24-godzinny), dwie strefy czasowe, kalendarz (dzień/data) i codzienne budzenie
Mapy i pamięć
Wbudowana pamięć 8 GB
Funkcje biegowe
Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym)
Szacowany pułap tlenowy
Asystent odpoczynku
Symulator wyścigu
Dynamika biegu
Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę)
Osobiste rekordy
Funkcje rowerowe
Zgodność z urządzeniem Vector™
Kilka profili rowerów
Rowerowy czujnik prędkości/rytmu Tak (opcjonalnie)
Funkcje biegowe i rowerowe
Czujnik tętna Tak (opcjonalnie)
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem)
Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami)
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)
Multi-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku)
Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku)
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń)
Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego)
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków)
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna
Zliczanie spalonych kalorii
Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową)
Funkcje pływackie
Dane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)
Identyfikacja stylu pływackiego (np. styl dowolny)
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)
Funkcje dla zajęć na powietrzu
Zgodność z własnymi mapami
Funkcje śledzenia aktywności
Licznik kroków
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)
Garmin Connect®
Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera)

Dodatkowe
Obsługa aplikacji Connect IQ: tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje
Fabrycznie załadowane mapy: Tak (całego świata lub TOPO U.S. 100K, zależnie od wybranej wersji)
Funkcje narciarskie: Tak
Sieć Wi-Fi®: nie

***
Szybki kontakt:
tel. 22 827 00 05
(w godzinach pracy sklepu: 10.00-18.00, sobota do 14.00)
email: allegro@azymut.waw.p­l

***

MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO
w naszym sklepie w centrum Warszawy (blisko metra) przy Pl. Bankowym, na ul. Corazziego 4.
(W godzinach 10.00-18.00, sobota do 14.00)

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Millennium S.A. 17116022020000000010694069
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Towar wysyłamy kurierem DPD. Każda paczka jest ubezpieczona. Przy przedpłacie (przelew lub Płacę z Allegro) wysyłka w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty. Przy przesyłce pobraniowej wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania od Kupującego pisemnej informacji o wyborze tej formy dostawy. Paczki nadawane są w dni robocze (poniedziałek - piątek).
(W przypadku wystąpienia ewentualnego problemu z terminowością dostawy taka informacja będzie umieszczona w opisie aukcji)
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 22 827 00 05
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00; sobota 10:00 - 14:00
 • allegro@azymut.waw.pl
  Na maile odpowiadamy od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00; sobota 10:00 - 14:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Koszt zwrotu pokrywa kupujący (chyba, że w aukcji zaznaczono inaczej. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Wszelkie reklamacje prosimy składać drogą mailową lub pisemnie w celu ustalenia szczegółów reklamacji. Reklamacje rozpatrujemy niezwłocznie i dokładamy wszelkich starań aby były załatwiona jak najszybciej.