Garmin DezlCam LMT-D EUROPA Gdańsk Poznań Wrocław (6542518208)

zakończona
2 092,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Paczkomaty 24/7
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • lokalizacja: Gdańsk, Poznań, Wrocław
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
 • aktualizacja mapy: dożywotnio
 • dostawca map: navteq
 • przekątna ekranu (cale): 6.00
 • mapy w zestawie: tak
 • informacje dodatkowe: bluetooth, informacja o korkach, rejestrator Video
O nas Nasze aukcje Komentarze Mail: allegro@garmin24.pl Infolinia: 500 521 500
Jesteśmy Autoryzowanym Gold Partnerem Garmin Polska! Na rynku od 2005 roku! Wiemy co sprzedajemy!

Przedmiotem aukcji jest fabrycznie nowa nawigacja:

Garmin DezlCam LMT-D [010-01457-10, 020-00060-18]


Menu urządzenia oraz skrócona instrukcja obsługi w języku polskim.

Pełną wersję instrukcji (format pdf) przesyłamy po zakupie na wskazany adres mailowy.

Na życzenie kupującego do odbiornika możemy bezpłatnie dograć:

 • bazę radarów i ostrzeżeń o niebezpiecznych miejscach na terenie Polski (baza radarów stałych na Europę jest już fabrycznie zainstalowana w nawigacji)
 • najnowszą wersję mapy Garmin City Navigator
 • najnowszą wersję oprogramowania wewnętrznego

Uwaga! Nawigacje Garmin oznaczone symbolem LM lub LMT posiadają dożywotnie i darmowe uaktualnienia map.

Użytkownik po zakupie może samodzielnie pobierać nowe mapy nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Opis produktu:

Porównaj ten produkt z innymi nawigacjami z serii Garmin Dezl. Kliknij tutaj.

Nasze pierwsze urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek z wbudowaną kamerą samochodową

 • Wysokiej klasy, wielofunkcyjne urządzenie nawigacyjne z 6-calowym ekranem i wbudowaną kamerą samochodową, która rejestruje wszystkie zdarzenia na drodze
 • Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi, bezterminowymi aktualizacjami oraz z subskrypcją cyfrowych komunikatów drogowych — najlepszym rozwiązaniem do unikania utrudnień drogowych dostępnym w ofercie firmy Garmin
 • Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek z uwzględnieniem rozmiaru i masy pojazdu
 • Ostrzeżenia dotyczące dróg, wysokości mostów, limitów masy, ostrych zakrętów, stromych nachyleń i wielu innych aspektów

Twoje nowe urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek. Naoczny świadek wszystkich zdarzeń na drodze.

Kiedy wyruszasz w trasę, zaczynasz pracę i stawką jest realizacja zlecenia. Dlatego potrzebujesz więcej niż tylko nawigacji. Wbudowana kamera samochodowa dēzlCam LMT rejestruje i zapisuje wszystkie kolizje drogowe, co może być bardzo istotne podczas określania sprawcy wypadku. Uchwyt magnetyczny znacznie ułatwia mocowanie i zdejmowanie dēzlCam. Bez względu na to, czy zamontujesz je na przedniej szybie ciężarówki, czy na desce rozdzielczej, regulowany, obrotowy obiektyw pozwoli Ci uchwycić optymalny obraz drogi. Nawigacja została wyposażone w 6-calowy szklany wyświetlacz z funkcją zoomu przez rozciąganie. DēzlCam ma wszystko, czego potrzebują kierowcy ciężarówek, a przy tym jest proste w obsłudze.

Wbudowana kamera samochodowa

W momencie rozpoczęcia jazdy dēzlCam automatycznie włącza nagrywanie wysokiej jakości filmu7. Jeśli dojdzie do kolizji, funkcja wykrywania zdarzeń (czujnik G) w urządzeniu automatycznie zapisze pliki. Pliki można też zapisać ręcznie, wystarczy nacisnąć na przycisk. Nawigację można łatwo zdjąć z magnetycznego uchwytu i, dzięki funkcji pojedynczych zdjęć Snapshot, wykonać szczegółowe fotografie uszkodzonego pojazdu. Na zdjęcia można nałożyć dane zapisane przez GPS, takie jak miejsce, data i godzina zdarzenia, a także prędkość, z jaką poruszał się pojazd. Do zestawu jest dołączona karta microSD™ o pojemności 8 GB. Zarejestrowane filmy można odtwarzać na dużym, 6-calowym wyświetlaczu nawigacji dēzlCam.

Pomocne ostrzeżenia drogowe

Urządzenie dēzlCam jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, ostre zakręty, limity masy oraz inne tego typu informacje dla większości głównych dróg i autostrad.

Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek

Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (można dostosować wysokość, masę, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru i masy pojazdu6. Można łatwo zmienić dane o rozmiarze przyczepy, robi się to za pomocą jednego przycisku. Wbudowana funkcja planowania podróży umożliwia tworzenie i zapisywanie tras z wieloma postojami.

Łatwe kształtowanie trasy

Jeśli chcesz jechać wzdłuż określonych ulic lub przez konkretne miasta, dēzlCam pozwoli Ci w prosty sposób zmodyfikować wyznaczoną drogę. Wystarczy dodać punkty do trasy widocznej na ekranie, a dēzlCam zmieni jej przebieg.

Punkty szczególne dla ciężarówek

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu przydatnych miejsc? Skorzystaj z funkcji wyszukiwania punktów szczególnie istotnych dla kierowców ciężarówek, takich jak stacje benzynowe, stacje ważenia, punkty usługowe przy autostradach, parkingi, zakwaterowanie i wiele innych.

Obsługa nawigacji bez użycia rąk

Nawigację dēzlCam można za pomocą łączności Bluetooth® sparować ze smartfonem i korzystać z niej jak z zestawu głośnomówiącego, w tym celu wyposażona została w głośnik i mikrofon. Nawigację dēzlCam można też sparować z zestawem słuchawkowym Bluetooth (do nabycia osobno), aby wykonywać i odbierać zwykłe połączenia, jak również połączenia konferencyjne. Nawigacja dēzlCam jest wyposażona w funkcję głosowego sterowania, dzięki czemu ręce pozostają cały czas na kierownicy. Wystarczy do niej mówić, a odpowiednio zareaguje.

Cyfrowe komunikaty drogowe — nasze najlepsze rozwiązanie do unikania utrudnień drogowych.

Cyfrowe komunikaty drogowe są najlepszym rozwiązaniem do unikania utrudnień drogowych dostępnym w ofercie firmy Garmin. Jest to szybko działająca usługa i chociaż jest bezpłatna, nigdy nie zobaczysz w niej rozpraszających reklam ani opłat subskrypcyjnych — przez cały okres użytkowania urządzenia. Aktualizacje cyfrowych danych o ruchu są odbierane nawet co 30 sekund. W trakcie jazdy otrzymanie powiadomienia o kilka sekund wcześniej może pomóc zaoszczędzić minuty lub nawet godziny. Usługa cyfrowych komunikatów drogowych Garmin Traffic może też podawać szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Cyfrowe komunikaty drogowe mają większy obszar zasięgu, który obejmuje autostrady, drogi główne i drogi drugorzędne — w praktyce oznacza to do 3 razy więcej dróg pobocznych. Oprócz informacji o ruchu drogowym urządzenie dēzlCam odbiera bezpłatne dane radaru pogodowego, takie jak bieżąca temperatura i 6-dniowa prognoza (może to wymagać bezpłatnej aktualizacji oprogramowania).

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Urządzenie dēzlCam jest wyposażone w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ALG za pomocą komunikatów głosowych i jasnych strzałek wskazuje odpowiedni pas ruchu dla wybranej trasy. Natomiast widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu z zachowaniem szczegółów i kolorów. Widok BirdsEye zapewnia szczegółowy widok skrzyżowań, jakby patrzyło się na nie z góry.

Wskazówki głosowe wykorzystujące rozpoznawalne punkty orientacyjne

Urządzenie dēzlCam pokazuje informacje na 6-calowym, szklanym wyświetlaczu, który jest dobrze widoczny w kabinie. Ulepszone głośniki o wysokim poziomie głośności zapewniają wyraźnie wymawiane, szczegółowe wskazówki nawigacyjne, które dobrze słychać pomimo hałasu na drodze.

Technologia Garmin Real Directions™ prowadzi niczym zaufany pilot, korzystając nie tylko z oznaczeń nazw ulic (trudnych do odczytania w czasie jazdy lub nieistniejących), lecz także posługując się rozpoznawalnymi punktami orientacyjnymi, budynkami i sygnalizacją świetlną. Na przykład poniższy ekran nawigacyjny może być wspomagany komunikatem głosowym „Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręć w prawo”.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Smartphone Link to bezpłatna aplikacja mobilna, która łączy urządzenie dēzlCam z Twoim urządzeniem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie dēzlCam może korzystać z pakietu transferu danych telefonu, aby udostępniać informacje.

Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu czy o pogodzie, dostępnych bezpłatnie i w ramach subskrypcji. W aplikacji istnieje możliwość wykupienia płatnej zawartości, w tym zaawansowanych danych radarowych o pogodzie i obrazu z kamer monitorujących.

Zgodność z bezprzewodową kamerą cofania

Można dodać bezprzewodową kamerę cofania Garmin BC30 (sprzedawaną oddzielnie), aby podczas cofania wyraźnie widzieć, co znajduje się z tyłu pojazdu. Po sparowaniu urządzenie dēzlCam przesyła obraz bezpośrednio na 6'' wyświetlacz. Po podłączeniu do stałego źródła zasilania można łatwo przełączać między trybem kamery a trybem nawigacyjnym. Doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście.

Co jest „Przed tobą”

Funkcja Przed tobą umożliwia łatwe wyszukiwanie różnych miejsc bez konieczności opuszczania ekranu mapy. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja „Przed tobą” stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty. Co najważniejsze, funkcję Przed tobą można dostosować, aby zawsze wyświetlała pozycje ulubionych miejsc na trasie.

Więcej informacji o drodze

Ekran nawigacyjny w wygodny sposób wyświetla prędkość, informacje o ograniczeniach prędkości, bieżącą ulicę i szacunkowy czas przybycia do celu. Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych są wyświetlane, gdy różnią się od ogólnych ograniczeń prędkości. Urządzenie dēzlCam zapewnia informacje o znacznikach odległości. Zegar automatycznie zmienia strefę czasową i wyświetla godziny wschodów/zachodów słońca. Urządzenie dēzlCam zapewnia informacje o granicach krajowych oraz o szacowanym czasie przybycia do celu podróży.

Miliony nowych i popularnych miejsc

W naszej bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dodatkowe informacje pochodzące z serwisu Foursquare®. Serwis Foursquare pozwala korzystać z milionów nowych i popularnych restauracji, sklepów, usług i innych obiektów znajdujących się w okolicy.

W zestawie bezterminowe aktualizacje map

Urządzenie dēzlCam LMT-D ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym aktualizacjom map Twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne (POI) oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

Dane techniczne:

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 18,3 × 9,4 × 1,5 cm (3,3 cm/1,3” z kamerą) (szer. × wys. × gł.)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 13,6 × 7,2 cm (szer. × wys.); przekątna 15,4 cm (6,1")
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem
Masa 319,2 g
Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 30 minut
Bardzo czuły odbiornik

Mapy i pami??

Fabrycznie załadowane mapy ulic Tak
Zawiera dożywotnią aktualizację map Tak
gwarancja nüMaps

Tak

Wbudowana pamięć Wewnętrzny dysk SSD
Obsługa kart danych Karta microSD™ 8 GB (w zestawie)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak
Waypointy/ulubione/p­ozycje 1000

Funkcje nawigacyjne

Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”) Tak
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego Tak
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi Tak (Digital 3D Traffic)
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic) Tak (Digital 3D Traffic)
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu) Tak
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań) Tak
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.) Tak
Technologia Bluetooth® Tak
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie) Tak
usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie) Tak (z Up Ahead)

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Wbudowana kamera samochodowa: tak
 • Automatyczne wykrywanie zdarzeń (czujnik G): tak
 • Obsługa kart danych zawierających mapy: tak (niedołączone do zestawu)
 • Obsługa kart danych kamery samochodowej: microSD™ o pojemności 8 GB; karta w zestawie (kompatybilna z kartami microSD do 64 GB, Klasa 4 lub wyższa)
 • Zasilany uchwyt magnetyczny
 • Zawiera punkty szczególne Foursquare
 • Prosty profil ciężarówki
 • Punkty szczególne dla ciężarówek; filtrowane wg marek i udogodnień
 • Łatwe kształtowanie trasy
 • Dostosowywane menu główne
 • Współpracuje z bezprzewodową kamerą cofania Garmin BC™ 30
 • Funkcja Direct Access
 • Dostęp do usług w czasie rzeczywistym, takich jak radar monitorujący pogodę, dzięki aplikacji Smartphone Link*

W pudełku:

 • dēzlCam LMT-D
 • Bezterminowa subskrypcja map¹ i cyfrowych komunikatów drogowych (informuje o niej oznaczenie „LMT-D” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką i uchwyt magnetyczny
 • Odbiornik komunikatów drogowych / przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Karta microSD™
 • Skrócony podręcznik użytkownika
Galeria produktu:
Zapraszamy po odbiór zakupionych produktów do salonów firmowych:

Salon Poznań

ul. Wierzbięcice 17

61-561 Poznań

poznan@garmin24.pl

tel. 500 521 500 (wew. 1)

GPS: 52.39758, 16.92119

Salon Wrocław

ul. Św. Wincentego 17

50-252 Wrocław

wroclaw@garmin24.pl

tel. 500 521 500 (wew. 2)

GPS: 51.12243, 17.03326

Salon Gdańsk

ul. Partyzantów 72

80-254 Gdańsk

gdansk@garmin24.pl

tel. 500 521 500 (wew. 3)

GPS: 54.37909, 18.58937

Godziny pracy salonów: Poniedziałek - Piątek: 10-18, Sobota: 10-14 | Infolinia: 500 521 500

Szukasz oryginalnych akcesoriów dla urządzeń Garmin? Sprawdź nasze pozostałe aukcje!

Właścicielem sklepu jest MMK Maciej Kołodziej|NIP 782 231 20 60|REGON 301347140| Alior Bank 55 2490 0005 0000 4500 2656 2256

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Alior Bank S.A. 55249000050000450026562256
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Paczkomaty 24/7
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 500521500
  Godziny pracy: Pon-Pt: 10-18, Sob: 10-14