Garaż przyścienny drewniany 400x230x300 (6912185014)

2 osoby kupiły 2 sztuki
11 dni do końca
cena kup teraz
649,00 zł
z 4 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska gratis
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 10,00 zł
  • lokalizacja: Wrocław, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 180.0 [kg]
Przemiotem aukcji jest:

Garaż przyścienny drewniany 400x230x300

Opis produktu
Parametry
Waga: 180 kg
Gatunek Drewna: sosna
Kolor impregnacji: zielony
Poziom wilgotności drewna: powyżej 30 %
Typ impregnacji: impregnacja ciśnieniowa
Środek impregnujący: IMPRALIT lub KORASIT
Wymiar wew. po złożeniu: 400 dł 259 szer 238/321 wys
Wymiary produktu: 300x304x400 cm
Powierzchnia podłogi po złożeniu: 9.77
Grubość dachu: wys belki 9
Grubość słupów konstrukcyjnych: 9x9
Materiał pokrycia dachu: w zestawie brak - zalecana blacha lub plexi,
Zalecana konserwacja: raz na dwa lata
Certyfikaty: FSC
Przeznaczenie: przechowywanie samochodów, motocykli, rowerów
Pozwolenie na budowę: nie
Zalecane podłoże: utwardzone
Szacowany czas montażu: 5 h
Zalecana liczba osób do montażu: 2 lub 3
Narzędzia konieczne do montażu: wiertarka, wkrętarka, wkrętak, miara, młotek
Formy dostawy

Przesyłki, których waga nie przekracza 30 kg a ich najdłuższy bok nie przekracza 2,0 m dostarczane są w paczkach pod wskazany adres, ich rozładunkiem i dostarczeniem pod drzwi zajmuje się kurier.

Przesyłki, których waga przekracza 30 kg a ich najdłuższy bok nie przekracza 2,20 m dostarczane są na paletach pod wskazany adres, ich rozładunkiem z samochodu zajmuje się kurier.

Przesyłki, których najdłuższy bok przekracza 2,21 m dostarczane są na paletach pod wskazany adres, w tym przypadku kupujący dokonuje rozładunku towaru we własnym zakresie.


Dostawa realizowana jest na obszarze Polski od poniedziałku do piątku - za wyjątkiem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy.

W razie wykrycia naruszenia przesyłki przed jej wydaniem, Kupujący powinien postępować zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności zażądać od kuriera protokolarnego ustalenia stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Jeżeli już po wydaniu przesyłki ujawniono ubytek lub uszkodzenie przesyłki nie dające się zauważyć przy odbiorze, Kupujący powinien w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki zawiadomić o nich firmę kurierską.

Galeria zdjęć
Zobacz również
Masz pytanie? Daj nam znać!
YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław

Infolinia dostępna
Pon. - Pt. w godz. 8:00 - 16:00
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

YardLand Sp. z o.o.
Rysia 1/1
53-656 Wrocław
NIP: 783-174-81-99
REGON: 365588080
KRS: 0000641049

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:
YardLand Sp. z o.o.
Rysia 1/1
53-656 Wrocław
 
- Kupujący-konsument, który zawarł umowę sprzedaży ze Sklepem Internetowym, może w terminie 30 dni odstąpić od niej bez podawania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. - Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, kupujący - konsument musi poinformować Sklep Internetowy o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży, w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą na adres Sklepu Internetowego, lub pocztą elektroniczną na adres shop@wooder.com). - Zwracany towar prosimy odesłać na adres: YardLand Sp. Z o.o, Ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław.- Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby kupujący-konsument wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. - Kupujący-konsument powinien odesłać lub przekazać zwracaną rzecz na adres Sklepu Internetowego niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep Internetowy o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli kupujący-konsument odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. - W razie odstąpienia od umowy sprzedaży kupujący-konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy i odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacja może w szczególności zostać wniesiona pisemnie na adres Sklepu Internetowego lub wysłana w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej: shop@wooder.com. Prosimy o podanie w mailu następujących informacji: 1. numeru zamówienia 2. powodu reklamacji oraz żądanego sposóbu rozpatrzenia reklamacji Reklamowany towar prosimy odesłać na adres: YardLand Sp. Z o.o, Ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław. Istnieje również możliwość złożenia reklamacji w trybie rękojmi. Czas powiadomienia kupującego-konsumenta o swoim stanowisku przez sprzedawcę w wypadku wybrania tego trybu wynosi 14 dni. GWARANCJA Sprzedawany towar jest objęty 24-miesięczną gwarancją sprzedawcy. Realizacja gwarancji odbywa się na zasadach określonych w regulaminie sklepu internetowego przepisach Kodeksu cywilnego.