GARAŻ BLASZAK GARAŻE BLASZAKI LEGBUD-OKLEINA (6922329202)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • rodzaj bramy: garażowe
  • uszkodzony: nie

opisAdres:
P.T.H.U ”SPEDGAR”
Henryk Gargula
32-830 Wojnicz
Ul. Wolicka 8

Tel: 693-535-806
Tel: 14-692-57-98
spedgar­@poczta.fmBEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !!Nr konta:
BSR Kraków O/Zakliczyn

67 8589 0006 0140 0010 4883 0001

W tytule prosimy o podanie loginu z allegro oraz numeru aukcji.

Wymagana zaliczka w kwocie 40% wartości całego zamówienia, reszta płatne przy odbiorze u kierowcy.Na zakupiony u nas towar wystawiamy FV lub Paragon

Gwarancja : 2-lata

Termin realizacji 5 - tygodni

Firma SPEDGAR

Witamy w naszym serwisie internetowym!


Firma SPEDGAR działa w branży budowlanej na rynku polskim od 2002 roku. Od początku swojej działalności związana z Grupa GARGULA, jako jej autoryzowany przedstawiciel, świadczy szeroki zakres usług na rynku bram garażowych, garaży, bram przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych.


Firma oferuje także opieke serwisowa zarówno gwarancyjna jak i pogwarancyjna. Dla naszych klientów oznacza to komfort i pewność użytkowania oferowanych produktów.


SPEDGAR służy fachową pomocą w każdej sytuacji związanej z zaplanowaniem, zakupem i montażem produktów promowanej marki. Firma stale poszerza swoją wiedzę i kompetencję, aby w profesjonalny sposób sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów.

Garaż Powlekany - Kolor Drewnopodobny "ORZECH"


Przedmiotem aukcji jest: Garaż Przydomowy Akrylowy - Okleina drewnopodobna .


Wymiary garażu: Sz-3000, Dł-5000, Wys Prz-2100, Wys Tył -2000 mm . Spadek dachu w kierunku tyłu .


Producent: Firma LEGBUD GARGULA. Renomowany producent w segmencie BRAM posiadający wszystkie wymagane certyfikaty i aprobaty na swoje wyroby oraz wdrożony system zarządzania jakością ISO . Jest to produkt wysokiej jakości za rozsądną cenę , spełniający wymagania klientów pod względem technologicznym jak i ekonomicznym .

Garaż Wolnostojący


Jest to garaż blaszak którego cała konstrukcja szkieletowa jest wykonana z profili stalowych ocynkowanych zamkniętych o wymiarach 50x30 mm. Dzięki zastosowaniu kształtowników zamkniętych garaż jest Bardzo stabilny oraz wytrzymały. Silna i sztywna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo oraz odpowiednią ochronę prze warunkami atmosferycznymi takimi jak woda, śnieg czy wiatr. Wypełnienie to blacha ocynkowana powlekana farbą oraz okleiną w kolorze drewnopodobnym "ORZECH". Niezwykle dokładne i precyzyjne wykonanie zapewnia nie tylko długą żywotność garażu ale również atrakcyjny wygląd. Garaż jest bardzo estetycznie i solidnie w wykonany . Posiada okucia narożne oraz w całym obrysie dachu. Uzupełnieniem całości garażu są w komplecie drzwi garażowe uchylne typu GARSTA wykonane również w całości z elementów ocynkowanych oraz wypełnionych blachą w okleinie Orzech .


Cena garażu wynosi : 4350 zł Brutto z dostawą w każdy rejon Polski.


UWAGA: Dach garażu jest w kolorze brązowym. Podana cena nie obejmuje montażu garażu, do ustalenia indywidualnego w zależności od lokalizacji .

Opcje dodatkowe wyposażenia za dopłatą:

Drzwi osobowe wmontowane w ścianę boczną lub bramę uchylną .

Przeszklenie typu okno stałe o wym: 65x35 cm { doświetlenie } .

Rynna spustowa .

Firma SPEDGAR na ALLEGRO

ZAPRASZAMY NA POZOSTALE AUKCJE !

Mobil Kontakt : 693-535-806
W godzinach od 7.00 do 21.00 Zapraszamy !!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
1

Dodatkowe informacje

Wpłata na konto bankowe zaliczki w wysokości 40% wartości zamówienia, reszta płatne przy odbiorze. Termin Dostawy 5 -Tygodni od daty zaksięgowania wpłaty . Transport na terenie całej Polski Gratis.

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

P.T.H.U SPEDGAR
Wolicka 8
32-830 Wojnicz
Dodatkowe informacje

5. Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem : spedgar@poczta.fm lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.T.H.U SPEDGAR
Wolicka 8
32-830 Wojnicz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.