Garaż blaszak blaszany 4x6 BRAMA DOLNOŚLĄSKIE (6911250164)

10 dni do końca
cena kup teraz
2 499,00 zł
z 10 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • lokalizacja: Wrocław, Polska
 • czas wysyłki: do 21 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • uszkodzony: nie
 • materiał wykonania: metal
 • spad dachu: dach dwuspadowy, spad na bok

FPUH Transtal
Raciechowice 334
32-415 Raciechowice

REGON:351478149
NIP:­681-127-35-16

tel.
(12) 271 51 50
tel.
(12) 372 29 40
tel.
601 349 934
tel.
665 444 113
tel.
(12) 372 31 90
tel.
(22) 727 17 93
tel.
(61) 866 65 94

Przy odbiorze produktu

Szybki przelewem PayU

Przelew tradycyjny na konto

Raty

Garaż blaszany 4x6 I gatunek blacha ocynk wzmocniony z bramą dwuskrzydłową dach dwuspadowy Wrocław(woj. DOLNOŚLĄSKIE )

Przedmiotem aukcji jest garaż blaszany o najpopularniejszych wymiarach 4x6m z bramą dwuskrzydłową oraz dachem dwuspadowym. Zewnętrzne poszycie garażu obłożone jest blachą trapezową ocynkowaną ogniowo w I gatunku o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne.

Konstrukcja garażu jest wykonana z kątownika zimnogiętego, pomalowanego farbą podkładową. Skrzydła bramy posiadają podwyższoną sztywność dzięki dodatkowemu wzmocnieniu kątownikami "na krzyż". Wysoką stabilność konstrukcji gwarantują także zastosowane w dachu profile zamknięte o dużych przekrojach oraz wysokiej wytrzymałości.

Oferowany garaż został wyposażony w dach dwuspadowy, jednak istnieje możliwość dowolnej konfiguracji wariantów oraz spadów dachu. W tym celu prosimy o kotnakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Bezpieczeństwo przechowywanych w garażu przedmiotów zapewnia zamontowany w standardzie zamek z kluczem i dodatkowe uchwyty na kłódki.

Cena obejmuje dostawę oraz montaż w podanym wyżej województwie!

Na tej aukcji kłódkę do garażu otrzymujesz GRATIS!

Parametry garażu

 • szerokość 4 m
 • długość 6 m
 • wysokość ścian 2,11 m
 • wysokość w szczycie 2,41 m
 • wysokość wjazdu bramy 2 m
 • brama dwuskrzydłowa otwierana na boki
 • możliwość zamontowania bramy z prawej lub lewej strony garażu oraz na środku
 • dach dwuspadowy lub ze spadem na bok
 • zamek na środku z dwoma kluczami
 • dwa uchwyty na kłódki (góra i dół)
 • rygle od środka

Na innych naszych aukcjach dokupisz

 • brama uchylna (wyposażona w 6 sprężyn atestowanych, ułatwiających otwieranie i zamykanie)
 • inny kolor blachy (z palety RAL)
 • dodatkowe drzwi w garażu
 • okno (ramka, bez wypełnienia)
 • możliwość zamontowania AUTOMATU do bramy garażowej
Szerokość (A): 4 m
Długość (B): 6 m
Wysokość w szczycie: 2,41 m
Wysokość wjazdu bramy: 2,00 m

Każdy oferowany przez nas garaż,można wyposażyć w dwa typy bramy:
klasyczną otwieraną bramę dwuskrzydłową lub wygodną,ergonomiczną bramę uchylną.

Przed przyjazdem naszej ekipy montażystów Klient musi odpowiednio przygotować podłoże,
do którego pózniej przykotwiczy garaż. Wskazówki na temat przygotowania podłoża znajdą
Państwo w opisie poniżej. Schemat jest również umieszczony na rysunkach pomocniczych.

Aby przygotować stabilne podłoże pod garaż należy zarówno z przodu,po środku jak i z tyłu garaży ustawić płyty betonowe (np. 30 x 30 lub 50 x 50)

Drugim rozwiązaniem jest wylanie wylewki betonowej powiększonej o 20 cm od wymiaru garażu

Można również wyłożyć teren kostką brukową lub kostką chodnikową zachowując 20 cm naddatek na każdej ze stron.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

w4x6 dach_db dach_jb kol_ocynk
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 64880800060010001622610003
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 22 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Podana cena jest ceną brutto. Na zakupiony towar wystawiamy fakturę VAT. Płatność przy montażu lub przelewem na konto. Oferujemy zakup na RATY. O terminie montażu informujemy telefonicznie 2 dni wcześniej. Działamy na terenie całej Polski.
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

FPUH Transtal
Raciechowice 334
32-415 Raciechowice
NIP: 681-127-35-16
REGON: 351478149
Firma: Bogumił Dudzik, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Bogumił Dudzik FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA "TRANSTAL" z siedzibą pod adresem: Raciechowice 334, 32-415 Raciechowice Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Działalność gospodarcza wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o działalności Gospodarczej. Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Wójt Gminy Raciechowice. Aktualny organ rejestrowy: Minister Gospodarki. Numer w rejestrze Nie dotyczy działalności gospodarczej wpisanej do CEIDG.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
FPUH Transtal
Raciechowice 334
32-415 Raciechowice
 
Prawo odstąpienia od umowy 1. Kupujący będący Konsumentem, który zakupił przedmiot na aukcji Sprzedającego może odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 (czternastu) dni licząc od dnia otrzymania zakupionego przedmiotu, a w przypadku umowy obejmującej wiele rzeczy dostarczanych osobno, partiami lub w częściach - licząc od dnia otrzymania ostatniej zakupionej rzeczy, partii lub części. Do dochowania tego terminu wystarczy wysłanie tego oświadczenia przez jego upływem (decyduje tu data nadania przesyłki na poczcie tzw. "data stempla pocztowego"). 2. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do regulaminu aukcji, ale nie jest to wymagane. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Kupujący kieruje na adres przedsiębiorstwa Sprzedającego. 3. W przypadku skutecznego złożenia przez Kupującego oświadczenia, o którym mowa w pkt. poprzedzającym Sprzedający zwróci Kupującemu całą zapłaconą przez niego kwotę, obejmującą cenę sprzedaży - a jeżeli Kupujący opłacił również koszty przesyłki, także koszty przesyłki. 4. W przypadku, kiedy Kupujący wybrał sposób przesyłki inny niż najtańszy oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający zwróci Kupującemu koszty przesyłki w wysokości nie wyższej niż koszt najtańszego oferowanego przez niego sposobu przesyłki. 5. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem uiszczonej przez Kupującego kwoty do chwili otrzymania zwrotu zakupionego przedmiotu lub do chwili dostarczenia przez Kupującego dowodu jej odesłania Sprzedającemu - zależnie od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. 6. Kupujący który odstąpił od umowy na zasadach wyżej określonych jest zobowiązany do dokonania na koszt własny zwrotu Sprzedającemu zakupionego przedmiotu niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni licząc od dnia otrzymania przez Sprzedającego pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

reklamacje

Adres do reklamacji FPUH "TRANSTAL" Raciechowice 334, 32-415 Raciechowice Opis procedury reklamacji a. Sprzedający oferuje na swoich aukcjach przedmioty fabrycznie nowe, nieużywane i pełnowartościowe. W przypadku kiedy przedmiotem aukcji jest urządzenie używane, lub niepełnowartościowe, informacja o tym zostanie wyraźnie wskazana w opisie aukcji. Sprzedający jest obowiązany do dostarczenia rzeczy wolnych od wad. b. Sprzedający udziela gwarancji na sprzedawane przedmioty wyłącznie w przypadku, kiedy wraz z wydaniem przedmiotu Kupującemu wydano mu dokument gwarancji, albo Sprzedający w inny sposób złożył Kupującemu oświadczenie gwarancyjne, które określa obowiązki gwaranta i uprawnienia kupującego w przypadku, kiedy rzecz sprzedana nie ma właściwości określonych w oświadczeniu. c. Oświadczenie gwarancyjne, o którym mowa wyżej może być złożone również na stronie internetowej Sklepu oraz na trwałym nośniku, przy potwierdzeniu konsumentowi zawarcia umowy sprzedaży oraz jej warunków. d. Wszystkie reklamacje dotyczące przedmiotów kupowanych na aukcjach Sprzedającego (realizowane w trybie gwarancji jakości jak i w trybie rękojmi za wady) powinny być składane na piśmie, na adres do korespondencji podany w pkt. I regulaminu, albo w formie elektronicznej, na adres e-mail: biuro@transtal.com. W razie konieczności przesłania reklamowanego towaru do Sprzedającego, Kupujący powinien poinformować o tym Sprzedającego oraz ustalić termin przesłania towaru. Koszt przesłania towaru zakupionego przez Kupującego ponosi Sprzedający. Kupujący powinien wypełnić i dołączyć do przesyłki protokół reklamacyjny, który zostanie mu przesłany przez Sprzedającego po otrzymaniu wiadomości o reklamacji. W protokole reklamacyjnym należy wpisać numer faktury zakupu towaru lub paragonu fiskalnego. e. Kupujący będący Konsumentem winien wskazać czy realizuje uprawnienie z gwarancji, czy też uprawnienie z rękojmi za wady towaru.

pozostałe informacje

Koszt zwrotu rzeczy W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy Konsument nie posiada prawa odstąpienia od umowy w przypadku kiedy przedmiotem zamówienia był przedmiot nieprefabrykowany, wykonywany na zamówienie i według podanej przez Kupującego specyfikacji, lub służący do zaspokajania jego zindywidualizowanych potrzeb Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Sprzedający oświadcza, że wedle jego najlepszej wiedzy rzecz zakupiona nie posiada wad. Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć Kupującemu rzecz wolną od wad, a w przypadku gdyby takie wady się ujawniły, umożliwia Konsumentowi korzystanie z gwarancji i rękojmi. Kodeks dobrych praktyk Sprzedający nie stosuje kodeksu dobrych praktyk. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".