GAME OF SCONES THE LITTLE TEASHOP Samantha Tonge (6541047493)

zakończona
86,29 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
  • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • lokalizacja: Kock
  • czas wysyłki: do 5 dni
  • stan: nowy
Dane kontaktowe
  • Telefon: 799162959 - Po godzinie 12:00
  • E-mail: Pomoc@booksland.com.­pl
  • Skype: Booksland
Booksland Trochę o nas

Specjalizujemy się w książkach anglojęzycznych i elektronice, więc gwarantujemy wyjątkowo bogaty asortyment! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zapytań o wybrane tytuły.

Jeżeli jakiegoś tytułu nie mamy w ofercie, prosimy o wiadomość - w ciągu 24h książka pojawi się wśród naszych towarów na Allegro w najlepszej cenie.


Bardzo chętnie doradzimy w przypadku wątpliwości!

Wysyłka Czas i termin realizacji

Książki wysyłane są
zazwyczaj w ciągu 3-6 dni roboczych.

Zazwyczaj nie ma możliwości przyspieszenia tego procesu.

W odosobnionych przypadkach realizacja zamówienia może trwać około 15 dni roboczych
(zawsze informujemy mailowo, jeżeli taka sytuacja może mieć miejsce).

Wysyłamy codziennie po 15:00

Książki wysyłamy w profesjonalnych opakowaniach:

Pracujemy w dni robocze od 08:00 do 16:00 i w tym czasie odpowiadamy na e-maile.

Wysyłka Forma dostawy
  • Od 5 zł Przedpłata
  • Od 18 zł Za pobraniem
  • 9,90 zł Przedpłata
  • 20 zł Za pobraniem
  • 7,99 zł Przedpłata

Game Of Scones (The Little Teashop)



Author: Samantha Tonge
Language: English
Publisher: Carina
Publication Date: – 7 Apr 2016
Dimensions: 12.6 x 2.6 x 19.8 cm
Pages: 240 stron
Cover: Miękka
Condition: NEW
ISBN: 9780263922455

Voted best Romantic eBook at 2015 Love Stories Awards‘,This was the ultimate summer read and I enjoyed every page and every word. A little slice of paradise.' - Jenny in NeverlandA story of icing and flour... and how love doesn't always go to plan!Growing up, Pippa Pattinson's summers were spent in the idyllic Greek island fishing village of Taxos. There she spent many long hazy days determinedly ignoring thoughts of the life her parents had mapped out for her (a dreary-but-secure accounting job and obligatory sensible husband!) Instead she daydreamed of running her own tea shop - serving the perfect scones - with mocha-eyed childhood friend Niklaus by her side...Arriving back in Taxos for the first time in years, with suave boyfriend Henrik, Pippa barely recognises the tired little town - but is relieved to catch glimpses of the quaint, charming village she's always loved. Together Niklaus and Pippa put together a proposal to save Taxos from tourist-tastic ruin, and at the heart of their plan is Pippa's dream project: The Tastiest Little Tea Shop in Taxos. It's time for Pippa to leave her London life behind and dust off her scone recipe that's guaranteed to win over both locals and visitors. And amidst the rolling pins and raisins, it seems romance is blossoming where she's least expecting it...Loved Game of Scones then don't miss My Big Fat Christmas Wedding - out now!This sizzling summer read is perfect for fans of Lindsey Kelk's Always the Bridesmaid and Lucy Diamond's Summer at Shell CottageWhat reviewers are saying about Game of Scones‘,The perfect book to kick start your summer reading... A gloriously fun read which does not disappoint.' - Book Addict Shaun‘,a great escapist read that is still well written and character lead.' - The Price is Usually Right‘,an enjoyable light read with a good story and characters. The baking element of the story is also an enjoyable aspect... An enjoyable read for summer.' - Chick Lit Central‘,I loved Game of Scones...and would highly recommend it to anyone looking for a HEA steeped in friendship, tradtion, location, and yummy desserts.' - Harlequin Junkie
[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QesFY5FT8SjuLBPSeHxQ­/j5UBL/c04URu+lLlyVv­BsDYWN44+gQJLCO+nkut­+W0OF[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8 dni
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6-7 dni
Przesyłka kurierska 9,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 6 dni
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6 dni
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 8 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 4,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,00 zł
kolejna sztuka: 3,50 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 6-7 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy