GALMET SG 5 BOJLER PODUMYWALKOWY POD ZLEW BOJLERY (6541885245)

zakończona
280,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 35,00 zł
 • lokalizacja: KRAKÓW
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowe

» Wysyłka na terenie całej Polski » Odbiór osobisty w Krakowie

Dane kontaktowe

E-TERM BIURO LOGISTYKI
ul. Łagiewnicka 39
30-417 Kraków

pon - pt 10:00-18:00
Tel. (12) 357 54 43
E-mail: biuro@e-term.pl

ING BANK ŚLĄSKI S.A. 69 1050 1445 1000 0090 7480 1987

Ważne informacje

Wszystkie wystawiane na naszych aukcjach przedmioty są fabrycznie nowe. Wraz z towarem wysyłamy potwierdzoną kartę gwarancyjną oraz fakturę vat.

Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie wybranej formy odbioru/wysyłki, a także potwierdzenie danych do wysyłki i faktury vat.

Informacje dodatkowe

Wystawiamy faktury VAT.
Cena zawiera KGO:

Galmet SG 5 podumywalkowy - Elektryczny podgrzewacz wody (01-005070)


Elektryczne ogrzewacze Galmet typu SG są urządzeniami mającymi na celu ogrzewanie wody i utrzymywanie jej w nagrzanym stanie. Wykorzystywane są w pomieszczeniach użytkowych oraz gospodarstwach domowych. Ogrzewacze zabezpieczane są emalią ceramiczną "EXTRA GLASS" i anodą magnezową. Posiadają regulator temperatury. Izolację stanowi pianka polistyrenowa. Dostępne są dwa typy umożliwiające montaż nad lub pod umywalką.

Zalety:

 • Ogrzewacze mogą pracować jako ciśnieniowe (w komplecie zawór bezpieczeństwa)
 • Dostępne są dwa modele do montażu: nad lub pod umywalką
 • Obudowa ABS
 • Ocieplenie: pianka polistyrenowa
 • Wszystkie są emaliowane i posiadają anodą magnezową
 • Charakteryzują się płynną regulacją temperatury
 • Możliwość dodania baterii i przyłączy elastycznych
 • Zbiornik emaliowany

Parametry techniczne

GALMET
Biały
Podumywalkowa
Ciśnieniowy (można podłączyć zwykłą baterię)
7 kg
420 mm
240 mm
195 mm
1,5 kW
230 V
5 litrów
(ΔT = 35°C) 9 min
(przy 65°C) 0,3 kWh/24h
65°C
6 bar
2 lata (szczegóły w karcie gwarancyjnej)

Zdjęcia produktu
Nasza oferta obejmuje:

Gwarancja

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są fabrycznie nowe. Wraz z towarem wysyłamy potwierdzoną kartę gwarancyjną oraz fakturę VAT. Wszystkie przesyłki kurierskie DHL ubezpieczamy na pełną wartość zamówienia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz komentarzami wystawionymi przez Klientów w serwisie aukcyjnym Allegro.pl

Ważne informacje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 69 1050 1445 1000 0090 7480 1987
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 25,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 35,00 zł
kolejna sztuka: 35,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Odbiór własny w Krakowie - zamówione produkty można odebrać w Biurze Logistyki E-TERM, Kraków ul. Łagiewnicka 39, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00, po zmianie statusu zamówienia na "Do odebrania w Biurze Logistyki E-TERM".
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 12 357 54 43
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 10.00 - 18.00.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Sprzedawca informuje, że jeśli Kupujący jest Konsumentem to zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumentów (Dz. U. z 2014 r., poz. 827) ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty odbioru (wydania) towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny, zawiadamiając o tym Sprzedawcę drogą elektroniczną - mailowo lub pisemnie listem poleconym. Celem ułatwienia realizacji tego prawa, Sprzedawca proponuje dokonać tej czynności (oświadczenia o odstąpieniu) za pośrednictwem formularza „druk odstąpienia od umowy”, po uważnym zapoznaniu się z informacją „druk pouczenie o odstąpieniu od umowy”, (druki przesyłamy razem z towarem). W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowę uważa się za niezawartą. Wówczas Kupujący winien niezwłocznie przesłać zakupiony towar z kserokopią faktury VAT lub innym dokumentem wykazującym, iż towar został zakupiony u Sprzedawcy, na adres Sprzedawcy - E-TERM Paweł Cwynar Biuro Logistyki ul. Łagiewnicka 39, 30-417 Kraków z dopiskiem "zwrot", nie później niż do 14 dni od daty zawiadomienia, tj. od dnia w którym odstąpił od umowy. Kupujący dokonuje zwrotu na własny koszt , tj. ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Kupujący winien zwrócić towar w stanie niezmienionym, bez śladów użycia, ani w żaden sposób nie uszkodzony, w miarę możliwości w niezniszczonym opakowaniu producenta, wraz z otrzymanymi dokumentami od Sprzedawcy (dokumentacja techniczna i karta gwarancyjną).Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia zgodności charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Sprzedawca po otrzymaniu i zweryfikowaniu zwracanych towarów prześle na adres Kupującego w terminie 7 dni, fakturę korygującą na zwrócone towary i koszt przesyłki zgodnie z zamówieniem. Następnie Sprzedawca dokona zwrotu należności za zwrócone towary i koszt przesyłki zgodnie z zamówieniem, w terminie 7 dni na podany przez Kupującego rachunek bankowy.

reklamacje

Jeżeli po otrzymaniu towaru lub w trakcie jego użytkowania Kupujący stwierdzi, że towar posiada wady fizyczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych (gwarancji), bezpośrednio u producenta, we wskazanych w karcie gwarancyjnej punktach serwisowych (dotyczy towarów objętych gwarancją producenta) lub złożyć reklamację do Sprzedawcy. W celu złożenia reklamacji do Sprzedawcy, należy skontaktować się ze Sprzedawcą za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: biuro@e-term.pl). Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko Kupującego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji. Czas rozpatrzenia reklamacji przez Sprzedawcę wynosi 14 dni licząc od dnia wniesienia reklamacji skutecznej, tj. zawierającej kompletne dane jw. oraz opis przedmiotu reklamacji i ewentualnie niezbędne dokumenty do jej rozpatrzenia.

pozostałe informacje

Nr konta bankowego: ING BANK ŚLĄSKI S.A. : 69 1050 1445 1000 0090 7480 1987. Jako tytuł przelewu należy wpisać numer aukcji / nazwe produktu oraz nick allegro. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. Nr 180, poz.1495 ze zm.) Kupujący nabywając sprzęt elektryczny lub elektroniczny, ma prawo zwrócić stary (zużyty) sprzęt tego samego rodzaju do sklepu, w którym kupił nowy produkt. Jeśli Kupujący zamierza z tego prawa skorzystać to należy sprzęt odesłać na własny koszt na adres E-TERM Paweł Cwynar Biuro Logistyki ul. Łagiewnicka 39, 30-417 Kraków, po uprzednim poinformowaniu o tym Sprzedawcy.