Galbraith WOŁANIE KUKUŁKI Książka audio (6912188262)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Robert Galbraith

WOŁANIE KUKUŁKI 

Czyta Maciej Sztur

Książka audio(format MP3)

Wydawnictwo Dolnośląskie

Czas 16 godzin( 1 CD)

Raz słuchana

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: WARSZAWA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Piękne Książki
Puławska 134 A
02-624 Warszawa
Dodatkowe informacje

 

 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod  adresem sklep@piekneksiazki.com,  lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna  zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę  zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze  wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed  rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej  uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w  terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na  reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres  poczty tradycyjnej.   Zasady zwrotu produktu


 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Piękne Książki
Puławska 134 A
02-624 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

   Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub –  w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy  bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na  Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres  e-mail: sklep@piekneksiazki.com.  Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.  Przesyłkę należy nadać na adres Piekne Ksiażki ul.Puławska 134a 02-624  Warszawa.  Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy  wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres  sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim  odstąpieniu od umowy zakupu następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów],  numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru  przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login  Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od  umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] W  przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.  Oświadczam, że zobowiązuję się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad  wskazanych w ofercie sprzedaży. Kupujący będący konsumentem ma możliwość  skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia  roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze  Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i  procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce  „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.
 

O sprzedającym
PIEKNEKSIAZKI
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

54

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 605188828
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

W PRZYPADKU WYSYŁKI ZA GRANICE PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT.