Galaxy Vest Arm II podwójne ramię pod 1-10kg Fvat (6482726600)

zakończona
1 850,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 31,00 zł
 • Niemcy 100,00 zł
 • lokalizacja: Konin
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 3.00 [kg]

+48 600 963 692

+48 730 866 466

sklep@herculesdslr.p­lUl. Makowa 8

Konin 62-510

Dostępne opcje wysyłki:

1. Poczta polska - 15zł
2. Fedex - 20zł

Każdy towar wystawiany w naszym sklepie posiada Polską gwarancję 12 miesięczną realizowaną w naszym serwisie .Warunki oraz czas gwarancji zależą od zakupionego towaru.

Zestaw kamizelka Galaxy Vest + podwójne ramię Galaxy Arm II

( dwa komplety sprężyn pod 1-5kg oraz 5-10kg obciążenia )

Galaxy ARM II

Duże lekkie aluminiowe podwójne ramie dający komfort i łatwość pracy nawet początkującym operatorom . Oba ramiona zaopatrzone w niezależne płynną regulację naciągu sprężyny umożliwiające dopasowania systemu do właściwego ciężaru używanej kamery . W wyposażeniu mamy dwa komplety sprężyn ,pierwszy zakres obciążenia ramion to od 1-5 kg lub po wymianie na drugi komplet sprężyn zakres zmienia się na od 5-10kg !! obciążenia . System może być obsługiwany przez prawo lub leworęczne osoby .

Bolec (PIN) montażowy do podpięcia stabilizatora o średnicy 12.8 mm + ewentualna redukcja

W pełni łożyskowane ramiona Galaxy Arm II z pokrętłami do niezależnej regulacji elastyczności ramienia zależnego od wagi użytej kamery lub aparatu . Zakres pracy ramion w pionie – ok. 90 cm

Galaxy VEST

Wygodna kamizelka Galaxy Vest z 4 punktowym systemem sprzączek umożliwia szybkie ubranie się w każdej sytuacji bez konieczności asysty . Paski w kamizelce wykonane są z mocnego nylonu i posiadają zapięcia na rzep, tak aby było je łatwo regulować i dopasowywać do dowolnej sylwetki. Wewnętrzna strona kamizelki pokryta tkaniną dystansową zapewniającą odpowiednią wentylację.

Regulacja wysokości położenia ramienia względem kamizelki oraz szybka zmiana mocowania ramienia dla prawo i lewo ręcznych za pomocą pokrętła .

Boczny system mocowania ramienia Vest-arm connector ułatwi rozłożenie ciężaru stabilizatora i kamery na całe ciało operatora, zmniejszy to zmęczenia przy wymagających czasu i precyzji ujęciach.

W zestawie :

Kamizelka Galaxy Vest

Podwójne ramię Galaxy Arm II

Walizka


Kamera, LCD, nie są przedmiotem tej aukcji

Serwis gwarancyjny 12 miesięcy, oraz pogwarancyjny - min. formalności .
Cena zawiera 23% podatku VAT

Właścicielem opisu oraz dołączonych zdjęć jest HerculesDslr
Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody właściciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 50 1020 5558 1111 1911 1360 0063
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Niemcy 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4-6 dni
Wielka Brytania 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 31,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 730866466
  kontakt telefoniczny od pn-pt w godzinach 10-16

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Każdemu kupującemu, który zawarł umowę sprzedaży przysługuję prawo do reklamacji.Reklamację w związku z zawartą Umową sprzedaży, prosimy zgłaszać na adres skrzynki elektronicznej Sprzedającego:herculesdslr@tlen.pl lub na adres siedziby firmy, tj. Hercules Dslr Krzysztof Lewandowski ul.Makowa 8 , 62-510 Konin ,W celu identyfikacji i usprawnienia procedury reklamacyjnej, Kupującemu, który dokonuje reklamacji produktu za pośrednictwem Sprzedającego zaleca się, by w ramach takiej reklamacji wypełnił formularz reklamacyjny znajdujący się na stronie www.herculesdslr.pl/serwis i dołączył go wraz z kopią (lub oryginałem dowodu zakupu) do reklamowanego towaru. Pozwoli to na przyspieszenie czasu rozpatrywania zgłoszenia. Reklamowany towar należy dostarczyć do siedziby Sprzedającego będącej miejscem zakupu towaru- tj. Hercules Dslr Krzysztof Lewandowski ul.Makowa 8 , 62-510 Konin ,Odbiór reklamowanego sprzętu następuję wyłącznie w miejscu i formie w jakiej towar ten został dostarczony do Sprzedającego

pozostałe informacje

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego, w szczególności przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121) oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827).W rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r., Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) zabrania się kopiowania zdjęć i innych materiałów autorskich udostępnianych przez Sprzedającego.