Gablota Witryna na Puchary 140x80x20cm Jakość!!! (6988961510)

5 dni do końca
cena kup teraz
799,00 zł
z 10 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 80,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 100,00 zł
  • lokalizacja: Ryńsk, Polska

opis

ALKAR Karol Ochab
ul. M. Ryńskiego 14
87-213 Ryńsk
tel. 511 64 77 70
e-mail: alkar2008@wp.pl

Termin realizacji wynosi do 21dni(zazwyczaj ok. 7-10dni) i liczony jest od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie, lub otrzymaniu informacji o wysyłce za pobraniem. Z przyczyn niezależnych od naszej firmy, termin ten może nieznacznie się wydłużyć, o czym kupujący zostanie natychmiast poinformowany mailowo lub telefonicznie
Wszelkie reklamacje związane z uszkodzeniami w transporcie, są uwzględniane i rozpatrywane na podstawie protokołu szkody wystawionego przez kuriera doręczającego przesyłkê
REKLAMACJE BEZ PROTOKOŁU SZKODY NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!!!

NA KAŻDY PRODUKT WYSTAWIAMY PARAGON LUB FAKTURĘ VAT

Nasze produkty wysyŁamy sprawdzonymi firmami kurierskimi GEIS, FEDEX i UPS, w zależności od wielkości i wagi przesyłki. Wszystkie koszty wysyłki znajduję się w zakładce DOSTAWA I PŁATNOŚCI

Preferujemy przedpłatę na konto, płacę z Allegro i płatność przy odbiorze. Dla jednostek budżetowych możliwość wystawienia faktury z terminem płatności.


GABLOTA WITRYNA NA PUCHARY W SYSTEMIE DRZWI PRZESUWNYCH

PRODUCENT GABLOT ALUMINIOWYCH
21-LETNIE DOŚWIADCZENIE!!!


Przedmiotem aukcji jest gablota na puchary o wymiarach 140x80x20cm. Gablota wykonana z profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny mat. Możliwość lakierowania profili proszkowo na dowolny kolor wg palety RAL(za dopłatą 30zł)

Na uwagę zasługuje również fakt, że plastikowe prowadnice w których poruszają się szyby, zastosowane są dookoła i łączone są pod kątem, co bardzo wpływa na estetykę i potwierdza profesjonalne wykonanie z dbałością o każdy szczegół gabloty(zdjęcie po lewej).Szyby o grubości 4mm osadzone są w profilach, które poruszają się po prowadnicach na mosiężnych rolkach, co z kolei wpływa na bardzo lekką i płynną pracę drzwiczek. Nie wykonujemy gablot informacyjnych, w których szyby przesuwają się w "rowkach". W takich gablotach często można się spotkać z klinowaniem i zacinaniem szyb. Takie rozwiązania stosowano kilkadziesiąt lat temu, gdy technika nie była tak rozwinięta a produktom stawiano niższe wymagania jakościowe i estetyczne. Co bardzo ważne, w przypadku uszkodzenia szyby, istnieje możliwość jej wymiany bez rozkręcania całej gabloty.

Drzwiczki zamykane są na zamek wciskany, estetycznie zamontowany w profilu(w komplecie 2 kluczyki). . Możliwość zastosowania zamków w kilku gablotach z jednym numerem klucza. Nie stosujemy zamków grzebieniowych, które przede wszystkim nie są ozdobą gabloty informacyjnej, również pamiętają dawne czasy, a które też z czasem opadają i utrudniają korzystanie z gabloty.

Tył gabloty wykonany z białej płyty. Gablota posiada jedną szklaną półkę na środku. Zaletą gabloty są również niewidoczne elementy mocujące.Do każdej gabloty dołączamy kołki do zamocowania gratis!!!
INTERESUJE CIĘ INNY ROZMIAR LUB RODZAJ GABLOTY? ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE AUKCJE. JESTEŚMY PRODUCENTEM GABLOT ALUMINIOWYCH!!!

a

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
80,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
100,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

ALKAR Karol Ochab
Mikołaja Ryńskiego 14
87-213 Ryńsk
Dodatkowe informacje

Reklamacje uszkodzeń mechanicznych podczas transportu rozpatrujemy wyłącznie na podstawie protokołu szkody spisanego przez kuriera.  Reklamacje bez takiego protokołu szkody nie będą rozpatrywane.  


Aby złożyć reklamację najpierw należy powiadomić nas o tym mailowo, przesyłając informację o uszkodzeniach i dołączając protokół szkody.  Podamy wtedy wszystkie potrzebne informacje co należy zrobić. Prosimy bez informowania nas mailowo nie odsyłać na własną rekę przesyłek, ponieważ takie przesyłki nie będą przez nas odebrane. 


W przypadku późniejszego reklamowania gablot( przez 8 lat mieliśmy tylko jedną reklamację zamka) prosimy postępować dokładnie tak jak wyżej. Najpierw informacja na maila z opisem uszkodzenia i załączonymi zdjęciami- potem podajemy wszystkie szczegóły. 


Pozdrawiamy. 

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ALKAr Karol Ochab
Mikołaja Ryńskiego
87-213 Ryńsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Prosimy o poinformowanie o decyzji odstąpienia mailowo. 


Nie ma możliwość odstąpienia od umowy w przypadku gdy klient zażyczy sobie zmian w gablocie(polakierowanie na podany przez klienta kolor, zmiana wymiaru, lub dowolna zmiana techniczna w wykonaniu gabloty. 


Kupujący jest zobowiązany na własną ręke dostarczyć gablotę do sprzedającego. Informujemy również, że uszkodzone przesyłki nie będą przez nas przyjmowane. 


Pozdrawiamy.