FURSTENBERG KSIĘŻNA - FILIŻANKA DO HERBATY (6908297087)

8 dni do końca
cena kup teraz
49,99 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 12,30 zł
Zakupy od 250 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Stęszew, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • wytwórnia: Pozostałe
 • uszkodzenia: porcelana bez defektów
 • waga (z opakowaniem): 1.0 [kg]
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 10.00 do 18.00
telefon
500 135 400
email
idc-eco@o2.pl
adres

IDC ECO SP. Z O.O.

GÓRKA 2

62-060 STĘSZEW

Przedmioty wysyłamy najpóźniej do 72 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy
 • Paczkomaty
Kurier InPost -
 • Kurier Przedpłata -

Kupujący w momencie złożenia zamówienia udziela Sprzedającemu pełnomocnictwo na jednorazowe zawarcie umowy z Pocztą Polską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru na wskazany adres, w imieniu i na koszt kupującego.

Działając w oparciu o pełnomocnictwo jedynie przekazujemy pieniądze kupującego Poczcie Polskiej nie wykazując tego w ewidencjach po stronie przychodów ani nie wrzucając ich w koszty opłat pocztowych.

Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni (nie dotyczy licytacji).

Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

Furstenberg

Księżna - Furstin lub Goldring

seria 01575

filiżanka do herbaty bez spodka

( pasują spodki od filiżanek kawowych serii 01650 i innych)

w kolorze kości słoniowej

ze grubym złotym zdobieniem

filiżanka

wysokość 5,5 cm ;

średnica 10,8 cm ;

Stan naczynia :

Filiżanka bez wad .

Stan złocenia bardzo dobry.

Tylko w niewielu miejscach występują przetarcia .

Proszę samemu ocenić oglądając materiał fotograficzny poniżej.
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u idc-eco za co najmniej 250 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 50 1950 0001 2006 0873 4163 0002
  • 78 1020 4027 0000 1202 1189 6075
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 12,30 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

IDC ECO Sp. z o.o.
Górka 2
62-060 Stęszew
NIP: 777-323-29-86
REGON: 302498816
KRS: 0000472759
Zakupione przedmioty wysyłamy kurierem lub usługą InPost . Można je również odebrać osobiście w Górce, po uprzednim ustaleniu terminu. W wypadku zakupu większej ilości przedmiotów prosimy o kontakt mailowy celem ustalenia najniższych możliwych kosztów przesyłki - odpowiadamy szybko, nawet w weekendy!

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
IDC ECO Sp. z o.o.
Górka 2
62-060 Stęszew
 
Prawo odstąpienia od umowy Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta ,Klient będący Konsumentem w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z towarem, może odstąpić od umowy, nie podając przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Przed odesłaniem towaru klient ma obowiązek skontaktowania się ze sprzedawcą telefonicznie ( 500 135 400 ) lub mailowo idc-eco@o2.pl , w celu uzgodnienia szczegółów przesyłki zwrotnej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być złożone przy użyciu poniższego wzoru: -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Prawo odstąpienia od umowy posiada wyłącznie Konsument - osoba fizyczna dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej nie związanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. (Sprzedający) IDC ECO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW Ja / imię i nazwisko i adres kupującego/ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy / nazwa towaru, ilość, cena / numer/numery oferty Allegro................ Data zawarcia umowy to ............ data odbioru .............. Proszę o zwrot płatności na moje konto / podać numer konta do zwrotu/ /Czytelny podpis/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Towary zwracane muszą być w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni wraz z wypełnionym, podpisanym formularzem zwrotu wyłącznie na adres: IDCE CO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW Konsument zobowiązuje się odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar aby bezpiecznie wrócił do Sprzedawcy. Sprzedawca IDC ECO SP. Z O.O. zastrzega sobie prawo do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem. Niezwłocznie (nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru i oświadczenia o odstąpieniu od umowy ) zwróci wszystkie płatności dokonane przez konsumenta bez opłat za przesyłkę towaru w obie strony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności rzeczy.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje i uwagi dotyczące zawartej umowy telefoniczne mailowo pod adresem idc-eco@o2.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: IDC ECO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację oraz dane konta na które zwracamy pieniądze. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Jeśli zakupiony Towar ma wady/ o których nie było mowy w ofercie sprzedaży/ Konsument zobowiązany jest odesłać go lub zwrócić osobiście na adres Sprzedawcy : IDC ECO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW wraz z opisem przyczyn reklamacji i treścią żądania. Konsument zobowiązuje się odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar aby bezpiecznie wrócił do Sprzedawcy. W przypadku reklamacji koszty odesłania wadliwego towaru przez Konsumenta ponosi Sprzedający. Sprzedający i jest to najniższy koszt przesyłki towaru wskazany w aukcji. Pieniądze zwracamy w ciągu 14 dni od otrzymania reklamowanego towaru. Jeśli wymiana rzeczy okaże się niemożliwa albo wymagałaby nadmiernych kosztów, zwracamy pieniądze bez konieczności odsyłania wadliwego towaru. IDC ECO SP. Z O.O.

pozostałe informacje

Wszystkie przedmioty sprzedawane na Allegro znajdują się w GÓRCE i stąd są wysyłane do Państwa. Odbiór osobisty w GÓRCE jest możliwy , ale po wcześniejszym ustaleniu terminu.