FURSTENBERG KSIĘŻNA 01650 - ZESTAW ŚNIADANIOWY x6 (6541612819)

zakończona
89,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
 • lokalizacja: PŁOCK
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • uszkodzenia: porcelana bez defektów
 • waga (z opakowaniem): 2.00 [kg]
 • wytwórnia: Pozostałe
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 10.00 do 18.00
telefon
500 135 400
email
idc-eco@o2.pl
adres

IDC ECO SP. Z O.O.

GÓRKA 2

62-060 STĘSZEW

Przedmioty wysyłamy najpóźniej do 72 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy
 • Paczka ekonomiczna- zł
 • Paczka priorytetowa - zł
 • przy większej ilości przedmiotów proszę zapytać o koszt przesyłki.
 • List polecony ekonomiczny-
 • List polecony priorytetowy-
 • Kurier Przedpłata - zł

Kupujący w momencie złożenia zamówienia udziela Sprzedającemu pełnomocnictwo na jednorazowe zawarcie umowy z Pocztą Polską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru na wskazany adres, w imieniu i na koszt kupującego.

Działając w oparciu o pełnomocnictwo jedynie przekazujemy pieniądze kupującego Poczcie Polskiej nie wykazując tego w ewidencjach po stronie przychodów ani nie wrzucając ich w koszty opłat pocztowych.

Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni (nie dotyczy licytacji).

Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

Furstenberg

Księżna

- Furstin lub Goldring

nr serii 01650

jeden

trzyczęściowy

zestaw śniadniowy :

filiżanka, spodek i talerz

w kolorze kości słoniowej

ze złotym , szerokim zdobieniem

wymiary:

filiżanka

średnica 7,5 cm

wysokość 7,5 cm

spodek - średnica 14,8 cm

talerz - średnica 19,5 cm

Stan :

Naczynia używane, w bardzo dobrym stanie .

Brak obić , ubytków i uszkodzeń .

Proszę samemu ocenić oglądając materiał fotograficzny poniżej.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Idea Bank S.A. 50 1950 0001 2006 0873 4163 0002
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 78 1020 4027 0000 1202 1189 6075
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Przesyłka kurierska 14,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Zakupione przedmioty wysyłamy kurierem lub usługą InPost . Można je również odebrać osobiście w Górce, po uprzednim ustaleniu terminu. W wypadku zakupu większej ilości przedmiotów prosimy o kontakt mailowy celem ustalenia najniższych możliwych kosztów przesyłki - odpowiadamy szybko, nawet w weekendy!

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta ,Klient będący Konsumentem w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z towarem, może odstąpić od umowy, nie podając przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Przed odesłaniem towaru klient ma obowiązek skontaktowania się ze sprzedawcą telefonicznie ( 500 135 400 ) lub mailowo idc-eco@o2.pl , w celu uzgodnienia szczegółów przesyłki zwrotnej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być złożone przy użyciu poniższego wzoru: -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Prawo odstąpienia od umowy posiada wyłącznie Konsument - osoba fizyczna dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej nie związanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. (Sprzedający) IDC ECO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW Ja / imię i nazwisko i adres kupującego/ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy / nazwa towaru, ilość, cena / numer/numery oferty Allegro................ Data zawarcia umowy to ............ data odbioru .............. Proszę o zwrot płatności na moje konto / podać numer konta do zwrotu/ /Czytelny podpis/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Towary zwracane muszą być w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni wraz z wypełnionym, podpisanym formularzem zwrotu wyłącznie na adres: IDCE CO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW Konsument zobowiązuje się odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar aby bezpiecznie wrócił do Sprzedawcy. Sprzedawca IDC ECO SP. Z O.O. zastrzega sobie prawo do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem. Niezwłocznie (nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru i oświadczenia o odstąpieniu od umowy ) zwróci wszystkie płatności dokonane przez konsumenta bez opłat za przesyłkę towaru w obie strony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności rzeczy.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje i uwagi dotyczące zawartej umowy telefoniczne mailowo pod adresem idc-eco@o2.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: IDC ECO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację oraz dane konta na które zwracamy pieniądze. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Jeśli zakupiony Towar ma wady/ o których nie było mowy w ofercie sprzedaży/ Konsument zobowiązany jest odesłać go lub zwrócić osobiście na adres Sprzedawcy : IDC ECO SP. Z O.O. GÓRKA 2 62-060 STĘSZEW wraz z opisem przyczyn reklamacji i treścią żądania. Konsument zobowiązuje się odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar aby bezpiecznie wrócił do Sprzedawcy. W przypadku reklamacji koszty odesłania wadliwego towaru przez Konsumenta ponosi Sprzedający. Sprzedający i jest to najniższy koszt przesyłki towaru wskazany w aukcji. Pieniądze zwracamy w ciągu 14 dni od otrzymania reklamowanego towaru. Jeśli wymiana rzeczy okaże się niemożliwa albo wymagałaby nadmiernych kosztów, zwracamy pieniądze bez konieczności odsyłania wadliwego towaru. IDC ECO SP. Z O.O.

pozostałe informacje

Wszystkie przedmioty sprzedawane na Allegro znajdują się w GÓRCE i stąd są wysyłane do Państwa. Odbiór osobisty w GÓRCE jest możliwy , ale po wcześniejszym ustaleniu terminu.