FSO Polonez Silniczek Wycieraczki Tył 446000012 (6999649781)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
32,50 zł
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 14,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,99 zł
  • lokalizacja: Rymanów, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

SILNICZEK WYCIERACZKI TYŁ

POLONEZ

OZNACZENIA:
446000012
ID Magazynowe #183

Część zdemontowana ze sprawnego auta w naszej Stacji Demontażu Pojazdów.
Silniczek jest sprawny, udzielamy gwarancji rozruchowej na 14 dni. F/VAT na życzenie.


Przedmiot dokładnie taki jak na zdjęciu


Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 14,99 zł

Lokalizacja: Rymanów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

FUH TABOR (serwis)
ul. Sanocka 25B
38-480 Rymanów
Dodatkowe informacje

  

PROCEDURA REKLAMACYJNA. Reklamacji podlegają wady przedmiotów które nie były opisane na aukcji, tzw. wady ukryte. Informację o reklamacji proszę składać na nasz adres e-mail. Odpowiedź nastąpi w ciągu 24 godzin w dni pracujące (poniedziałek - piątek). W przypadku braku odpowiedzi proszę sprawdzić spam i/lub ponowić zgłoszenie. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać dane opisane poniżej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nazwa na Allegro - datę zawarcia Umowy (datę zakupu) stanowiącej podstawę reklamacji, - nr aukcji (lub link) z której pochodzi przedmiot reklamacji z opisem występującej wady. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpatruje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Przedmiot którego reklamacja zostanie uznana za zasadną podlega naprawie / wymianie lub jeżeli nie będzie takiej możliwości (brak towaru danego typu lub wada której naprawa przekracza wartość przedmiotu) wówczas zwracamy kwotę transakcji na wskazane konto bankowe, po otrzymaniu i weryfikacji przedmiotu będącego przedmiotem reklamacji.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FUH TABOR SC (zwrot)
ul. Sanocka 25B
38-480 Rymanów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014,  kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o  odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do  odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien  nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych  od daty przesłania oświadczenia (w formie e-maila), podobnie jak zwrot  środków przez Sprzedającego. Sprzedający zwróci Kupującemu koszt  przedmiotu wraz z najniższym zawartym w cenniku aukcji kosztem  przesyłki, może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu  otrzymania przedmiotu. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie  ponosi kosztu odesłania zwracanego towaru. Umowa jest uważana za  niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości  rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza  konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
FUH_TABOR
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

19

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9