Frezarka karczownik,frezarka pni rębak Lumag BSF15 (6483098610)

zakończona
6 500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 100,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 150,00 zł
 • lokalizacja: Drawsko Pomorskie
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 115.00 [kg]

LUMAGPolska

Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem maszyn LUMAG. Kupując u nas masz pewność, że towar trafia do Ciebie prosto od producenta, bez pośredników.

Centrum dystrybucyjne znajduje się w Suliszewie k. Drawska Pomorskiego


Szybkikontakt

Zadzwoń do nas - doradzimy Ci jak wybrać najlepszą maszynę dla Twoich wymagań!

Numerkonta

PKO BANK POLSKI
27 1020 2847 0000 1002 0108 2486

JAGO-BUD
Małgorzata Janda
Suliszewo 5
78-500 Drawsko Pom.

Sposobypłatności

 • Płatność przelewem internetowym
 • Płatność za pobraniem

Po zakupie należy wypełnić formularz sposobu zapłaty i dostawy, oraz poinformować nas o ewentualniej zmianie adresu wysyłki.

Regulaminzakupów

 • Wysyłka firmą kurierską
 • Kupujący pokrywa koszty przesyłki
 • Możliwy odbiór osobisty w siedzibie firmy w Suliszewo 5
 • Po wygranej aukcji proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów finalizacji transakcji
 • W przypadku wystąpienia braków magazynowych, termin wysyłki do 14 dni
 • Na zakupiony towar wystawiamy fakturę VAT / paragony
 • Gwarancja na towar wynosi 12 miesięcy

Wysyłkamaszyn

Każdą naszą maszynę wysyłamy kurierem DPD. Oferujemy również odbiór maszyny w siedzibie firmy, oraz punktach sprzedaży

Przedmiotem aukcji jest...

Frezarka karczownik BSF15

marki LUMAG Germany

Silnik benzynowy o mocy 15 KM;
Frezowanie do głębokości 235 mm;
Kompaktowe rozmiary;
9 zębów frezujących (widia);

Opis

Frezarka, karczownik BSF-15 firmy Lumag Germany przeznaczony jest do frezowania i usuwania pniaków ściętych drzew. Tarcza frezująca napędzana jest przez silnik o mocy 15 KM zapewniający odpowiednią moc i moment obrotowy. Karczownik umożliwia rozdrabnianie pnia do głębokości 235 mm. Urządzenie o szerokości zaledwie 80 cm szczególnie przydatne w trudno dostępnych miejscach. Wymienne zęby na tarczy frezującej pokryte są węglikiem spiekanym (widia) zapewniającym wysoką twardość i wytrzymałość.Dane techniczne

Silnik

4-suwowy benzynowy OHV

Typ silnika

Loncin motor

Pojemność silnika

389 cm ³

Moc silnika

15 KM przy 3600 obr / min

Paliwo

Benzyna

Pojemność zbiornika paliwa

3,5 l

Pojemność zbiornika oleju

1.1 l

Rozruch

Ręczny, linka startu

Średnica tarczy z zębami

300 mm

Frezowanie do głębokości

235 mm

Frezowanie nad powierzchnią ziemi

600 mm

Ilość zębów

9 (widia)

Waga (netto / brutto)

110 / 115 kg

Wymiary opakowania (dł. / szer. / wys.)

1060 / 800 / 580 mm

Zobacz filmik:
Wystawiamy faktury VAT / paragon
Jesteśmy wyłącznym importerem i serwisantem niemieckich produktów firmy Lumag Germany w POLSCE .

Zadzwoń, doradzimy Ci w wyborze - tel. +48 601 338 192; 669 192 785Gwarancja jakości

Gwarancja pisemna na 12 miesięcy!

Maszyny LUMAG

Jeśli szukają Państwo konkretnej maszyny, a nie jest obecnie wystawione na naszych aukcjach, prosimy o przesłanie zapytania - przygotujemy ofertę.

Profesjonalny serwis

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn LUMAG, Wacker, Weber, Bomag.

Zobacz co mówią o nas klienci

allegro@lumag-maszyny.pl

Oferujemy również możliwość wzięcia maszyny w leasing!

Minimalna wartość przedmiotu umowy leasingu wynosi 1000 zł netto.

Realizacja wysyłki w 24H - 48H przy pobraniu lub od potwierdzenia wpłaty przez nasz bank.

Chcesz kupić na raty? Kliknij w baner poniżej:

Zobacz nasze pozostałe aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 27 1020 2847 0000 1002 0108 2486
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 100,00 zł
kolejna sztuka: 100,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 150,00 zł
kolejna sztuka: 150,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
PRAWO KONSUMENTA DO ONSTĄPIENIA OD UMOWY: 1. Klient będący Konsumentem może odstąpić od Umowy sprzedaży bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie drogą pocztową lub elektronicznie w terminie 14 (czternastu) dni od dnia dostawy towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 2. W przypadku skutecznego odstąpienia przez kupującego od umowy umowa uważana jest za niezawartą, a sprzedający zwróci kupującemu otrzymane płatności za przedmiot umowy, wyłączając koszty dostarczenia rzeczy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym sprzedający został poinformowany o decyzji kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od zawartej umowy. Sprzedający dokona zwrotu otrzymanych płatności przelewem kierując wpłatę na konto wskazane przez kupującego na piśmie bądź mailem. 3. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 4. Koszt odesłania Towaru ze względu na duże gabaryty i wagę może znacząco przekraczać koszt zwykłej przesyłki pocztowej. ZWROT NALEŻNOŚCI: 1. Sprzedawca dokonuje zwrotu Klientowi będącemu konsumentem należności w ciągu 14 (czternaście) dni w przypadku: - odstąpienia od Umowy sprzedaży przez Klienta będącego Konsumentem; - obniżenia ceny lub odstąpienia od Umowy sprzedaży w przypadku uznania Reklamacji. 2. Zwrot należności następuje za pomocą przelewu na wskazany przez Klienta w oświadczeniu numer bankowy. 3. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za brak zwrotu należności lub opóźnienie takiego zwrotu, jeśli Klient nie przekaże Sprzedawcy wymaganych danych, lub niekompletność tych danych uniemożliwia dokonanie zwrotu. Po przekazaniu kompletnych danych Sprzedający zobowiązany jest do niezwłocznego dokonania zwrotu.

reklamacje

PROCEDURA REKLAMACYJNA: 1. Sprzedawca odpowiada za niezgodność Towaru z umową w przypadku jej stwierdzenia przez Klienta będącego Konsumentem przed upływem 12 miesięcy od dnia Dostawy. Klient będący Konsumentem obowiązany jest do zawiadomienia Sprzedawcy o stwierdzonej niezgodności Towaru z umową w ciągu 2 miesięcy od dnia stwierdzenia takiej niezgodności. 2. Sprzedawca w ciągu 14 (czternaście) dni ustosunkuje się do reklamacji Towaru zgłoszonej przez Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania. 3. Celem rozpatrzenia reklamacji Towaru, Klient powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany Towar wraz z dowodem zakupu oraz wniosek reklamacyjny. Reklamowany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres Sprzedawcy. 4. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 5. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta, Sprzedawca naprawi albo wymieni Klientowi reklamowany produkt na pełnowartościowy. 6. Reklamowany towar należy przesłać na adres: Małgorzata Janda Suliszewo 5, 78-500 Drawsko Pomorskie 7. Wszelkie wnioski w sprawie składania lub zgłaszania reklamacji w formie elektronicznej należy kierować na adres: allegro@lumag-maszyny.pl POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Szczecinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

pozostałe informacje

Firma JAGO-BUD nie odbiera paczek przesłanych za pobraniem. Odbiór za pobraniem możliwy jest tylko po uprzedniej konsultacji