Frejlich OUT OF THE ORDINARY POLISH DESIGNERS Wwa (6541239136)

zakończona
89,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 9,50 zł
 • List polecony priorytetowy 14,50 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 1.60 [kg]
 • okładka: twarda
 • rok wydania (xxxx): 2011
 • kondycja: bez śladów używania

Drodzy Państwo!

Dziś oferuję kolejną część mej wyprzedawanej – a gromadzonej latami – kolekcji.

Oto dzisiejszy rarytas:

Tytuł: "Out of the Ordinary. Polish Designers of the 20th Century"

Red. Czesława Frejlich
Wydanie: Instytut Adama Mickiewicza, Warszawa 2011
Oprawa: twarda
Stan: nowa
Bogato ilustrowany album w języku angielskim, 400 stron poświęconych polskiemu wzornictwu przemysłowemu XX wieku.
Publikację podzielono na 5 rozdziałów odpowiadających kolejnym okresom kształtowania się wzornictwa przemysłowego w Polsce: lata przed pierwszą wojną światową, międzywojnie, okres PRL‑u i ostatnie lata – czas transformacji i adaptacji do nowych warunków rynkowych. Na każdy segment, poprzedzony wprowadzeniem autorstwa Davida Crowleya, brytyjskiego historyka dizajnu, składa się od kilku do kilkunastu monografii twórców – tych znanych (Stanisław Witkiewicz czy Barbara Hoff), ale i tych, którzy funkcjonowali dotąd jedynie w świadomości historyków sztuki i projektowania.
UWAGA!

1) W Warszawie możliwy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.

2) Sugerowana wpłata za pomocą PayU. Przy wpłacie na konto (jego numer jest wysyłany w mailu po wygraniu aukcji) proszę o podanie Państwa nicku i nazwy aukcji.

3) W przypadku zakupu więcej niż jednego przedmiotu koszt wysyłki się nie zmienia, obowiązuje jedynie koszt najdroższej przesyłki.

4) Wychodzę z założenia, iż do wystawienia przedmiotu wystarczy jedno zdjęcie poglądowe. Oczywiście jednak w razie NAJMNIEJSZYCH wątpliwości (zwłaszcza dotyczących stanu przedmiotów) proszę śmiało pisać - podam dodatkowe informacje, zrobię i wyślę dodatkowe zdjęcia płyt i książek.

5) Staram się unikać kończenia aukcji przed czasem - możliwe jest to jedynie wtedy, gdy licytacji nie obserwuje żaden Allegrowicz.

6) Zapraszam na inne moje aukcje, gdzie wystawiam inne części mojej kolekcji (komiksy, książki i płyty)! Z przyczyn obiektywnych nie jestem w stanie wystawić wszystkiego naraz, proszę więc odwiedzać mnie częściej.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

WITAM WSZYSTKICH! Oto mój allegrowy dekalog: 1. Na koncie Allegro "doriangray1" wyprzedaję fragmenty swojej gromadzonej przez lata kolekcji – płyty cd, filmy dvd, książki i komiksy. Czasem są to przedmioty nowe, zafoliowane (dubletowe egzemplarze). 2. Sprzedaję wyłącznie przedmioty oryginalne. 3. Dokładam wszelkich starań, by tak przedmioty, jak i ich stan był dokładnie opisany. 4. Zdjęcia przedstawiają sprzedawane przedmioty. 5. Przesyłki są przeze mnie starannie pakowane. 6. Cena wysyłki jest oparta o cennik Poczty Polskiej: listy polecone ekonomiczne/priorytetowe i paczki priorytetowe. ( http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_przesylka_polecona.html ) 7. W Warszawie jest możliwy odbiór osobisty. 8. Od moich kupujących na moich aukcjach oczekuję przestrzegania zasad ustalonych przez Allegro. 9. Jako sprzedawca zawsze wystawiam komentarz jako drugi. 10. Dane potrzebne do finalizowania transakcji są wysyłane w e-mailu, który otrzymują Państwo ode mnie po zakończeniu aukcji. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA MOJE AUKCJE! KONTAKT: orlock@op.pl