FOTELIK GRACO JUNIOR 15-36KG KOLORY 2017 5 KOLORÓW (7112911154)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • marka: Graco
  • mocowanie fotelika względem kierunku jazdy: przodem do kierunku jazdy
  • waga dziecka: 15-36 kg
  • informacje dodatkowe: regulacja pozycji dziecka, regulacja zagłówka, zdejmowana tapicerka

opis

Untitled Document

OKAZJA!!!

SUPER CENA!!!

FOTELIK SAMOCHODOWY

GRACO JUNIOR

15-36 KG

KOLORY 2017

JEDYNE

199 ZŁ

+

GRATISY

1.PRZESYŁKA GRATIS

2.UBEZPIECZENIE PRZESYŁKI

3.NAKLEJKA NA SZYBĘ

" Z NAMI JEDZIE DZIECKO "

Wygodny fotelik Graco Junior Maxi przeznaczony jest dla dzieci w wieku od około 4 do mniej więcej 12 lat.

Zapewnia bezpieczeństwo i jest łatwy w montażu. Posiada prowadnice pasów o odchylane oparcie dla jak najlepszego dopasowania.

Tapicerka jest łatwa w utrzymaniu czystości, miękka i przyjemna w dotyku. Pokrowiec można łatwo zdjąć do prania.

Łatwy do utrzymania w czystości.

Tapicerkę można szybko zdjąć do prania. Materiał ławo się czyści.

Wygodne podstawki.

Wysuwanie uchwyty na kubek po obu stronach fotela.

Ciekawy design.

Dużo opcji kolorystycznych i ciekawych wariantów.

Idealne dopasowanie do auta.

Odchylane oparcie pozwalające na odpowiednie dopasowanie do kanapy.

Zawsze komfortowa podróż.

Komfortowe podłokietniki, regulowany zagłówek, miękka tapicerka.

KOLORY DO WYBORU;

-SZARY

-TURKUS

-CZARNY

-CZERWONY

-FIOLETOWY

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU!!!

PROSIMY PO ZAKUPIE O WYBÓR KOLORU!!!

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: GLIWICE, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

ŚWIAT DZIECKA FIRMA INTI
UL.ŻWIRKI I WIGURY 64
44-100 GLIWICE
woj. dolnośląskie
email: swiatdziecka64@wp.pl
tel.: 322300828

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
  • sobota 09:00 - 17:00

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 7 dni roboczych
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

P.H.U.INTI
ŻWIRKI I WIGURY 64
44-100 GLIWICE
Dodatkowe informacje

Gdy klient nie otrzyma paczki wysłanej Pocztą Polską w terminie 14-stu dni od czasu wysłania przesyłki, powinien zwrócić się do nas z reklamacją.W przypadku gdy klient nie otrzyma paczki w ciągu trzech dni roboczych od dnia wysłania przesyłki kurierskiej, podejmujemy działania w celu wyjaśnienia zaistniałego problemu.W przypadku reklamacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z naszą firmą.Możesz skorzystać z uprawnień gwarancyjntch bezpośrednio u producenta produktu lub we wskazanych serwisach ( dotyczy produktów objętych gwarancją producenta ) bez konieczności naszego pośrednictwa.Pozwala to na istotne zaoszczędzenie twojego czasu. W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności spedytora. Przysługuje ci prawo do złożenia reklamacji w sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze;-uszkodzeń mnechanicznych powstałych w trakcie transporu,-niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu ,-niezgodność towaru z umową. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14-stu dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostaje naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.H.U.INTI
ŻWIRKI I WIGURY 64
44-100 GLIWICE

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Jeżeli jesteś osobą fizyczną, nie nabywającą towaru w celach związanych z działalnością gospodarczą, możesz dokonać zwrotu towaru bez względu na przyczynę w ciągu 14 dni od daty wydania towaru.Skontaktuj się z nami mailowo ( swiatdziecka64@wp.pl ) nasz pracownik prześle na państwa maila formularz zwrotu towaru.Wypełniony formularz możesz przesłać razem z towarem i orginałem paragonu na adressiedziby sklepu ( P.H.U ''INTI'' S.C. ul.Żwirki i Wigury 64 44-100 Gliwice ). Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.Zwrot możliwy jest wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.Zwracane towary muszą być kompletne. Klientowi przysługuje prawo anulowania zamówienia oraz możliwość zwrotu zakupionego towaru. Zwrotu mozna dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przedmiotu zamówienia, bez podania przyczyny. Zwracany towar musi być w orginalnym opakowaniu bez widocznych śladów używania. Zwrot zamówionego towaru następuje na koszt klienta.Sklep zobowiązuje się zwrócić klientowi należność za zwracany towar w terminie 14-dni od daty jego otzrymania, przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dołączenie kopii dokumentu potwierdzającego termin wydania towaru.Zwracana suma będzie pomniejszona o rzeczywiste koszty wysyłki towaru.W przypadu gdy do zwracanej przesyłki nie zostaną dołączone informację, o które prosimy zwrot nie będzie rozpatrzony.

O sprzedającym
sklepinti64
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

693

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 606496276
  • 322300828
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta. Ceny podane w sklepie są cenami brutto ( zawierają podatek VAT ). Towary dostępne w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej dalej zwana Klientem.Gdy nie jesteśmy w stanie skontaktować się z tobą w celu potwierdzenia złożonego zamówienia ( np.błędnie podany numer telefonu lub nie odpowiadasz na maile ), zamówienie zostaje anulowane po 7-dmiu dniach roboczych.W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji ( np.częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia ).Firma INTI ''Świat Dziecka'' akceptuje następujące formy płatności: PRZELEW z polskiego konta na konto firmy - prosimy o dokonywanie przelewów w wysokości wartości zamówienia plus koszt wysyłki na numer rachunku banku: 57 1090 1766 0000 0001 1797 1019 BZ WBK I / GLIWICE w tytule prosimy podać Nazwisko i nick z Allegro. ZA POBRANIEM- zapłata następuje w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera. GOTÓWKA LUB KARTA PŁATNICZA-tylko w przypadku, gdy odbierasz towar w siedzibie firmy ( odbiór możliwy po potwierdzeniu mailowym ). Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.Przesyłki kurierskie realizowane są przez firmę kurierską DPD.Czas doręczenia w przypadku przesyłek kurierskich wynosi około 48 godzin.Przesyłki pocztowe realizowane są przez POCZTĘ POLSKĄ.Czas ich doręczenia wynosi od 1 do 14 dni roboczych w zależności od wybranej opcji dostarczenia.Istnieje również możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym przy ulicy Żwirki i Wigury 64 w Gliwicach po wcześniejszym mailowym potwierdzeniu przygotowania zamówienia do odbioru w naszym sklepie.
Numer oferty:7112911154
Zgłoś naruszenie zasad