FOTEL KOLONIALNY Z HIACYNTA WODENGO (7062095227)

zakończona

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • oryginalność: przedmiot stylowy (oryginalny)
  • waga (z opakowaniem): 30 [kg]
  • rodzaj drewna: egzotyczne
  • typ mebla: stylowy (oryginalny)

opis

Fotel wykonany z włókien hiacynta wodnego zakupiony przeze mnie w 2003 roku bezpośrednio w Indonezji.

Wykończony na pół połysk naturalnymi woskami, kolor słomkowo brązowy , nogi i rama naturalny mahoń.

Jest bardzo ciężki i stabilny , nie ma nic wspólnego z obecnie oferowanymi meblami tego typu , które są lekkie i nietrwałe.

Hiacynt wodny, hiacynt pływający (Eichhornia crassipes) – gatunek rośliny wodnej z rodziny Pontederiaceae.

Hiacynt wodny jest fantastycznym surowcem plecionkarskim, a efekty jakie osiągają rzemieślnicy, wyplatający z niego meble i przedmioty użytkowe są doskonałe.

Fotel finezyjny w swej formie, pasujący do różnego rodzaju pomieszczeń, godząc różne style i upodobania oraz dodając egzotycznego smaku.

Funkcjonalny zarówno w domach, na zadaszonych tarasach, oranżeriach ,w patio, kawiarniach oraz hotelach.

Wymiary :

Wysokość siedziska 45 cm, całkowita 90 cm

Szerokość siedziska 45 cm, całkowita 67 cm

Głębokość siedziska 45 cm

CENA NOWEGO FOTELA PONAD 2000 ZŁ.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 60,00 zł

Lokalizacja: Łazy, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
60,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
MZAC-M1
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

9

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Wystawiam na moim koncie przedmioty zarówno nowe jak i używane, które są wyłącznie moją własnością. Bardzo cenię prowadzenie transakcji w sposób odpowiedzialny, uczciwy i w miłej atmosferze. Podchodzę  do transakcji poważnie i tego samego oczekuję też od kontrahentów. Zaistniałe problemy staram się rozwiązywać rzetelnie i w sposób satysfakcjonujący obie strony. 

Poniżej znajdują się zasady obowiązujące na moich aukcjach. Proszę o zapoznanie się z nimi PRZED dokonaniem zakupu! 

UDZIAŁ W AUKCJACH

 1.   Przed licytacją proszę o dokładne zapoznanie się z opisem ponieważ nie odwołuję ofert i nie negocjuję warunków sprzedaży po zakończeniu aukcji! W razie wątpliwości proszę o wcześniejszy kontakt. 

2.   Zdjęcia załączone do aukcji przedstawiają zawsze faktycznie sprzedawany przedmiot. 

3.   Opis i zdjęcia sprzedawanych przedmiotów odzwierciedlają ich faktycznych stan. 

4.   Osoby bez pełnej aktywacji konta lub z małą ilością komentarzy (poniżej 10) proszę o potwierdzenie udziału w licytacji mailem. 

5.   W sytuacjach gdy po zakończeniu aukcji brak kontaktu i płatności ze strony Kupującego zgłaszam procedurę zwrotu prowizji. 

6.   E-maile proszę koniecznie wysyłać zwrotnie - pozwoli to zachować ciągłość korespondencji i zidentyfikować nadawcę. 

7.   Wszystkie maile proszę koniecznie podpisywać loginem (nickiem) z ALLEGRO! 

ROZLICZENIA 

1.   Nie wysyłam za pobraniem osobom bez pełnej aktywacji konta oraz z ilością komentarzy mniejszą niż 10! 

2.   Na wpłatę czekam do 7 dni roboczych, dopuszczam wyjątkowe sytuacje, ale muszą one być wcześniej ustalone ze mną telefonicznie lub przez e-mail. 

3.   Jeżeli w w/w czasie opłata nie wpłynie na moje konto i nie będzie w tej sprawie żadnego kontaktu od kupującego, transakcja zostanie przeze mnie anulowana a następnie wyślę do Allegro Formularz Zwrotu Prowizji (FZP) w celu odzyskania poniesionych kosztów. 

4.   Wszystkie dane potrzebne do przelewu - w tym numer konta i dane adresowe- umieszczone są w wiadomości wysyłanej przez Allegro po zakończeniu aukcji. 

5.   W tytule przelewu koniecznie proszę o umieszczenia Nicku, numeru aukcji lub nazwy przedmiotu. 

6.   Nie wystawiam faktur VAT.

 WYSYŁKA 

1.   Towar jest zawsze dokładnie sprawdzany przeze mnie przed wysyłką - wysyłam wyłącznie przedmioty w stanie zgodnym z opisem z aukcji. 

2.   Towar wysyłam w ciągu 2 dni roboczych od chwili zaksięgowania na moim koncie wylicytowanej kwoty powiększonej o koszty wysyłki. W przypadku płatności Allegro towar wysyłam w ciągu 24 godzin od chwili poinformowania mnie przez Allegro o dokonaniu zapłaty. W przypadku mojej nieobecności wysyłka może być opóźniona do 10 dni roboczych. 

3.   Warunkiem wysyłki przedmiotów niezależnie od wybranej opcji dostawy jest wypełnienie i wysłanie Formularza Opcji Dostawy (FOD) przez Allegro. 

4.   W sytuacji, w której przesyłka trafi pod niewłaściwy lub nieaktualny adres, ewentualnie nie zostanie odebrana, koszt zwrotu i ponownej wysyłki ponosi Kupujący. 

ZWROTY  

Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko wtedy, gdy kupujący jest konsumentem, a zakup nastąpił u przedsiębiorcy. 

Mając na uwadze powyższy przepis proszę o przemyślane zakupy gdyż zwrotów nie przyjmuję. 

RĘKOJMIA ZA WADY 

Odpowiedzialność z tytułu rękojmi za istotne wady ograniczam zgodnie z art. 558. § 1 kc do 3 dni od dnia odebrania przesyłki na co poprzez udział w aukcji kupujący wyraża zgodę. Dlatego proszę o doładne sprawdzenie rzeczy po jej otrzymaniu.

W przypadku stwierdzenia istotnych wad proszę o wysłanie informacji email z zachowaniem powyższego terminu wraz z dokładnym opisem wady.

Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy.  Jeżeli  rzecz sprzedana ma istotne wady ( z wyłączeniem wad wynikających z normalnego zużycia - towary używane), kupujący może od umowy odstąpić albo żądać  obniżenia ceny. Jednakże kupujący nie może od umowy odstąpić, jeżeli  sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na rzecz wolną od wad albo  niezwłocznie wady usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli  rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana, chyba że wady  są nieistotne.