Fotel dmuchany Bestway (6483256441)

zakończona
30,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany

Do sprzedania fotel dmuchany marki Bestway.Cena niska ze względu na to,że schodzi z niego powietrze. W zestawie są łatki,więc myślę,że wystarczy znaleźć uszkodzenie. Na innej mojej aukcji drugi fotel-w stanie bardzo dobrym.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List ekonomiczny 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj! Wystawiam jako opcję przesyłki "list ekonomiczny". Jeśli przesyłka zaginie nie będziesz miał żadnych roszczeń - Twoje ryzyko wyboru takiej opcji przesyłki!Jeżeli chcesz inną formę przesyłki napisz.

reklamacje

Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj!