FORZA HORIZON 3 ULTIMATE Xbox One 24/7 !!! 100% (6542144913)

zakończona
179,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Pt od 10.00 do 16.00
telefon:
503 173 640
e-mail:
casioclub.biznes@gmail.com
godziny otwarcia
Pon - Pt 10 - 19

Przedmioty wysyłamy do 24h od momentu otrzymania wpłaty
Towar wysyłamy mailowo!

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Przyjmujemy płatności

Przedmiotem aukcji jest konto z grą Forza Horizon 3 w wersji Ultimate na platformę Xbox One. Konto jest legalne, nie zakupione kradzionymi kartami bankowymi (jak w przypadku konkurencji!), więc jest 100% pewności, że nie otrzymamy bana na konsolę, bądź też konto. Konta pochodzą z legalnego źródła- po prostu z Xbox Marketplace. Posiadamy wszystkie potrzebne potwierdzenia zakupu gier więc nie ma czego się obawiać.Zaraz po otrzymaniu wpłaty otrzymują państwo maila z danymi do konta wraz z instrukcją. W razie problemów proszę kontaktować się z nami przez adres mailowy podany w aukcji. Gry nie zostają własnością kupującego- ale mimo tego nie ograniczamy możliwości gry i użytkowania konta!
UWAGA: przed zakupem przeczytaj uważnie regulamin z panelu "O mnie" !!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

adres do zwrotu:
 
Zwykle towar cyfrowy (niefizyczny) nie podlega zwrotom, aczkolwiek ja daję szansę na zwrot konta do 7 dni od jego wysłania. Zwrotowi podlega jedynie niesprawność wysłanego konta. Po tym okresie możliwe będzie jedynie wymiana przedmiotu na inny (w ciagu 30 dni od wysłania konta)

pozostałe informacje

REGULAMIN: 1.Konta nie stają się własnością kupującego po kupnie i mogą być współdzielone. 2. Bezwzględny zakaz zmieniania danych do kont! W przeciwnym wypadku sprawę kierujemy do odpowiednich organów jako próba kradzieży 3.Zastrzegamy sobie prawo do 24h do wysłania konta! Zazwyczaj konta wysyłane są max do 2 h, ale w wyjątkowych sytuacjach może się zdarzyć inaczej. 4.Wszelkie próby wyłudzenia: -pieniędzy/zwrotu -informacji o dostawcy -innych danych do kont niż: login, mail oraz hasło są niezwłocznie kierowane do administracji Allegro 5. Zwroty przyjmujemy max. do 30 dni od daty wysłania konta- nie oznacza to jednak że konto przestanie po tym czasie działać 6.Reklamacjom i zwrotom podlega: -zaprzestanie funkcjonowania konta w ciągu 30 dni -niezgodność towaru z opisem aukcji inne powody proszę kierować na adres mailowy 7.Nie bierzemy odpowiedzialności za to, czy kupujący zaznajomił się z regulaminem oraz z aukcją 8. Zakup oznacza akceptację wyżej wymienionego regulaminu