FORZA HORIZON 3 ULTIMATE Xbox One 24/7 !!! 100% (6542144913)

zakończona
179,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Pt od 10.00 do 16.00
telefon:
503 173 640
e-mail:
casioclub.biznes@gmail.com
godziny otwarcia
Pon - Pt 10 - 19

Przedmioty wysyłamy do 24h od momentu otrzymania wpłaty
Towar wysyłamy mailowo!

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Przyjmujemy płatności

Przedmiotem aukcji jest konto z grą Forza Horizon 3 w wersji Ultimate na platformę Xbox One. Konto jest legalne, nie zakupione kradzionymi kartami bankowymi (jak w przypadku konkurencji!), więc jest 100% pewności, że nie otrzymamy bana na konsolę, bądź też konto. Konta pochodzą z legalnego źródła- po prostu z Xbox Marketplace. Posiadamy wszystkie potrzebne potwierdzenia zakupu gier więc nie ma czego się obawiać.Zaraz po otrzymaniu wpłaty otrzymują państwo maila z danymi do konta wraz z instrukcją. W razie problemów proszę kontaktować się z nami przez adres mailowy podany w aukcji. Gry nie zostają własnością kupującego- ale mimo tego nie ograniczamy możliwości gry i użytkowania konta!
UWAGA: przed zakupem przeczytaj uważnie regulamin z panelu "O mnie" !!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 30 dni

adres do zwrotu:
 
Zwykle towar cyfrowy (niefizyczny) nie podlega zwrotom, aczkolwiek ja daję gwarancje na konto do 30 dni od wysłania konta. Zwrot zostaje uwzględniony tylko po wcześniejszym kontakcie ze sprzedającym.

pozostałe informacje

REGULAMIN: 1.Konta nie stają się własnością kupującego po kupnie. 2. Bezwzględny zakaz zmieniania danych do kont! W przeciwnym wypadku sprawę kierujemy do odpowiednich organów jako próba kradzieży 3.Zastrzegamy sobie prawo do 24h do wysłania konta! Zazwyczaj konta wysyłane są max do 2 h, ale w wyjątkowych sytuacjach może się zdarzyć inaczej. 4.Wszelkie próby wyłudzenia: -pieniędzy/zwrotu -informacji o dostawcy -innych danych do kont niż: login, mail oraz hasło są niezwłocznie kierowane do administracji Allegro 5. Zwroty przyjmujemy max. do 30 dni od daty wysłania konta- nie oznacza to jednak że konto przestanie po tym czasie działać 6.Reklamacjom i zwrotom podlega: -zaprzestanie funkcjonowania konta w ciągu 30 dni -niezgodność towaru z opisem aukcji inne powody proszę kierować na adres mailowy 7.Nie bierzemy odpowiedzialności za to, czy kupujący zaznajomił się z regulaminem oraz z aukcją 8. Zakup oznacza akceptację wyżej wymienionego regulaminu