Forza Horizon 3 PC / XBOX ONE KOD AKTYWACYJNY (6911047776)

zakończona
149,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Lipsko, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury

Witam

Przedmiotem sprzedaży jest kod aktywacyjny do gry Forza Horizon 3 na platformę PC oraz Xbox One. Kod pochodzi z legalnego źródła więc nie będzie problemu z aktywacją. Kod na grę był w komplecie z padem do Xbox'a One zakupionym ze sklepu Microsoft.

Niestety po niedawnych zmianach regulaminu Allegro wszystkie wcześniejsze komentarze zostały usunięte i nie mam możliwości potwierdzenia tego, iż nie jestem początkującym allegrowiczem. 

Forza Horizon 3

 • Zręcznościowa gra wyścigowa
 • 350 najróżniejszych samochodów
 • Otwarty swiat pełen wyścigów i innych wyzwań
 • Zostań szefem festiwalu Horizon i decyduj o tym jak wygądać będzie Twoja gra
 • Polska wersja językowa (napisy)
 • Play Anywhere – gra działa na konsolach Xbox One oraz komputerach z systemem Windows 10, oferując możliwość wspólnego grania w trybach wieloosobowych oraz współpracy online, pomiędzy urządzeniami. Kupując wersję cyfrową gry, uzyskujesz równoczesny dostęp do obu wersji (Xbox One oraz Windows 10), a dzięki zapisowi stanu rozgrywki w chmurze, możesz kontynuować rozpoczęta grę na innym urządzeniu.

Forza Horizon 3 to gra dostępna w usłudze Xbox Play Anywhere. Co to znaczy?

Po zakupie wersji cyfrowej gry dostępnej w usłudze Xbox Play Anywhere możesz ją uruchamiać zarówno na konsoli Xbox, jak i na urządzeniu z systemem Windows 10. Wystarczy, że raz kupisz grę w Sklepie za pomocą konsoli Xbox lub urządzenia z systemem Windows 10, a będzie ona stale widoczna w Twojej bibliotece gier niezależnie od tego, na jakim urządzeniu się zalogujesz.

Jeśli chcesz zagrać w systemie Windows 10 w grę zakupioną za pomocą konsoli Xbox, zaloguj się na urządzeniu z systemem Windows 10. Jeśli gra jest już zainstalowana na urządzeniu, pojawi się na liście aplikacji. W przeciwnym razie możesz ją zainstalować, otwierając Sklep i wybierając pozycję Moja biblioteka.

Jeśli chcesz zagrać na konsoli Xbox w grę kupioną za pomocą systemu Windows 10, zaloguj się na konsoli i przejdź do obszaru Gry i aplikacje. Jeśli gra jest już zainstalowana, pojawi się na liście gier. W przeciwnym razie będzie można ją znaleźć w sekcji Do instalacji.

Aby dowiedzieć się więcej o usłudze Xbox Play Anywhere i zapoznać z listą obsługiwanych przez nią gier, odwiedź witrynę internetową Xbox Play Anywhere. Jeśli masz problemy ze znalezieniem gry Forza Horizon 3 albo innej zawartości na konsoli Xbox One lub urządzeniu z systemem Windows 10, możesz przejrzeć informacje podane na stronie Rozwiązywanie problemów z grami dostępnymi w usłudze Xbox Play Anywhere.

Aby aktywować grę na PC należy uruchomić program Sklep w Window 10, zalogować się na swoje konto Microsoft, kliknąć na ikonę swojego konta (u góry) i wybrać opcję zrealizuj kod, następnie wprowadzić kod i kliknąć Dalej. Wtedy gra przypisze się do konta. 

W razie pytań proszę pisać na e-mail: jasper321@onet.pl lub Steam: http://steamcommunity.com/id/7656119801625226/

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 92 2490 1044 0000 4200 2561 8887
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje