FORT MINOR - THE RISING TIED (6483978634)

zakończona
34,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 8,50 zł
  • Niemcy 25,00 zł
  • Wielka Brytania 25,00 zł
  • lokalizacja: Jaworzyna
  • stan: nowy


· · · FORT MINOR - THE RISING TIED · · ·Zapewne chcesz dodać do swojej kolekcji kolejną, rewelacyjną płytkę ? Teraz masz wielką szansę. Przed Tobą :

ORYGINALNE, PIERWSZE, AMERYKAŃSKIE WYDANIE ALBUMU supergrupy zalozonej przez Mike Shinoda z Linkin Park, do ktorej dolaczyli : DJ Cheapshot [z EMANON / STYLES OF BEYOND / THE DEMIGODZ], Ryu [ze STYLES OF BEYOND / THE DEMIGODZ] oraz TAK a/k/a Takbir [ze STYLES OF BEYOND / THE DEMIGODZ]. Jedyny, mistrzowski LP.

Po kliknięciu w dziewczynę w słuchawkach załączy się odsłuch ;))

Na featuring'ach są m.in. : Black Thought z The Roots, Common, Eric Bobo z Cypress Hill, John Legend, Lupe Fiasco, Kenna, Sixx John, Celph Titled"Introduction&q­uot; – 0:43
"Remember the Name" (feat. Styles of Beyond) – 3:50
"Right Now" (feat. Black Thought and Styles of Beyond) – 4:14
"Petrified"­; – 3:40
"Feel Like Home" (feat. Styles of Beyond)– 3:53
"Where'd You Go" (feat. Holly Brook and Jonah Matranga) – 3:51
"In Stereo" (feat. Lupe Fiasco) – 3:29
"Back Home" (feat. Common and Styles of Beyond) – 3:44
"Cigarettes&quo­t; – 3:40
"Believe Me" (feat. Bobo and Styles of Beyond) – 3:42
"Get Me Gone" – 1:56
"High Road" (feat. John Legend) – 3:16
"Kenji" – 3:51
"Red To Black" (feat. Kenna Joe, Jonah Matranga and Styles of Beyond) – 3:11
"The Battle" (feat. DJ Cheapshot and Celph Titled) – 0:32
"Slip Out the Back" (feat. DJ Joe Hahn) – 3:56 Produced by : Mike Shinoda, Brad Delson, Shawn Carter, Dave Parker6 / 6- [nowenka, w folii] [Saw-Out]

USA 2005 Machine Shop Recordings // Warner Bros. Records

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
Niemcy 25,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Wielka Brytania 25,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Czechy 25,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Irlandia 25,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Rosja 25,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Słowacja 25,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua
użytkownik
cena
a...8
34,99 zł poniedziałek 19 września, 16:05:33

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Hejka, jestem kuzynką Martusi, znanej wam jako MartitaRapCDs. Z uwagi na to, że ona emigruje tymczasowo za granicę, teraz ja będę pozbywała się części kolekcji. Tak więc zapraszam ;))) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zamówienie ode mnie towaru pociąga za sobą obowiązek zapłaty, co też proszę uczynić, w okresie nie dłuższym niż 2 tygodnie.Towar posiada stan dokładnie taki sam, jak w opisie danej aukcji. Oświadczam, że wszystkie przedmioty sprzedawane na moich aukcjach są moją prywatną własnością, pochodzą z legalnego źrodła i są oryginalne. Równocześnie zwracam uwagę ,że sprzedaż poprzez niniejszą aukcję ma charakter prywatny, nie ma w tym zamiaru prowadzenia działalności i sprzedaż nie jest nastawiona na uzyskiwanie zysku. Sprzedawany przedmiot pochodzi z prywatnej kolekcji (leżał na półce dłużej niż 6 miesięcy) i wzwiązku z tym nie podlega odpowiednim ustawom stosowanym w obrocie gospodarczym drogą elektroniczną i wysyłkową. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- !!! UWAGA !!! NIE CZEKAJCIE DO KOŃCA Z LICYTACJĄ, AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ CZĘSTO W NIEDZIELĘ, A WTEDY NA ALLEGRO JEST MASA AWARII !! NIE DA SIĘ ZALOGOWAĆ, ZALICYTOWAĆ, AUKCJE ZNIKAJĄ Z OBSERWOWANYCH ITP. !!! DLATEGO POLECAM SNAJPER'A, LUB LICYTOWANIE WCZEŚNIEJ. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ZA WYSYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ ! JEŚLI ZAKUPISZ 1,5,10,15 CZY 100 PŁYT WYSYŁKA WYNOSI : 8,50 ZŁ ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W razie jakichkolwiek problemów (płyty, ich stan, niezadowolenie z zakupu, wpłaty, poczta etc.) wysyłać zapytania na : kurisutina.rapcds@gmail.com SKALA OCEN : 6/6- (nóweńka w folii, lub dopiero co odpakowana, góra raz, dwa odsłuchana) 5/5- (mało śmigana, normalne użytkowanie, lub też dotarła do mnie bez pudełka / przy 5- występują przetarcia, ryski, lecz niegroźne dla odsłuchu) 4/4- (większa ilość rys i rysek, również bez wpływu na odczyt, jakieś mniejsze defekty na okładce) 3/3- (mocno używana, lecz hula, aż miło) 2/2-/1 (zapomnijcie, że u Krysi lub u Martuni na aukcjach traficie takie płytki:) Około 20% płyt pokryta jest specjalnym impregnatem konserwującym nośniki i chroniącym przed czynnikami zewnętrznymi, w każdej chwili można to zetrzeć. Pudełka, idąc z duchem czasu i z tym co się dzieje na światowych pocztach, nie są brane pod uwagę, bo częśto dolatują do mnie zmasakrowane. Zapraszam każdego fana wyśmienitego rapu (i nie tylko) na moje aukcje :))