FONTANNA Z KAMIENIA - RĘKODZIEŁO Z PIASKOWCA (6481916502)

zakończona

Do klasycznych gatunków sztuki prócz rysunku i malarstwa zalicza się rzeźbę. Niektórzy nawet uważają, iż rzeźba jest ważniejsza, bowiem miała wyprzedzić rysunek i malarstwo w pradziejach. Od tamtej pory człowiek styka się z rzeźbą codziennie pod rozmaitymi postaciami, jest ona wszechobecna.

NA DZISIEJSZEJ AUKCJI
MAM DO SPRZEDANIA USŁUGĘ NA WYKONANIE PIĘKNEJ I STYLOWEJ FONTANNY Z PIASKOWCA NATURALNEGO , ( CZYLI KAMIENIA NIE MYLIĆ Z WSZELKIEGO RODZAJU ODLEWAMI ) .
FONTANNA MOŻE BYĆ PRZYSTOSOWANA DO PRACY W OBIEGU ZAMKNIĘTYM WODY. MOŻNA TEŻ PODŁĄCZYC JĄ DO SIECI WODOCIĄGOWEJ .KUPUJĄCY OKREŚLI ZASTOSOWANIE I WTEDY PRZYSTOSUJĘ JĄ ODPOWIEDNIO DO POTRZEB . FONTANNA MOŻE SŁUŻYĆ JAKO PRZYŚCIENNA LUB TEŻ WOLNO STOJĄCA (GR. ŚCIANKI 20 CM. ) WYMIARY : WYS.180 CM. SZER.130 CM. GŁ.90 CM. . EWENTUALNY MONTAŻ I TRANSPORT DO UZGODNIENIA .KAMIEŃ JEST ODPORNY NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE .
( PIASKOWIEC JEST KAMIENIEM NATURALNYM , NIE ODLEWEM
I MOŻE PRZEBYWAĆ NA ZEWNĄTRZ
TERMIN WYKONANIA DO UZGODNIENIA .
ODCIEŃ KAMIENIA MOŻE ODBIEGAĆ OD TEGO Z FOTOGRAFII .
WYKONUJĘ TEŻ ZLECENIA WG. PROJEKTU ZAMAWIAJĄCEGO .
ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW
Nasze aukcje
Pokaż wszystkie aukcje
Kontakt
E-mail Wyślij wiadomość
Tel. stac. 75 645 45 11
Tel.kom. 600 938 378

O sprzedającym
Moje komentarze
Inne aukcje
Dodaj do ulubionych
Strona "O mnie"

Konta bankowe
Numer 03 1090 1942 0000 0001 1466 0266
Bank BZWBK SA

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
cena dotyczy fontanny z pierwszych pięciu zdjęć
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua