FOLIA SZKŁO HARTOWANE NAJLEPSZA HTC DESIRE 530 (6542556626)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
9,99 zł
z 20 sztuk
Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 4,99 zł
 • List polecony ekonomiczny 7,99 zł
 • List polecony priorytetowy 9,99 zł
 • lokalizacja: INTERNET, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
FOLIA SZKŁO HARTOWANE
HTC DESIRE 530
FOLIA SZKLANA został wykonany ze specjalnie przetworzonego
szkła hartowanego.To specjalnie wzmocnione szkło zostało stworzone aby chronić
telefon przed poważnymi zarysowaniami i uszkodzeniami. Jest o wiele mocniejsza

od zwykłej folii nawet ostre przedmioty np. nóż,klucze nie są w stanie jej porysować
Wrażliwość ekranu dotykowego po założeniu folii pozostanie nienaruszona.
Szkło gwarantuje dokładne odwzorowanie kolorów i 99% przejrzystości.
SPECYFIKACJA FOLII SZKŁO HARTOWANE
+ 2 ŚCIERECZKI GRATIS !!!
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ !!!
*Wykonana jest z wysokiej jakości, szkła hartowanego o wytrzymałości 9H
*Idealnie dopasowana do ekranu telefonu
*Łatwa w montażu oraz demontażu
*Wytrzymała na pęknięcia oraz uderzenia
*POSIADA WARSTWĘ OLEOFOBOWĄ - nie pozostawia odcisków palców
*Wysoka czułość na dotyk
Po zakupie prosimy o podanie koloru zakupionego produktu
Do każdej przesyłki wystawiamy paragon lub Fakturę

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 72194010766584619700000000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List ekonomiczny 4,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony ekonomiczny 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony priorytetowy 9,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
WSZYSTKIE PRZESYŁKI SĄ UBEZPIECZONE ORAZ POSIADAJĄ NUMER NADANIA KTÓRY UMOŻLIWIA ŚLEDZENIE PRZESYŁKI W TRAKCIE JEJ DOSTARCZENIA

BRAK ODBIORÓW OSOBISTYCH !!
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Arkadiusz Tochowicz ATRO
Kilińskiego 18
32-090 Słomniki
NIP: 6821728272
REGON: 123235475

kontakt

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 14:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

X POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz Ustawy  

z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

2. Sklep zmieni postanowienia Regulaminu zobowiązując się do niezwłocznego poinformowania Użytkowników poprzez publikację jednolitego tekstu Regulaminu na łamach konta na Serwisie Allegro oraz wysłania jego treści na adres email wskazany przez Użytkownika. Zmieniony lub zmodyfikowany regulamin ma moc wiążącą, po spełnieniu pozostałych warunków przewidzianych prawem, jedynie dla stosunków prawnych powstałych po wejściu w życie zmian lub modyfikacji.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
ATRO Arkadiusz Tochowicz
Jana Kilińskiego 18
32-090 Słomniki
PL
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

1.Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając w terminie 14 dni od dnia doręczenia mu produktu stosowne oświadczenie w jakiejkolwiek formie. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłać oświadczenie/produkt przed jego upływem na adres ATRO Arkadiusz Tochowicz ul. Kilińskiego 18 32-090 Słomniki e-mail: MultiGSM@onet.pl  2. Konsument wyraża wolę skorzystania z uprawnienia odstąpienia od umowy również poprzez odesłanie towaru, postępując zgodnie z procedurami wskazanymi w zd. 1 niniejszego rozdziału. 3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: ATRO Arkadiusz Tochowicz ul. Kilińskiego 18 32-090 Słomniki 4. Bezpośrednie koszty zwrotnego dostarczenia towaru w związku ze skorzystaniem z uprawnienia, ponosi Konsument, chyba że Sklep zgodził się je ponieść lub nie poinformował konsumenta o jego prawie odstąpienia od umowy. 5. Koszty przesłania towaru są zwracane przez Sklep, ale jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę, sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 6. W przypadku odstąpienia Klienta od umowy, Sklep dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia Konsumenta. Zwrot nastąpi na wskazany przez Konsumenta rachunek bankowy. Sklep wydaje pisemne poświadczenie o zwrocie świadczenia. 7. Konsument ma obowiązek zwrócić towar nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że przedsiębiorca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem. 8. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy znajduję się na stronie Sklepu oraz wysyłany jest w wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia. 9. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach: - świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
ATRO Arkadiusz Tochowicz
Jana Kilińskiego 18
32-090 Słomniki
PL
Dodatkowe informacje

Prosimy o skontaktowanie się drogą mailową na adres: MultiGSM@onet.pl przed odesłaniem produktu na reklamacje , pozwoli to na szybszą weryfikację zaistniałego problemu.


Przesyłkę z reklamowanym produktem oraz z formularzem reklamacji ( który otrzymają państwo w zwrotnym e-mailu po skontaktowaniu się z naszą firmą ) prosimy odesłać na adres :


ATRO Arkadiusz Tochowicz

Jana Kilińskiego 18

32-090 Słomniki


Sklep rozpatruje reklamacje niezwłocznie, najpóźniej w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji wysłanej przez Klienta. W przypadku braku informacji o sposobie rozpatrzenia reklamacji, w terminie określonym powyżej, reklamację uznaje się za rozpatrzoną na korzyść Klienta 


Koszt przesyłki pokrywa kupujący.

Przesyłki za pobraniem nie są odbierane.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 12 miesięcy

Dodatkowe informacje


INFORMACJA O GWARANCJI


1. Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

2. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz naturalnego zużycia przedmiotu .

3 . W celu odesłania produktu na gwarancje prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą poprzez e-mail : MultiGSM@onet.pl , w e-mailu zwrotnym otrzymają Państwo wszystkie informację dotyczące odesłania produktu.