FOLIA STRETCH STRECZ TRANSPARENT 3KG MOCNA TANIO ! (6484235085)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
20,99 zł
z 10000 sztuk
Koszty dostawy
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 11,99 zł
  • Pocztex Kurier48 16,99 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 22,99 zł
  • lokalizacja: Chełm
  • czas wysyłki: natychmiast

Telefon:

602-610-677

(Pn-Pt 8:00-20:00)

Email: biuro24stb@gmail.com

Wpłata na konto:

09 1090 2688 0000 0001 3136 8619

Płatność przy odbiorze

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12.00 są wysyłane tego samego dnia !

Patrz w zakładkę

"dostawa i płatność"

Regulamin dostępny w zakładce "O Firmie"

FOLIA STRETCH TRANSPARENT 23my 1 SZTUKA x 3kg

PARAMETRY :
Grubość folii 23um
Szerokość 500mm
Rozciągliwość 160%
Waga rolki 3kg +/-2%
Folia stretch nawinięta na mocną grubą papierową tuleję standardowej średnicy 50mm
Oferowana przez naszą firmę folia jest najwyższej jakości, cechuje się dużą wytrzymałością, wydajnością oraz doskonale klei się do przedmiotów!
Produkt znajduje zastosowanie w magazynach, idealnie chroni ładunek przed uszkodzeniami, przemieszczeniem się, urazami mechanicznymi, a także niepożądanej ingerencji osób trzecich!
Folia stanowi doskonałe zabezpieczenie dla pakowanych przedmiotów a w szczególności przed niesprzyjającymi warunkami podczas transportu (brud czy wilgoć).
Możliwość uzyskania RABATU dla stałych klientów ! Zapytaj o szczegóły !
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
GWARANTUJEMY BŁYSKAWICZNĄ WYSYŁKĘ
PRZY ZAKUPIE PRZEDMIOTÓW Z KILKU AUKCJI - PROSIMY O KONTAKT
CELEM USTALENIA KOSZTÓW TRANSPORTU
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 09 1090 2688 0000 0001 3136 8619
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 16,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 11,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy 22,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, ma prawo w ciągu 14 dni odstąpić od niej bez wskazywania przyczyn. 2. Termin na odstąpienie rozpoczyna się od momentu objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta. 3. Klient odstępuje od Umowy sprzedaży przez złożenie Sprzedawcy oświadczenia o odstąpieniu za pośrednictwem formularza. W/w termin pozostaje zachowany do chwili wysłania oświadczenia przed jego upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie powyższego formularza. 4. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, uważana się ją za niezawartą. 5. W sytuacji, gdy Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim oferta została przyjęta przez Sprzedawcę, oferta przestaje wiązać. 6. Sprzedawca jest zobowiązany niezwłocznie, nie później niż w ciągu 7 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta, do zwrotu dokonanych przez niego płatności, w tym kosztów Dostawy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem w/w płatności do momentu otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia dowodu jego odesłania. 7. W przypadku, gdy Klient realizuje prawo do odstąpienia wybrał sposób Dostawy Towaru inny niż najtańszy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie ma obowiązku zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 8. Klient jest zobowiązany zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania w/w terminu wystarczające jest odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

reklamacje

1. Sprzedawca gwarantuje Dostawę Towaru bez wad fizycznych i prawnych. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność wobec Klienta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). 2. Jeżeli Towar ma wadę Klient może: Żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca ma obowiązek wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym terminie bez nadmiernych trudności dla Klienta. Sprzedawca ma prawo odmówić spełnienia żądania Klienta, jeżeli doprowadzenie Towaru wadliwego do zgodności z Umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z innym możliwym sposobem wymagałoby nadmiernych kosztów. Złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych trudności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę.Powyższego nie stosuje się, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany albo sprzedawca nie wykonał obowiązku wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. 3. Klient, który realizuje uprawnienia z tytułu rękojmi ma obowiązek dostarczenia rzeczy wadliwej na adres Sprzedawcy. W przypadku Klienta będącego Konsumentem koszt dostarczenia ponosi Sprzedawca. 4. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi.Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia wady. 5. Reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient przesyła w formie pisemnej - drogą elektroniczną (biuro24stb@gmail.com) lub tradycyjną na adres Sprzedawcy. 6. Sprzedawca, w terminie 14 dni ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży. 7. W wypadku Klienta będącego Przedsiębiorcą, Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi przed upływem 1 roku od dnia Dostawy. 8. Klient będący Przedsiębiorcą traci uprawnienia z tytułu rękojmi, jeżeli nie zbadał Towaru w czasie i w sposób przyjęty przy Towarach tego rodzaju i nie zawiadomił niezwłocznie Sprzedawcy o zauważonej wadzie.

pozostałe informacje

Jesteśmy legalnie działającą firmą zajmującą się hurtową i detaliczną sprzedażą materiałów do pakowania przesyłek i nie tylko. Każdego naszego klienta traktujemy po partnersku. Dokładamy wszelkich starań, aby obie strony były usatysfakcjonowane,a wszystkim transakcjom towarzyszyły tylko i wyłącznie pozytywne emocje.Sprzedawany przez nas towar jest nowy i pełnowartościowy. Dokonując u nas zakupu możesz być pewien że otrzymasz produkt wysokiej jakości w najniższej cenie. Realizacja zamówienia (skompletowanie towaru i przekazanie Dostawcy) następuje w dniach roboczych do godziny 10.00 pod warunkiem, że pieniądze zostały zaksięgowane na rachunku bankowym bądź wpłyną poprzez system płatności PayU. To samo tyczy się sytuacji, której Klient wybrał metodę płatności za pobraniem. Dostawa towaru następuje w ciągu 1-2 Dni roboczych jakie deklaruje Dostawca, liczone od daty Realizacji zamówienia. Klient powinien zbadać doręczoną przesyłkę w obecności pracownika Dostawcy, czy nie ma ona ubytków lub nie nosi śladów uszkodzenia. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości Klient ma prawo żądać od pracownika Dostawcy sporządzenia właściwego protokołu.