FOLIA DO OCZKA WODNEGO staw basen oczko wodne 6x4 (6541234139)

zakończona
132,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
 • lokalizacja: CAŁA POLSKA
 • czas wysyłki: natychmiast

721-706-529

centrum.goldberg@op.­pl

1195239

Koszt wysyłki

Kurier-0zł

Kurier pobranie-15zł

Przy odbiorze przesyłki sprawdź w obecności kuriera czy towar w czasie transportu nie został uszkodzony. W razie konieczności spisz protokół co ułatwi nam wymianę towaru na nowy.
W przypadku wpłaty na konto towar wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Więcej "O mnie"

Folia do oczek wodnych

-stawów

-basenów

Wzmocniona trzema warstwami !

produkt Polski

Typ 500 3-warstwowa

WYSYŁKA GRATIS

Folia gruba i mocna

132zł


dany wymiar

6x4

w kolorze

niebiesko-zielonym lub czarnym
---> do wyboru <---

uwaga

(potrzebny wymiar sprawdź inne aukcje )

-->KLIKNIJ<--

Folia stworzona dla oczka wodnego,wytrzymała w bardzo dobrej cenie

nie przepłacaj i ciesz się własnym akwenem wodnym w ogrodzie.
Folia gruba i odporna na warunki atmosferyczne!

Przebieg aukcji


1."kup teraz'
2.Wybierasz sposób płatności

3.wybierasz kolor (niebiesko/zielona czy czarna)
4.Pakujemy i wysyłamy

5.Masz pytania zadzwoń

tel 721-706-529

Akwen to grupa trzywarstwowych folii, umożliwiająca stworzenie łatwo i niedrogo własnego stawu w ogrodzie.

Planując samodzielną budowę oczka wodnego należy zacząć od wyznaczenia granic zbiornika. Można to zrobić przy pomocy drewnianych kołków połączonych sznurkiem lub kolorową wstążką (będzie widoczna z różnych części ogrodu, co ułatwi ustalenie optymalnego kształtu, zanim zaczniemy kopać).

Ściany zbiornika nie powinny być proste, należy zachować pewien kąt spadku dna, a także pamiętać o wyprofilowaniu "półek" dla roślinności.

Dno zbiornika należy oczyścić z kamieni, szkła, patyków mogących uszkodzić folię, a następnie wysypać kilkucentymetrową warstwę piasku.

Na tak przygotowane podłoże można układać folię AKWEN. Układanie folii powinno odbywać się przy słonecznej pogodzie, przy temperaturze powyżej 20 stopni Celsjusza. Rozciągamy ją nad wykopem, a następnie opuszczamy tak, aby najpierw dotknęła dna w najgłębszej części zbiornika. Układanie prowadzimy od dołu ku górze. Nie należy naciągać folii, powinna ona leżeć swobodnie.

Postaw na jakość
masz pytania
dzwon
721-706-529

Chcesz kupić gotowy inny wymiar kliknij i wybierz
największa oferta na allegro folii do oczka wodnego!

w ofercie
6x4,6x5,6x6,6x7,6x8,­6x9
8x3,8x4,8x5,8x6,8x7,­8x8 itp

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą

Zapraszamy do współpracy sklepy,hurtownie,ogr­odników

Pozostałe wybrane aukcje : siatki,folie tunelowe,oczka wodne,nasiona,narzęd­zia ogrodnicze,rękawice,­kosiarki,opryskiwacz­e,węże,pompy
Inne aukcje | Strona o mnie | Komentarze | Zadaj pytanie © sellhelp
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 83 1050 1461 1000 0091 4428 8439
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 721-706-529
  Infolinia czynna pon-pt 8:00 -18:00 sob 9:00 -13:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY. Niniejszy rozdział dotyczy Użytkowników korzystających ze Sklepu jako Konsumenci. 1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz. 271) Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając w terminie 14 dni od dnia doręczenia produktu stosowne oświadczenie na piśmie. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 2. W przypadku odstąpienia Klienta od umowy, Sklep dokona zwrotu ceny Produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia Klienta. Zwrot nastąpi na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. 3. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy znajduję się poniżej Wzór formularza odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) – Adresat: GOLDBERG Łukasz Andrzejczak Nowy Gaj 69 99-122 Góra Św.Małgorzaty centrum.goldberg@op.pl – Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*) – Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) – Imię i nazwisko konsumenta(-ów) – Adres konsumenta(-ów) – Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) – Data (*) Niepotrzebne skreślić. 4. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w wypadkach: - świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa powyżej, - dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania, - umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym, - świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, - świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu, - dostarczania prasy, - usług w zakresie gier hazardowych.

reklamacje

REKLAMACJE 1. Reklamacje na podstawie odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową powinny być składane pisemnie - Wiadomość za pomocą wysłania wiadomości email na adres email Sklepu - Listownie. - lub w jakiejkolwiek dogodnej dla Użytkownika formie. - W reklamacji powinien znaleźć się dokładny opis rodzaju niezgodności, data wystąpienia, nr zamówienia, numery ofert w Allegro oraz dane kontaktowe, co ułatwi procedurę reklamacyjną. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.