FODUS MK1 LIFT ZDERZAK PRZEDNI PRZÓD (6541715501)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
140,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 60,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 65,00 zł
  • lokalizacja: Szprotawa Bobrzany
  • stan: używany
  • producent części: ford (oryginalne OEM)
  • typ samochodu: samochody osobowe


KONTAKT

693 169 031

669 001 222

BIURO:

KONTAKT MAILOWY


PN-PT: 9:00-17:00

SOB: 9:00-12:00


PŁATNOŚĆ

PRZY ODBIORZE LUB WPŁATA NA KONTOWYSYŁKA

FIRMA KURIERSKAREGULAMIN

PRZED KLIKNIĘCIEM PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z INFORMACJAMI OD SPRZEDAJĄCEGO

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

ZDERZAK PRZEDNI

(DO POPRAWEK LAKIERNICZYCH)
Z HALOGENAMI
DO

FORD FOCUS MK1 LIFT 1.8 TDCI

CENA ZA 1 SZT

NA KAŻDĄ SPRZEDANĄ CZĘŚĆ UDZIELAMY

GWARANCJI ROZRUCHOWEJ


WE SPEAK ENGLISH,

PLEASE CALL OR WRITE.


Oferowany przez nas towar jest używany. Osoba kupująca musi mieć świadomość, że przedmioty, które sprzedajemy noszą ślady użytkowania. Jeśli towar nie spełnia oczekiwań klienta, istnieje możliwość jego zwrotu. Odbieramy paczki wyłącznie bez pobrania. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Po uznaniu reklamacji wysyłamy klientowi pieniądze na podane przez niego konto bankowe. Nie zwracamy poniesionych przez kupującego kosztów z tytułu montażu, itp. Przed zakupem radzimy upewnić się, czy dana część będzie pasowała do konkretnego modelu samochodu. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących jakości towaru, czy wysyłki oraz wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 60,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 65,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

KUBAS
Bobrzany 51b
67-320 Małomice
NIP: 919-154-92-26
REGON: 080476660

kontakt

reklamacje

Udzielam 14-dniowej gwarancji rozruchowej na sprzedawane towary. Jeśli okaże się, że kupiona rzecz jest niesprawna, należy złożyć reklamację. Reklamacje mogą być składane u Sprzedawcy pod adresem samochodzik@poczta.fm lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji (nr aukcji) ze wskazaniem żądania Kupującego - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację -nr konta do przelewu poniesionych kosztów Reklamowany towar należy przesłać BEZ POBRANIA na adres Sprzedawcy, wraz z dowodem zakupu oraz formularzem reklamacyjnym. Jeśli zgłoszenie reklamacji następuje drogą mailową, zepsuty towar należy odesłać w terminie 14dni od daty zgłoszenia reklamacji. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Po uznaniu reklamacji wysyłamy klientowi pieniądze na podane przez niego konto bankowe. Nie zwracamy poniesionych przez kupującego kosztów z tytułu montażu, demontażu itp

pozostałe informacje

Płatności można dokonywać na nasze konto bankowe : BZWBK 70 1090 2545 0000 0001 2395 0940 1. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek powstałe z winy przewoźnika. 2. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niedostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanego adresu. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest do ponownego uiszczenia opłaty za przesyłkę. W przypadku odmowy, umowę uważa się za nieważną (jeżeli Kupujący dokonał przedpłaty na konto firmy, pieniądze są zwracane na podane przez niego konto, jednak pomniejszone o koszty związane z przesyłką i zwrotem towaru) 3. Oferty sprzedaży ważne tylko na terenie Polski. 4. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu oraz regulaminu serwisu Allegro.pl. 5. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego regulaminu. 6. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także w celu obsługi ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. 7. Zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klientowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. 8.W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
KUBAS MARIA MARCINISZYN
BOBRZANY 51B
67-320 MAŁOMICE
PL
Dodatkowe informacje

Klient zawierając „umowę na odległość” może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie można przesłać drogą mailową na adres: samochodik@poczta.fm lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy.

 Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Towar powinien wrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony (kompletny w niepogorszonym stanie) wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość paragonem lub fakturą lub innym dowodem zakupu i gwarancją (jeżeli taka jest). (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) 


W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.


Do ustawowego zwrotu towaru ma prawo każdy konsument. Jeżeli zakupu dokonano w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, ustawa nie przewiduje możliwości zwrotu.