FLOKS "MCDANIELS" mocno różowe kwiaty (6542075215)

zakończona
5,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
Zakupy od 200 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Choroszcz
  • rodzaj rośliny: inny
  • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]
  • kolor kwiatów: różowe
  • roślina w postaci: sadzonka w pojemniku do 0,5l

Opis produktu

FLOKS SZYDLASTY "MCDANIELS"

PHLOX SUBULATA "MCDANIEL'S"

Tworzy zbitą darń z płożących się pędów, o zimozielonych liściach. Liście szydlaste, sztywne, długości 12-18 mm są delikatnie owłosione. Kwiaty o klinowatych płatkach korony, zebrane są po 3-6 w baldachogrona. Odmiana "McDaniels" charakteryzuje się intensywnie różowymi kwiatami, pojawiającymi się w kwietniu i maju. Tworzy piękne poduchy całe pokryte kwiatami. Jeśli odpowiednio wcześnie usunie się przekwity pod koniec lata zakwita ponownie. Wyjątkowo żywotna odmiana floksa. Gatunek ten wymaga stanowiska słonecznego lub lekko cienistego, umiarkowanie wilgotnego. Polecany na skalniaki, murki, obwódki, skarpy. Gleba powinna być żyzna, próchniczna. Roślina mrozoodporna. W ofercie sadzonki w doniczkach 9x9.

.Nasza szkółka od 1995r zajmuje się produkcją wieloletnich roślin ozdobnych (bylin). Staramy się, aby nasze rośliny były zadbane i zdrowe, a przede wszystkim, aby zimowały w naszych warunkach klimatycznych. Rośliny ukorzeniane i uprawiane są w naturalnych warunkach (również zimą),co daje gwarancję, że po wysadzeniu do gruntu będą pięknie rosły. Zapraszamy do zakupów na naszych aukcjach!

Regulamin

Rośliny wysyłamy od 1 kwietnia(po zejściu śniegu) do 31 października. Wysyłka jest dokonywana w pierwszy poniedziałek, wtorek i środę po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Wysyłka może się opóźnić do max 2 tygodni.

Po zakupie prosimy o wpłatę do 10 dni lub informację o wyborze przesyłki pobraniowej.

Dane do wpłaty podane są na stronie O MNIE.

Przed zakupami prosimy zapoznać się ze stroną O MNIE, ponieważ klikając KUP TERAZ akceptujesz nasze warunki aukcji.

Przesyłka

Kurier DPD

Kupując na kilku naszych aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz-bez względu na ilość :

przy wpłacie na konto - 18 zł

przesyłka pobraniowa - 26 zł

odbiór osobisty - 0zł

Zakupy powyżej 200zł i przy wpłacie na konto

przesyłka GRATIS

(nie dotyczy przesyłek pobraniowych).

Kontakt

Telefon: 500-202-630

Email: stolmit@orange.plDodano 2016-11-03 08:42
ZE WZGLĘDU NA SPRZYJAJĄCĄ POGODĘ WYSYŁKI PRZEDŁUŻAMY NA LISTOPAD I BĘDZIEMY WYSYŁAĆ ROŚLINY DOPÓKI WARUNKI ATMOSFERYCZNE NA TO POZWOLĄ.
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u i-sztorm za co najmniej 200 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 60
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 60
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

ROŚLINY OZDOBNE ul.Kościuszki 19 16-070 Choroszcz woj. Podlaskie tel. 500 202 630 500 666 050 e-mail: stolmit@orange.pl Dane do wpłaty: Bank Spółdzielczy w Białymstoku o/Choroszcz 46 8060 0004 0133 2056 3000 0010 Piotr Mitrosz ul. Kościuszki 19 16-070 Choroszcz

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Piotr Mitrosz
Kościuszki 19
16-070 Choroszcz
Polska
 
W razie odstąpienia konsument zobowiązany jest do zwrotu towaru w stanie niezmienionym. Konsument zobowiązany jest do zwrotu towaru niezwłocznie, w terminie nie dłuższym niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Konsument, który odstąpił od umowy wysyła towar do Sprzedawcy na własny koszt; koszt ten nie podlega zwrotowi. Koszty związane z zakupem towaru przez konsumenta zostaną zwrócone przez Sprzedawcę w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.

reklamacje

Kupującemu przysługuje prawo do złożenia reklamacji zakupionego towaru. Przed złożeniem reklamacji zalecane jest skontaktowanie się ze Sprzedawcą za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie – pomoże to w sprawniejszym rozpatrzeniu reklamacji.

pozostałe informacje

ZE WZGLĘDU NA SPRZYJAJĄCĄ POGODĘ WYSYŁKI PRZEDŁUŻAMY NA LISTOPAD I BĘDZIEMY WYSYŁAĆ ROŚLINY DOPÓKI WARUNKI ATMOSFERYCZNE NA TO POZWOLĄ. O nas Nasza szkółka od 1995r zajmuje się produkcją wieloletnich roślin ozdobnych (bylin). Staramy się, aby nasze rośliny były zadbane i zdrowe, a przede wszystkim, aby zimowały w naszych warunkach klimatycznych. Rośliny ukorzeniane i uprawiane są w naturalnych warunkach (również zimą),co daje gwarancję, że po wysadzeniu do gruntu będą pięknie rosły. Gospodarstwo ogrodnicze, które prowadzimy jest zwolnione z podatku od towarów i usług (podstawa: Art. 43 ust. 1, pkt. 3 ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług) - status rolnika ryczałtowego.(można wystawiać nam faktury RR) Od kilku lat zaczęliśmy sprzedaż wysyłkową roślin. Będziemy poszerzać asortyment tak, aby każdy mógł znaleźć rośliny do swojego ogrodu. Rośliny ukorzenione w doniczkach, można sadzić przez cały rok, oprócz okresu, kiedy ziemia jest zamarznięta. Do czasu wysadzenia można również przetrzymać je w doniczkach na dworze, w zacisznym miejscu, przykryte np. igliwiem, wiórkami, kompostem itp. Nie należy przechowywać mrozoodpornych bylin w pomieszczeniu. Zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają najczęściej dorosłą roślinę lub kwiat. Wysyłane rośliny będą wyglądały stosownie do pory roku, ale wszystkie są ukorzenione i dajemy gwarancję, że przyjmą się i będą pięknie rosły. Wysyłka Wysyłając rośliny dbamy o jak najlepsze zabezpieczenie doniczek na czas transportu(wszystkie rośliny unieruchamiamy wbijanymi w donice patykami i zabezpieczamy przed przemieszczaniem lub przewracaniem się roślin) Rośliny wysyłamy od 1 kwietnia do 30 października, o ile pogoda na to pozwala. Wysyłamy żywy towar i dlatego wysyłka odbywa się od poniedziałku do środy do godz. 12.00, aby uniknąć zbyt długiego pobytu paczek z roślinami w magazynach kurierskich. Towar staramy się wysłać na pierwszy dzień wysyłkowy po zaksięgowaniu wpłaty, lecz może się zdażyć, że przy dużej ilości zamówień przesyłki bądą realizowane do max. 14 dni roboczych. Wszystkie rośliny zakupione w naszym sklepie wysyłamy jedną przesyłką, co pozwala zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Koszty przesyłki: Kurier bez względu na ilość roślin przy wpłacie na konto 18 zł przesyłka pobraniowa 26 zł Odbiór osobisty = 0zł Zakupy powyżej 200zł i wpłacie na konto- przesyłka GRATIS!(nie dotyczy przesyłek pobraniowych) Jeśli roślinka dotrze uszkodzona lub jej stan jest wątpliwy prosimy o kontakt, postaramy się rozwiązać ewentualny problem z korzyścią dla Państwa.