Fizzion USUWA MOCZ, PLAMY, NEUTRALIZATOR ZAPACHÓW (6541563103)

zakończona
24,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 7,50 zł
 • Paczka24 Odbiór w Punkcie 10,50 zł
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • lokalizacja: Katowice
 • czas wysyłki: 24 godziny

FIZZION - ŚRODEK DO USUWANIA PLAM I ZAPACHÓW z USA

Fizzion pozwala usuwać plamy i zapachy bez agresywnych środków chemicznych. Działa na bazie opatentowanej technologii CO2. Jest dzięki temu jest bezpieczny dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego zwierzaka. Nie niszczy tkanin obiciowych, wykładzin czy orientalnych dywanów. Działa szybko i skutecznie. Usuwając całkowicie kwas moczowy zniechęca koty do ponownego obsikiwania oznaczonych moczem miejsc. Jest równie skuteczny jak środki enzymatyczne, ale łatwiejszy w stosowaniu (preparat działa natychmiast, nie trzeba czekać do wyschnięcia na aktywację, równie skutecznie eliminuje zapach jak i plamy) i tańszy. Do stosowania na każdej powierzchni. W odróżnieniu od środków enzymatycznych, Fizzion może być stosowany na powierzchniach czyszczonych wcześniej innymi detergentami.

Skąd to wiem? Z doświadczenia. Przy gromadce kotów w domu niezbędne stało się znalezienie jakiegoś "cudownego środka". Codziennie używamy Fizziona, aby utrzymać dom w czystości i dobrej kondycji zapachowej;) Czyścimy podłogi, meble, dywany usuwając mocz i plamy po wymiotach. Inspiracją był program kociego behawiorysty Jacksona Galaxy. Środek zdał egzamin i na tej aukcji sprzedaję własne nadwyżki z ostatniego zakupu.

Przedmiotem aukcji jest

jedna tabletka Fizzion, z której po zalaniu ciepłą wodą uzyskasz

680 ml płynu do usuwania plam i zapachów w super cenie 24,99 zł

Na innej aukcji możesz zakupić paczkę 8 szt. tabletek, z których otrzymasz 5.44 litra roztworu do spryskiwania zabrudzonych powierzchni w cenie 160 zł.

Jak stosować Fizzion?

Aby przygotować substancję wystarczy wrzucić do spryskiwacza tabletkę i zalać 680m ciepłej wody. Spryskiwacz powinien mieć nieco większą pojemność, ponieważ tabletka rozpuszczając się zacznie musować. Po rozpuszczeniu tabletki płyn jest gotowy do użycia.

Środek można przechowywać przez rok od aktywacji (rozpuszczenia)

Z zabrudzonego miejsca należy najpierw usunąć luźne substancje (mocz, jeżeli jeszcze nie wysechł, zwymiotowaną karmę, itp, ) a następnie spryskać cały zabrudzony obszar. Następnie przy pomocy czystej chłonnej szmatki, ligniny lub ręcznika papierowego wytrzeć całe zabrudzone miejsce, ruchem od zewnątrz do środka. W przypadku podłogi i innych niechłonnych powierzchni, a nawet krótkowłosych dywanów, wykładzin po prostu spryskujesz, wycierasz i gotowe. Smrodek znika, plamy znikają. Przy dywanach o długim włosiu proces trzeba czasami powtórzyć kilkukrotnie, aby całkowicie usunąć kryształki kwasu moczowego z włókien. Poduchy i inne tego typu chłonne miejsca trzeba dobrze spryskać, tak aby środek dotarł tam gdzie dotarł mocz, a następnie odessać środek wraz z rozpuszczonymi kryształkami kwasu moczowego przy pomocy uciskania zabrudzonych miejsc ligniną lub innym równie chłonnym materiałem. Jeżeli Fizzion nie dotrze do miejsca gdzie dotarł mocz, czyli na przykład do głębszych warstw miękkich części mebla, i nie zostanie stamtąd odessany, brzydki zapach pozostanie. Nie oznacza to, że środek nie zadziałał, lecz, że pozostały kryształki moczu. Tak więc przy zasikanej sofie, fotelach, materacu trzeba użyć trochę siły aby odessać płyn ligniną lub ręcznikiem papierowym i przygotować się na konieczność powtórzenia zabiegu nawet kilkukrotnie. Zasada jest prosta: aby usunąć zapach moczu trzeba usunąć mocz. Zobacz jak

Przy pomocy tego środka usuniesz:

 • zapach moczu
 • plamy z moczu
 • plamy z wymiotów
 • ślady innych niemiłych niespodzianek ;)

Dodatkowo Fizzion można stosować jako środek do usuwania plam z wina, czekolady, krwi, itp bazujących na proteinach plam.

Zapisz

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank BPH S.A. 52-10600076-0000300002902495
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka24 Odbiór w Punkcie 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
dodatkowe informacje