FIVE NIGHTS AT FREDDY'S 1,2,3,4 FRANCHISE STEAM (6542191420)

zakończona
47,70 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Lewes
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
Zadaj pytanie
Komentarze
Pozostałe gry
Wersja językowa: angielska
Przedmiotem aukcji jest gra
Platforma cyfrowa: Steam
Przejdź do opisu gry
Forma: prezent Steam
Dodaj do ulubionych
Porozmawiaj na GG
Five Nights at Freddy's Franchise Pack (1-4)
Gwarantowany czas wysyłki
Profil na Facebooku
Instrukcja aktywacji
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 1 dzień

adres do zwrotu:
 
Przedmiotem naszych aukcji są produkty nabywane w formie dystrybucji cyfrowej, tj. bez użycia trwałego nośnika. Składając zamówienie na taki produkt, kupujący wyraża zgodę na spełnienie przez DigitalGaming LLC świadczenia przed upływem terminu uprawniającego konsumenta do odstąpienia od umowy, o którym mowa w art. 27 Ustawy o prawach konsumenta. W związku z regulacją art. 38 pkt 13 Ustawy o prawach konsumenta, konsumentowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od umowy zakupu produktów niezapisanych na nośnikach materialnych (dystrybucja cyfrowa). Powyższe znajduje zastosowanie również w odniesieniu do użytkowników niebędących konsumentami.

reklamacje

Jeżeli zakupiony produkt jest niezgodny z opisem aukcji, kupujący może złożyć reklamację za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail "digitalgamerteam@gmail.com". DigitalGaming LLC nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości zainstalowania zakupionej gry cyfrowej, w przypadku gdy wymagania sprzętowe określone przez producenta gry nie będą spełnione po stronie kupującego, jak również w przypadku nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu kupującego. DigitalGaming LLC nie ponosi odpowiedzialności za działanie serwisów trzecich, takich jak Steam, wymaganych do zainstalowania gry. Błędy znajdujące się w grze nie są podstawą reklamacji i zwrotu, wszelkie problemy z tym związane należy zgłaszać bezpośrednio producentowi gry lub wsparciu technicznemu platformy, na której gra została aktywowana.