FISKARS GRABIE DO LIŚCI SZEROKIE XXL 1015645 (6950748823)

zakończona
67,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
 • lokalizacja: Jabłonna, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 2.2 [kg]

opis

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI!

Polecamy niezawodne, wygodne

GRABIE DO LIŚCI

SOLID XL

1015645 / 135090

renomowanej firmy

Fiskars Solid to gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się:

 • trwałością i wytrzymałościa
 • uniwersalnym zastosowaniem
 • jakością Fiskars
Kod produktu- 135090
Cechy charakterystyczne
 • Szeroka, w głowica: 65 cm, wygodna w użyciu na dużych powierzchniach
 • Wytrzymała głowica z wysokiej jakości tworzywa
 • Płaskie, zagięte zęby ułatwiają grabienie różnych powierzchni
 • 27 długich elastycznych zębów
 • Lekki, aluminiowy troznek
 • Waga - 900g
 • Długość - 1735mm
 • Szerokość głowicy - 646mm

Sprzedaż wyłącznie wysyłkowa.

Proszę pamiętać! Przy zakupach kilku produktów na jednej lub kilku naszych aukcjach, celem obniżenia kosztów przesyłki, sumujemy wagę artykułów. Za przesyłkę płacicie tylko raz zgodnie z wagą całego zamówienia .Cennik kosztów przesyłki znajduje się na stronie O mnie oraz w zakładce Dostawa i płatność na stronie aukcji. W razie wątpliwości proszę o e-mail z zapytaniem o koszt przesyłki zbiorczej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
email – biuro@ogrodychotomow­.com
kom -0504 182 998

Centrum Ogrodnicze "Chotomów" Hurtownia Roślin
05-110 Jabłonna ul. Chotomowska 85/87Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Jabłonna, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Cena przesyłki dotyczy wysłanie do 3szt oferowanego przedmiotu; przesyłka kurierska - paczka o łącznej wadze brutto od 5 do 30kg - 18,00zł W celu obniżenia kosztów przesyłki przy zakupie kilku naszych produktów na jednej lub kilku aukcjach prosimy o zapytanie o koszt przesyłki zbiorczej. Dziękujemy.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Dariusz Snopkiewicz Export - Import
Chotomowska 85/87
05-110 Jabłonna
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: 

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@ogrodychotomow.com , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 

4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail 

5. Towar reklamowany Kupujący odsyła do Sprzedającego; naprawiony towar Sprzedajacy odsyła n swój koszt.

REKLAMACJE Z TYTUŁU USZKODZENIA PRZESYŁKI
1. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien zgłosić reklamację w Sklepie za pośrednictwem mailowym (biuro@ogrodychotomow.com) w tytule : reklamacja lub telefonicznym (504 182 998)
2. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia powstałego podczas dostawy dokumentem ułatwiającym weryfikację reklamacji jest protokół szkody spisany przez pracownika firmy kurierskiej albo Poczty Polskiej lub w jego obecności.
3. W uwzględnionych reklamacjach towar niepełnowartościowy zostanie odebrany na koszt sklepu.
4. Naprawiony lub wymieniony towar wysyłamy na własny koszt (przesyłka ekonomiczna, chyba że zostanie ustalone inaczej).
5. Jeżeli pomyłka wyniknie ze strony Sklepu (wysłany zostanie inny przedmiot niż zamówiony), wówczas to Sklep ponosi wszelkie koszty przesyłki związanej z wymianą.
6. Jeżeli Kupujący pomyli przedmiot i zamówi niewłaściwy, wówczas wszelkie koszty związane z wysyłką ponosi Kupujący.
7. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych z pobraniem.
8. Zgłoszenia reklamacyjne będą na bieżąco rozpatrywane przez Sklep w terminie nie dłuższym niż 14 dni od otrzymania zawiadomienia o reklamacji.
9. O przebiegu procedury reklamacyjnej Klient będzie powiadamiany indywidualnie 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Dariusz Snopkiewicz Export-Import
Chotomowska 85/87
05-110 Jabłonna

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY1. Kupującemu, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.2. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Kupujący może złożyć na formularzu, którego wzór znajduje się w załączniku nr 2 niniejszego Regulaminu lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim.4. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.5. W razie odstąpienia od umowy, Kupujący zobowiązany jest do odesłania zwracanego produktu w terminie 14 dni od momentu wysłania oświadczenia wraz z dowodem zakupna wskazany przez Sklep adres.6. Kupujący powinien prawidłowo zabezpieczyć towar przed uszkodzeniami powstałymi w trakcie przesyłki.7. Kupujący odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko8. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.9. Sklep dokona zwrotu zapłaconej przez Klienta należności za zwrócony towar niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania zwróconego towaru.10. Sprzedający dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Kupujący, chyba żeKupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 11. Kupujący zobowiazuje sie zwrócić towar w stanie nienaruszonym, identycznym jak otrzymał. 12. Sprzedajacy nie ponosi kosztów wysyłki (zwrot należnosci wyłacznie za towar).

O sprzedającym
ogrody_chotomow
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

2370

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 504182998
 • 22 793 09 59
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 Nasza firma ogrodnicze istnieje od 1999r. Zajmujemy się sprzedażą roślin ogrodowych (szeroki asortyment) oraz rozmaitych akcesoriów związanych z ogrodem - nawozów, narzędzi, podłoży itp. Nasza firma jest bezpośrednim dystrybutorem najwiekszych marek związanych z branżą ogrodniczą - Fiskars, Wolf Garten, Gardena, Cellfast, Target, Zielony Dom i inne. 

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą oraz za obdarzenie naszej firmy zaufaniem. Dołożymy wszelkich starań, by mogli Państwo jak najszybciej otrzymać od nas przesyłkę. 

 Na wpłatę lub informację o wysyłce za pobraniem oczekujemy w terminie określonym w regulaminie Allegro ( 7 dni roboczych ).  Wysyłki realizujemy również zgodnie z regulaminem Allegro ( liczone od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub otrzymaniu informacji o wysyłce za pobraniem ( do 7 dni roboczych ). Przesyłki są jednak wysyłane zawsze przed upłynięciem terminu określonego w regulaminie, dzięki czemu przesyłka błyskawicznie trafi do Państwa rąk. Pracujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 i w tych godzinach można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. W soboty i niedziele nie pracujemy, a więc także nie zawsze w tym czasie  odpisujemy na maile i nie odbieramy telefonów, ale staramy się oddzwaniać.


WAŻNE!!! WAŻNE!!! WAŻNE!!! -w tytule przelewu proszę podać nick z Allegro -proszę korzystać z maila, który Państwo podali na Allegro (na niego będziemy wysyłać informacje odnośnie wysyłki) -wiadomości proszę podpisywać nickiem z Allegro W przypadku, gdyby powyższe uwarunkowania nie zostały spełnione, realizacja transakcji może się wydłużyć. Podajemy dane do dokonania przelewu: 

Dariusz Snopkiewicz Export-Import 

05-110 Jabłonna 

Ul. Chotomowska 85/87

 PKO  SA  58 1240 1082 1111 0010 3042 5230

W przypadku jeżeli paczka nie dotarła do Państwa po 3 dniach roboczych, prosimy o kontakt. Po otrzymaniu przesyłki prosimy o otworzenie jej w obecności kuriera i sprawdzenie zawartosci. Wszelkie reklamacje związane z uszkodzeniem przesyłki są przyjmowane wyłącznie po przesłaniu protokołu szkody spisanego przez kuriera. W przypadku wyboru wysyłki za pobraniem, proszę po zakupie napisać do nas maila zawierającego taką informację, wraz z podaniem aktualnego numeru telefonu. Jeżeli Państwa zakup obejmuje więcej niż jeden produkt i w aukcji nie ma informacji o kosztach przesyłki zbiorczej prosimy o przesłanie maila z zapytaniem o cenę przesyłki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (mail, tel.) 


Pozostałe informacje

Koszty przesyłki: W związku z narzuconą zmianą cenników kosztów przesyłki przez serwis aukcyjny allegro, przy zakupach kilku przedmiotów, może dojść do niewłaściwego naliczenia kosztów przesyłki. Koszty przesyłki są zależne przede wszystkim od wagi paczki i wynoszą (przy płatności z góry): Koszt przesyłek kurierskich: Przesyłki o standardowych gabarytach: - do 1kg - 12,50zł - do 5kg - 15,00zł - od 5kg do 30kg - 18,0zł - od 30kg do 60kg - 34,00zł od 60kg do 90kg - 50,00zł Na odmiennych zasadach wyceniane sa tzw. przesyłki dłużycowe oraz gabarytowe. Szczegółowy cennik kosztów przesyłek (w tym listy polecone, paczki pocztowe i przesyłki pobraniowe oraz gabarytowe) dostępny jest na stronie o mnie. Utrudnienia nie sa w żaden sposób spowodowane przez naszą firmę. Dane do wpłaty: Dariusz Snopkiewicz Export-Import ul. Chotomowska 85/87 05-110 Jabłonna Bank Polska Kasa Opieki S.A. 58 1240 1082 1111 0010 3042 5230