FIORE RAJSTOPY jak pończochy ALEXIS 40 den _ 2/S (6482230292)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
15,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
 • List polecony priorytetowy 9,00 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • lokalizacja: Nowosiedlice
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: 2
 • DEN: 40
 • wzór: wzorzyste
 • kolor: czerń
 • dostawa z Polski: tak
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
e-mail
floraart@wp.pl
Przedmioty wysyłamy do 48 h
od momentu otrzymania wpłaty, zawsze staramy się wysłać towar jak najszybciej
Przesyłki wysyłamy
 • Pocztą Polską lub kurierem
 • wg cennika dostawy

 • Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr konta

ING Bank Śląski S.A.
90 1050 1575 1000 0091 3898 1650

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.Producent:

Rajstopy imitujące pończochy firmy Fiore

model Alexis 40 den

rozmiar 2

Seksowne rajstopy z mikrofibry ze wzorem imitującym pończochy.

Niewidocznie wzmocnione palce, niezaznaczona część majteczkowa, wygodny płaski szew oraz przędza oplatana dla zwiększonej trwałości.

Skład surowcowy: 87% Poliamid, 12% Elastan, 1% Bawełna (mały klin)

Na naszych aukcjach znajdziesz jeszcze więcej rajstop i pończoch .

Wystawiono z oprogramowania
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 90 1050 1575 1000 0091 3898 1650
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: floraart@wp.pl. Do przesyłki ze zwracanym towarem należy dołączyć PISEMNE ODSTĄPIENIE OD UMOWY. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy podanego poniżej lub my wyślemy wzór formularza (wysyłamy go na życzenie klienta). Zwracany towar kupujący musi odesłać na swój koszt, na adres: FLORA ART s.c. Nowosiedlice 1D 56-410 Dobroszyce Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Dane i nr konta: [dane i nr konta, na które Sprzedający ma dokonać zwrotu] Podpis: [jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem floraart@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Można skorzystać z naszego formularza reklamacyjnego (wysyłamy go na życzenie klienta) lub napisać reklamację samodzielnie. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Reklamowany towar kupujący musi odesłać na swój koszt, na adres: FLORA ART s.c. Nowosiedlice 1D 56-410 Dobroszyce Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Kupujący może wybrać czy w związku z wadą zakupionego towaru żąda naprawy, wymiany, obniżenia ceny lub zwrotu. Jednakże kupujący nie może od umowy odstąpić, jeżeli sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na rzecz wolną od wad albo niezwłocznie wady usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana, chyba że wady są nieistotne. W razie, gdy sprzedawca dokona wymiany towaru na wolny od wad, powinien pokryć także związane z tym koszty, jakie poniósł kupujący.

pozostałe informacje

Wybierając na aukcji wysyłkę w formie listu poleconego ekonomicznego lub priorytetowego, może się zdarzyć, że TOWAR JEST WYSYŁANY BEZ ORYGINALNYCH OPAKOWAŃ lub są one rozkładane. Jeśli zależy Państwu na opakowaniu producenta, prosimy o wybranie wysyłki w paczce lub kurierem. Towar wysyłany kurierem jest pakowany w foliopaki. Towar wysyłany paczką jest pakowany w karton. Nie wysyłamy za pobraniem, obowiązuje tylko przedpłata na konto. W ciągu 14 dni możliwa jest wymiana towaru, koszt ponownej wysyłki ponosi kupujący. Do każdej zakupionej rzeczy dołączamy dowód sprzedaży (paragon lub fakturę bez VAT). Nie wystawiamy faktur VAT. Towar wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych, od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w [miasto]. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. W przypadku stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki przed jej wydaniem, prosimy o spisanie z kurierem protokołu o stanie przesyłki. Zmiany adresu proszę dokonywać poprzez wypełnienie formularza opcji dostawy, po dokonaniu zakupu. W tytule przelewu proszę wpisać nick oraz nr aukcji, to przyspieszy wysyłkę. W przypadku zaginięcia przesyłki, na zwrot pełnych kosztów przewyższających kwotę standardowego odszkodowania przewoźnika, mogą liczyć wyłącznie te osoby, które zamówiły oraz opłaciły przesyłkę UBEZPIECZONĄ. Wiąże się to z dodatkową opłatą, która ustalana jest indywidualnie w zależności od wartości przesyłki. Za nieubezpieczone przesyłki nie ponoszę odpowiedzialności. Wszystkie osoby zainteresowane ubezpieczeniem przesyłki proszę o kontakt. Kupujący udziela sprzedawcy jednorazowego pełnomocnictwa na wysyłkę w imieniu i na rachunek kupującego. Regulamin obowiązuje wszystkich naszych klientów składających zamówienie przez serwis Allegro.pl floraart@wp.pl