Finto kanapa z funkcja spania i pojemnikiem (6482582863)

zakończona
1 499,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 150,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 160,00 zł
 • lokalizacja: Kępno
 • czas wysyłki: do 21 dni
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 100.00 [kg]
 • szerokość mebla: 243.00 [cm]
 • wysokość mebla: 85.00 [cm]
 • głębokość mebla: 100.00 [cm]
 • wielkość : trzyosobowa
 • informacje dodatkowe: funkcja spania, pojemnik na pościel, podłokietniki
Dane kontaktowe
 • Telefon: (48) 783 544 783
 • E-mail: kobemeble@
 • Skype:
 • Gadu-gadu: 4239008
Przebieg realizacji zamówienia

Od momentu potwierdzenia zamówienia czas realizacji może trwać do 6 tygodni ze względu na bardzo duży popyt danego mebla.

Paczki wysyłamy przewoźnikiem specjalizującym się w transporcie mebli dzięki czemu unikamy ryzyka uszkodzenia przedmiotu!!!

Opcje wysyłki
 • Kurier
 • 150 zł przedwpłata
 • 160 zł za pobraniem
 • Dowóz na terenie całej Polski
 • W tej samej
 • cenie!!!
 • Odbiór osobisty
 • 0zł po przedwpłacie

Finto kanapa z funkcją spania i pojemnikiem

*Prezentowany model obity jest

Informacje ogólne:
Przedmiotem aukcji jest kanapa z funkcją spania. Posiada pojemnik na pościel dzięki czemu staje się dużo bardziej funkcjonalna. Mebel został wykonany znajwyższej jakości półproduktów, które wyraźnie zmieniają odczucia korzystania z kanapy. Dzięki zastosowaniu automatów wspomagających rozkładanie i składanie zmiana kanapy w 2 osobowe łóżko jest dziecinnie prosta i nie stwarza najmniejszego problemu.

Wymiary:

243
100
85
196 x 145

Zalety:

 • Wysokoelastyczna pianka

Formatka sprężynowa typu Bonel zwiększająca wytrzymałość kanapy na wgniecenia

Pojemnik na pościel

 • Poduchy oparcia 3-komorowe wypełnione mieszanką kulki sylikonowej i pianki
 • Ozdobne nogi
 • Rozkładanie za pomocą automatów wspomagających rozkładanie
 • Bezproblemowy kontakt
 • Gwarancja 24 miesiące !!!
 • Ogromny wybór tkanin
 • Nie wymagamy zaliczek
 • Bardzo prosty montaż
 • Dostawa pod sam dom !!!

A jak to zrealizować?

Kliknij na górze aukcji kup teraz i kupuj bezpiecznie z allegro

Nie zapomnij się z nami skontaktować w celu ustalenia informacji na jaką tkaninę się decydujesz(wcześniej poproś o wycenę).

Wysyłka następuje do 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia !!!

Zapłać kurierowi przy odbiorze !!!

Gwarancja 2 lata !!!Chcesz spersonalizować zamówienie?

Dzwoń lub pisz !!!

+ 48 783 544 783

kobemeble@gmail.com

Znajdziesz nas na facebook

tutaj link

http://www.facebook.­com/kobemeble


Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia w celu omówienia szczegółów transakcji

Wybierając nasze produkty mogą być Państwo pewni wysokiej jakości i starannego wykonania mebla. Gwarantujemy dbałość o każdy szczegół. Produkowane przez nas meble są dopasowywane pod gusta i potrzeby indywidualnego klienta, dlatego decydując się na zakup mebli naszej firmy - mogą Państwo liczyć na szczególne podejście. Wyróżnikiem naszej firmy jest przede wszystkim jakość, a zadowolenie klienta to cel naszej działalności.
Kliknij, aby zobaczyć duże zdjęcia

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje

Zobacz także...
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • KREDYT BANK S.A. 64 1500 1793 1017 9017 7362 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 150,00 zł
kolejna sztuka: 120,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 22 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 160,00 zł
kolejna sztuka: 120,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 22 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 21 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą produkcyjno-handlową, która zajmuje się głównie produkcją mebli. Doświadczenie załogi opiera się na ponad 20 letnim stażu w branży meblarskiej. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, oraz wysoka jakość tworzonych produktów. Dzięki starannemu podejściu do produkcji i zastosowaniu komponentów najwyższej jakości nasze meble są oceniane bardzo wysoko wsród klientów indywidualnych oraz hurtowych. Wybierając nasze produkty mogą być Państwo pewni wysokiej jakości i starannego wykonania mebla. Gwarantujemy dbałość o każdy szczegół. Produkowane przez nas meble są dopasowywane pod gusta i potrzeby indywidualnego klienta, dlatego decydując się na zakup mebli naszej firmy - mogą Państwo liczyć na szczególne podejście. Wyróżnikiem naszej firmy jest przede wszystkim jakość, a zadowolenie klienta to cel naszej działalności.

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Konsument ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia bez podania przyczyny. Konsument nie ponosi kosztów odstąpienia od umowy z zastrzeżeniem ustępów następujących. Termin do odstąpienia od umowy liczy się od dnia wydania Towaru Kupującemu lub osobie przez Kupującego wskazanej. 2. Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru obciążają Kupującego. 3. Odstąpienia od umowy dokonuje się poprzez złożenie Sprzedawcy jednoznacznego oświadczenia w języku polskim. Oświadczenie może być złożone w formie wypełnionego formularza stanowiącego załącznik do Regulaminu. Skorzystanie z formularza nie jest obowiązkowe, oświadczenie złożone w inny sposób niż na wskazanym formularzu jest ważne i skuteczne. 4. Konsument ma obowiązek niezwłocznie prawidłowo zapakować i wydać Towar Sprzedawcy lub osobie przez niego wskazanej. 5. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy zwrot zapłaconej ceny i innych należności nastąpi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni w sposób wskazany przez Kupującego. Jednakże jeżeli Kupujący nie wskaże sposobu zwrotu cen, następuje on w taki sposób, w jaki została uiszczona zapłata za Towar. 6. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

1. Sprzedawca ma obowiązek dostarczyć Kupującemu Towar wolny od wad fizycznych i prawnych. 2. Sprzedawca ponosi względem Kupującego odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne rzeczy zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego, tj. w szczególności z art. 556-576. Kupujący ma prawo skorzystać z roszczeń przewidzianych przez wskazane przepisy. 3. Wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. W szczególności rzecz sprzedana jest niezgodna z umową, jeżeli: a) nie ma właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub przeznaczenia, b) nie ma właściwości, o których istnieniu sprzedawca zapewnił kupującego, w tym przedstawiając próbkę lub wzór; c) nie nadaje się do celu, o którym kupujący poinformował sprzedawcę przy zawarciu umowy, a sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczeni, d) została kupującemu wydana w stanie niezupełnym. 4. Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy. 5. Jeżeli Towar ma wady fizyczne Kupujący ma prawo złożyć Sprzedawcy reklamację. Reklamację składa się w następujący sposób: a) pisemnie na adres Sprzedawcy: P.H.U. TOTO-PLUS Małgorzata Krzyżaniak, ul. Ratuszowa 12, 63-600 Kępno b) mailowo na adres Sprzedawcy: kobemeble@gmail.com c) poprzez wypełnienie formularza reklamacji znajdującego się stronie internetowej Sprzedawcy www.kobemeble.pl 6. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko lub nazwę (firmę) Kupującego, dane adresowe i kontaktowe Kupującego (adres do korespondencji, e-mail, telefon), dokładne określenie towaru wraz z datą i sposobem jego zakupu, opis wad, czasu i okoliczności ich wykrycia oraz określać roszczenie Kupującego przysługujące tytułu rękojmi. W przypadku braku ww. danych Sprzedawca zwraca się do Kupującego o uzupełnienie reklamacji. 7. Do reklamacji winna być załączona kopia wystawionej faktury lub paragonu. Sprzedawca ma 14 dni na rozpatrzenie kompletnej reklamacji. Brak odpowiedzi na reklamację w terminie 14 dni od jej prawidłowego zgłoszenia uznaje się za jej uwzględnienie przez Sprzedawcę. W przypadku uwzględnienia reklamacji przez Sprzedającego Kupujący ma obowiązek zapakować Towar w sposób umożliwiający jego odebranie i zawiadomić o tym fakcie Sprzedawcę. 8. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i wady towaru powstałe w wyniku jego nieprawidłowego lub niegodnego z przeznaczeniem używania, nieprawidłowego składania lub montażu oraz wyrządzone osoby trzecie, za które Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności. 9. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z pomyłki lub błędu Kupującego przy dokonywaniu zamówienia Towaru. W przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru Towaru przez Kupującego, koszty jego zwrotu obciążają Kupującego.

pozostałe informacje

Na realizację większości zamówień mamy 14 dni roboczych nie wliczając przesyłki (wyjątkiem są narożniki "Maciuś", które wysyłamy maksymalnie do 7 dni roboczych, oraz poszczególne narożniki i kanapy na które czas realizacji może wynosić około 6 tygodni ze względu na bardzo duży popyt danego modelu). Jeśli klient jest zainteresowany opcją z transportem to należy doliczyć maksymalnie do 5 dni roboczych na dostrczenie przedmiotu. Kurier kontaktuje się z Państwem dzień przed przybyciem w celu umówienia odpowiedniej godziny.