FILTR OLEJU SIATKA 4T CROSS QUAD ATV 50 70 110 125 (7210283005)

zakończona
3,50 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
  • List polecony priorytetowy 9,00 zł
  • Pocztex Kurier48 12,00 zł
  • lokalizacja: Godów, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: inny

Opis

Przedmiotem aukcji jest:

FILTR OLEJU SIATKA 4T CROSS QUAD ATV 50 70 110 125

Posiadamy dużo innych części i akcesoriów:

kontakt: 501-633-250

Dostawa i płatność
od 7,00 zł

Lokalizacja: Godów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Punkty odbioru

MOTO-SZAST
GODÓW 34A
27-225 PAWŁÓW
woj. świętokrzyskie
tel.: 501633250

  • poniedziałek - niedziela 07:00 - 20:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 2.Reklamacje:    Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał jakakolwiek wadę , wynikającą z winy Sprzedającego -  Klient ma prawo do reklamacji towaru.   Reklamację  należy zgłosić Sprzedającemu telefonicznie lub mailowo. Następnie  należy odesłać towar do Sprzedającego na swój koszt (nie przyjmujemy  paczek za pobraniem!)  Pamiętaj, że do zwracanego produktu  należy dołączyć fakturę/paragon  lub inny dowód zakupu oraz dołączyć swoje  wszelkie dane teleadresowe    

  Sprzedawca ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji od dnia otrzymania towaru od Klienta. W przypadku zamontowania części i  podzespołów (cylindry,tłoki,wały korbowe, sprzęgła, paski, a w  szczególności części elektryczne i elektroniczne) zalecamy  przedstawienie  dowodu montażu w/w części w punktach usługowych posiadających do tego  celu wyposażenie i wiedzę. 

Jeśli firma lub osoba montująca przedmiotowe  części lub podzespoły nie posiada tego rodzaju usług ujętych w zakresie  swojej działalności gospodarczej a montaż bezie przeprwadzony błędnie reklamacja może zostać odrzucona .   

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

MOTO-SZAST
GODÓW 34A
27-225 PAWŁÓW
Dodatkowe informacje

 2.Reklamacje: Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał jakakolwiek wadę , wynikającą z winy Sprzedającego - Klient ma prawo do reklamacji towaru. Reklamację należy zgłosić Sprzedającemu telefonicznie lub mailowo. Następnie należy odesłać towar do Sprzedającego na swój koszt (nie przyjmujemy paczek za pobraniem!) Pamiętaj, że do zwracanego produktu należy dołączyć fakturę/paragon lub inny dowód zakupu oraz dołączyć swoje wszelkie dane teleadresowe.  Sprzedawca ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji od dnia otrzymania towaru od Klienta. W przypadku zamontowania części i podzespołów (cylindry,tłoki,wały korbowe, sprzęgła, paski, a w szczególności części elektryczne i elektroniczne) zalecamy przedstawienie dowodu montażu w/w części w punktach usługowych posiadających do tego celu wyposażenie i wiedzę. Jeśli firma lub osoba montująca przedmiotowe części lub podzespoły nie posiada tego rodzaju usług ujętych w zakresie swojej działalności gospodarczej, a montaż czesci będzie przeprowadzony błednie reklamacja może zostać odrzucona . 


Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MOTO-SZAST
GODÓW 34A
27-225 PAWŁÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

3. Zwrot towaru: Klient ma prawo do zwrotu produktu , w przeciągu 14 dni  od otrzymania towaru. Pamiętaj, że do zwracanego produktu należy dołączyć fakturę/paragon lub inny dowód zakupu oraz wypełniony formularz zwrotu. Bezpieczna dostawa towaru to nasz obowiązek, dlatego jeżeli towar, który otrzymasz, ma naruszone opakowanie, jest niekompletny lub uszkodzony przez przewoźnika, zgłos nam jak najszybciej ten fakt.  4. Masz pytania? Na każdej aukcji jest podany tel, adres e mail(kontakt 24/7) , GG(kontakt 24/7) W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustaw konsumenckich i regulaminu Allegro.

O sprzedającym
Slawomirszast
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

1087

 

6

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Sławomir Szast
MOTO-SZAST
Godów 34A
27-225 Godów
REGON: 260293118
NIP: 664-200-82-13

Kontakt

  • 501****** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
07:00 - 20:00

Informacje o sprzedającym

Witamy na stronie Posiadamy części zamienne i akcesoria do aut, motocykli,skuterów, pojazdów atv i rowerów większości marek Jeśli jakiejś części nie ma wystawionej na aukcji napisz do nas.Znajdziemy ją dla Ciebie! 

Pozostałe informacje

Witamy na stronie Posiadamy części zamienne i akcesoria do aut, motocykli,skuterów, pojazdów atv i rowerów większości marek Jeśli jakiejś części nie ma wystawionej na aukcji napisz do nas.Znajdziemy ją dla Ciebie! 1.Wysyłka: kupując na kilku Naszych aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!*(waga do 30kg!) Należy wtedy uwzględnić najdroższy koszt wysyłki z kupowanych przedmiotówtowar wysyłamy w ciągu 24-48 godzin, staramy się by był u Ciebie jak najszybciej, jeżelii zdarzą się jakieś okoliczności powodujące opóźnienie przesyłki zostaniesz o tym poinformowany e mailem bądź telefonicznieProsimy o podawanie aktualnych danych teleadresowych w szczególności adresu e mail oraz nr telefonu! 2.Reklamacje: Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał jakakolwiek wadę , wynikającą z winy Sprzedającego - Klient ma prawo do reklamacji towaru. Reklamację należy zgłosić Sprzedającemu telefonicznie lub mailowo. Następnie należy odesłać towar do Sprzedającego na swój koszt (nie przyjmujemy paczek za pobraniem!) Pamiętaj, że do zwracanego produktu należy dołączyć fakturę/paragon wraz z gwarancją oraz dołączyć swoje wszelkie dane teleadresowe Sprzedawca ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji od dnia otrzymania towaru od Klienta. podstawą do uznania reklamacji w przypadku zamontowania części i podzespołów (cylindry,tłoki,wały korbowe, sprzęgła, paski, a w szczególności części elektryczne i elektroniczne) jest przedstawienie dowodu montażu w/w części w punktach usługowych posiadających do tego celu wyposażenie i wiedzę. Jeśli firma lub osoba montująca przedmiotowe części lub podzespoły nie posiada tego rodzaju usług ujętych w zakresie swojej działalności gospodarczej, reklamacja nie będzie uwzględniona. Proszę załączyć do reklamowanego towaru fakturę na wykonaną usługę montażu. 3. Zwrot towaru: Klient ma prawo do zwrotu produktu , w przeciągu 10 dni roboczych od otrzymania towaru. Pamiętaj, że do zwracanego produktu należy dołączyć fakturę/paragon wraz z gwarancją oraz wypełniony formularz zwrotu. Bezpieczna dostawa towaru to nasz obowiązek, dlatego jeżeli towar, który otrzymasz, ma naruszone opakowanie, jest niekompletny lub uszkodzony przez przewoźnika, wypełnij druk reklamacyjny (protokół szkody) w obecności kuriera 4. Masz pytania? Na każdej aukcji jest podany tel, adres e mail(kontakt 24/7) , GG(kontakt 24/7) W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustaw konsumenckich i regulaminu Allegro.
Wyświetlenia:9
Numer oferty:7210283005
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry

Na czasie