filtr oleju RENAULT LAGUNA I II III (6950733897)

zakończona
10,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • lokalizacja: Płock, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: inny

opis

O mnie
Moje Aukcje
Moje Komentarze
Wyślij zapytanie

tel.: 732-671-616

Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00

Wylicytowana kwota jest kwotą brutto - z towarem otrzymasz paragon/fakturę VAT (w kopercie z listem przewozowym).

Po zakończonej transakcji koniecznie wypełnij formularz dostawy, zwłaszcza jeśli chcesz podać inny adres wysyłki lub otrzymać fakturę VAT.

W tytule przelewu podaj TYLKO nick Allegro.pl

Wysyłka następuje w ciągu 2 dni roboczych.

Wysyłamy firmą kurierską

#1000
OP525
PP839
AP­063
K1006
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST
markowy

FILTR OLEJU


Dedykowany do:

RENAULT LAGUNA I II III

Oferowany filtr jest odpowiednikiem poniższych producentów:

AL-FILTERS AL-19
ALCO MD-475
ALCO SP-1039
ALCO SP-946
ALCO SP-952
ALCO SP-955
ALCO SP-956
AMC MO-441
AMC FILTER MO-441
AMERICAN MOTORS AMC 893 3004.195
AP LOCKHEED LK-1131
AP LOCKHEED LK-1132
AP LOCKHEED LK-1161
ARMAFILT O-76/52.0
ARMAFILT O-77/62.2
ARMAFILT O-86/60.0
ARMAFILT O-86/71.3
ARMAFILT O-93/51.0
ARMAFILT O-93/57.1
ARMAFILT O-93/67.1
ARMAFILT O-93/93.10
ASAS SP 1492
ASAS SP 485
ASAS SP 492
ASAS SP 605
ASAS SP 618
ASAS SP 622
ASAS SP 661
ASAS SP 685
ASAS SP 849
ASAS SP 886
Acd X 106
Acd X 4073 E
Acd X 4112 E
Acd X 4185 E
Acd X 4293 E
Acd X 95
Ashika 10-05-595
Ashika 10-08-891
Ashika 10-09-990
BALDWIN B-307
Bosch 0 451 001 179
Bosch 0 451 001 179-48N
Bosch 0 451 001 181
Bosch 0 451 103 099
Bosch 0 451 103 099-850
Bosch 0 451 103 103
Bosch 0 451 103 103-850
Bosch 0 451 103 104
Bosch 0 451 103 147
Bosch 0 451 103 160
Bosch 0 451 103 160-30N
Bosch 0 451 103 165
Bosch 0 451 103 175
Bosch 0 451 103 216
Bosch 0 451 103 216-850
Bosch 0 451 103 233
Bosch 0 451 103 235
Bosch 0 451 103 273
Bosch 0 451 103 281
Bosch 0 451 103 281-85N
Bosch 0 451 103 285
Bosch 0 451 103 285-44N
Bosch 0 451 103 287
Bosch 0 451 103 287-85N
Bosch 0 451 103 293
Bosch 0 451 103 293-3B4
Bosch 0 451 103 296
Bosch 0 451 103 296-48N
Bosch 0 451 103 300
Bosch 0 451 103 305
Bosch 0 451 103 305-85N
Bosch 0451103336
Bosch 0 451 103 345
Bosch 0 451 104 503
Bosch 0 451 105 189
Bosch 0 986 452 008
Bosch 0 986 452 908
Bosch 1 986 452 008
Bosch 0451103332
Bosch 9 457 283 520
CHAMP PH 2809
CHAMP PH 3942
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL LS 15
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL LS 201
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL PH 2801
CHRYSLER USA J0033408
CLEAN FILTER DO 1800
CLEAN FILTER DO 1808
CLEAN FILTER DO 1822
CLEAN FILTER DO 210
CLEAN FILTER DO 211
CLEAN FILTER DO 332
CLEAN FILTER DO 817
CLEAN FILTER DO 831
CLEAN FILTER DO 832
CLEAN FILTER DO 905
CLEAN FILTER DO 909
CLEAN FILTER DO 920
CLEAN FILTER DO 939
COOPERS ACE 014
COOPERS Z 1111
COOPERS Z 1170
COOPERS Z 1178
COOPERS Z 1276
COOPERS Z 1277
COOPERS Z 1305
COOPERS Z 475
COOPERS Z 479
COOPERS Z 576
COOPERS Z 964
CROSLAND 2055
CROSLAND 2056
CROSLAND 2092
CROSLAND 2140
CROSLAND 2159
CROSLAND 2165
CROSLAND 2235
Champion C 124
Champion CR 04
Champion F 101
Champion F 105
Champion F 120
Champion F 124
Champion F 134
Champion F 136
DELPHI FX0035
DELPHI FX0042
DELPHI FX0061
DELPHI FX0144
DELPHI FX0149
DELPHI FX0150
DELPHI FX0151
DENCKERMANN A210009
DEUTZ 105.2175.136
DEUTZ 1285 0312
DEUTZ-FAHR 105.2175.136
DEUTZ-F­AHR 1285 0312
DIGOEMA FILTER DGM/O 5149
DONALDSON P 55-0173
DONALDSON P 55-0716
DONALDSON P 55-6486
DONALDSON P 77-9193
DONIT FILTER 43.10.106
DONIT FILTER 43.10.108
DONIT FILTER 43.10.114
DONIT FILTER 43.10.148
ELOFIC EXL-150
ELOFIC EXL-170
ELOFIC EXL-184
ELOFIC EXL-186
ELOFIC EXL-201
FEBI 27155
FEBI 33000
FIAAM FT 5050
FIAAM FT 5051
FIAAM FT 5052
FIAAM FT 5118
FIAAM FT 5149
FIAAM FT-5165
FIAAM FT 5221
FIAAM FT 5244
FIAAM FT 5341
FIAAM FT 5342
FIAAM FT 5345
FIAAM FT 5409
FIAAM FT5902
FIL FILTER ZP 06 A
FIL FILTER ZP 06 B
FIL FILTER ZP 553 C
FIL FILTER ZP 553 D
FIL FILTER ZP 593
FILTRON OP 565
FILTRON OP 586
FILTRON OP 586/1
FILTRON OP 586/2
FILTRON OP 643/3
FLEET GUARD HF-7615
FLEET GUARD LF-3494
FLEET GUARD LF-3714
FLEET GUARD LF-798
FRAD 20.37.12/110
FRAD 20.37.15/110
FRAD 20.37.23/110
FRAM PH-2992 A
FRAM PH-4546
FRAM PH-4548
FRAM PH-5113
FRAM PH-5197
FRAM PH-5230
FRAM PH-5354
FRAM PH-5479
FRAM PH-5795
FRAM PH5795-1
FRAM PH-5796
FRAM PH5796-1
FRAM PH-5834
FRAM PH-5911
GIF-FILTER GL 561
GIF-FILTER GL 562
GIF-FILTER GL 562 Z
GIF-FILTER GL 671
GIF-FILTER GL 676
GIF-FILTER GL 690
GIF-FILTER GL 702
GIF-FILTER GL 851
GOULD AP 18490-K
GUD FILTERS Z 289
GUD FILTERS Z 307
HALFORDS HOF215
HALFORDS HOF223
HALFORDS HOF234
HALFORDS HOF266
HALFORDS HOF267
HALFORDS HOF272
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
HIFI-FILTER SO 9021
HJS 5006 227
HJS 5013 388
HJS 5013 389
HJS 5016 714
HJS 5016 715
HJS 5016 785
HJS 5016 956
HJS 5017 317
HJS 5017 319
HOFFER 7605056
HOFFER 7605056/11
HOFFER 7605057
Hengst H 10 W 04
Hengst H11W02
Hengst H 12 W 02
Hengst H 90 W 28
INPECA SLB 0583
IPS IFL-3186
JAKOPARTS J1315020
JAPANPARTS FO-121S
JAPANPARTS FO-595
JAPANPARTS FO-595S
JAPANPARTS FO-891
JAPANPARTS FO-891S
JAPANPARTS FO-990S
JAPANPARTS J FO-595
JAPANPARTS J FO-595S
JAPANPARTS J FO-891
Knecht AW 177
Knecht AW 178
Knecht AW 85
Kolbenschmidt 115-OS
Kolbenschmidt 50 013 115
Kolbenschmidt 50 013 504
Kolbenschmidt 50 013 504/10
Kolbenschmidt 50 013 507
Kolbenschmidt 504-OS
Kolbenschmidt 507-OS
LOMBARDINI 0021.7510.70
LOMBARD­INI 107.2175.107
LOMBARD­INI 1072.1751.0700
LOMBA­RDINI 107.2175.117.06
LOMB­ARDINI 107.2175.184
LOMBARD­INI 2175.107
LOMBARDINI 2175.117
LOMBARDINI 2175.136
LOMBARDINI 2175.184
LUCAS (LUCAS-TRW) EDL 195
LUCAS (LUCAS-TRW) EDL 203
LUCAS (LUCAS-TRW) EDL 971
LUCAS (LUCAS-TRW) EDL 972
Lautrette ELH 4102
Lautrette ELH 4107
Lautrette ELH 4108
Lautrette ELH 4110
Lautrette ELH 4156
Lautrette ELH 4196
Lautrette ELH4276
Lautrette ELH 4300
Lautrette ELH 4317
Lautrette ELH 4330
Lautrette ELH 4391
M-Filter MH 3304
M-Filter MH 3331
M-Filter MH 3384
M-Filter MH 366
MANN W 7003
MANN W 75/2
MANN W 75/3
MANN W 75/4
MANN W 85
MANN W 910/3
MAPCO 61218
MAPCO 61238
MAPCO 61410
MAPCO 61416
MAPCO 61571
MEAT & DORIA 15056
MEAT & DORIA 15056/11
MEAT & DORIA 15057
MEAT & DORIA 15518/3
MFI W 917/97
MICROCAR 0640 066
MISFAT Z177
MISFAT Z191
MISFAT Z194
MISFAT Z195
MISFAT Z418
MISFAT Z419
MISFAT Z455
MISFAT Z691
MOTAQUIP AAPCO VFL 212
MOTAQUIP AAPCO VFL 298
MOTAQUIP AAPCO VFL 321
MOTAQUIP AAPCO VFL 344
MOTAQUIP AAPCO VFL 345
MOTAQUIP AAPCO VFL 412
MULLER FILTER FO100
MULLER FILTER FO110
Magneti Marelli 71758726
Magneti Marelli 71760122
Magneti Marelli 71760808
Mahle OC 111
Mahle OC 112
Mahle OC 135
Mahle OC 200
Mahle OC 223/1
Mahle OC 245
Mahle OC 245/1
Mahle OC 3
Mahle OC 309
Mahle OC 458
Mahle OC 467
Mahle OC 71
Meyle 16-14 322 0000
Motorcraft AFL 36
Motorcraft EFL 155
Motorcraft EFL 254
Motorcraft EFL 294
Motorcraft EFL 295
Motorcraft EFL 312
Motorcraft EFL 489
Motorcraft EFL 491
Motorcraft EFL 492
ORTURBO WM 80.53
P.B.R. BC-1148
P.B.R. BC-1177
P.B.R. BC-1180
P.B.R. BC-1181
P.B.R. BC-1296
P.B.R. BC-1298
P.B.R. BC-1309
P.B.R. BC-1334
P.B.R. BC-1349
PERMATIC (MECAFILTER) ELH 4102
PERMATIC (MECAFILTER) ELH 4107
PERMATIC (MECAFILTER) ELH 4156
PERMATIC (MECAFILTER) GL 562Z
PERMATIC (MECAFILTER) GL 702
PUROLATOR L 17368
PUROLATOR L 17369
PUROLATOR L 17695
PUROLATOR L 17817
PUROLATOR L 17824
PUROLATOR L 17825
PUROLATOR L18298
PUROLATOR L 18366
PUROLATOR L 27159
PUROLATOR PER-159
PUROLATOR PER-368
PUROLATOR PER-369
PUROLATOR EU (new numbers) L19210
Purflux LS 218
Purflux LS 223
Purflux LS 233
Purflux LS 288
Purflux LS 309
Purflux LS 462
Purflux LS 462 A
Purflux LS 495
Purflux LS 531
Purflux LS 571
Purflux LS 576
Purflux LS 590
Purflux LS 602
Purflux LS 751
Purflux LS 793
Purflux LS 835
Purflux LS 836
Purflux LS 855
Purflux LS 883
Purflux LS 917
Purflux LS 919
Purflux LS932
Quinton Hazell QOF 5434
RENAULT TRUCKS (RVI) 5 000 791 145
RENAULT TRUCKS (RVI) 7 700 730 077
SAMPIYON CS0040
SAVARA 9.28.352.17
SAVARA 9.28.352.67
SAVARA 9.28.352.83
SAVARA 9.28.470.17
SAVARA 9.28.471 17
SAVARA SO 470
SAVARA SO 471
SAVARA SO 524
SAVARA SO 586
SCHUPP / SF FILTER SP 4107
SCHUPP / SF FILTER SP 4344
SCHUPP / SF FILTER SP 4439
SCHUPP / SF FILTER SP 4560
SCHUPP / SF FILTER SP 4570
SOFIMA S 0110 R
SOFIMA S 0140 R
SOFIMA S 3262 R
SOFIMA S 3418 R
SOFIMA S 3419 R
SOFIMA S 6140 R
SOFIMA S O110 R
SPIDAN MOF 100 X
SPIDAN MOF 97 X
SPIDAN MOF 99 X
TEC-FIL PSL77
TECALEMIT FB 5446
TECNECO OL 100
TECNECO OL 110
TECNECO OL 196
TECNECO OL 21
TECNECO OL 22
TECNECO OL 307
TECNECO OL 430
TECNECO OL 650
TJ FILTERS FB 5434
TJ FILTERS FB5446
TUTELA (WEBER) 04
Tecnocar R 100
Tecnocar R 110
Tecnocar R 196
Tecnocar R 197
Tecnocar R 21
Tecnocar R 22
Tecnocar R 23
Tecnocar R272
Tecnocar R 307
Tecnocar R 410
Tecnocar R 416
Tecnocar R 420
Tecnocar R 430
Tecnocar R 443
Tecnocar R 455
Tecnocar R 650
Tecnocar R929
Tecnocar RZ 100
Teho 4323
Teho 4343
Teho 4345
Teho OK 83
UFI 23 177 00
UFI 23 194 00
UFI 23 195 00
UFI 23 262 00
UFI 23 418 00
UFI 23 419 00
UFI 23 455 00
UNIPART GFE 262
UNIPART GFE 322
UNIPART GFE 323
UNIPART GFE 350
UNIPART GFE 364
UNIPART GFE 381
UNIPART GFE 382
Unico LI 750/2
Unico LI 750/3
Unico LI 848
Unico LI 875/6
Unico LI 958/3
Unico LI 969/3
Unico LI 970/24
Unico LI 995/25
VALTRA-VALMET V37352500
VALTRA-VAL­MET V37352700
Vaico V24-0022
Vaico V46-0083
Valeo 586001
Valeo 586050
WEGA WO 200
WIX (EUROPE) WL7084
WIX (EUROPE) WL7120
WIX (EUROPE) WL7150
WIX (EUROPE) WL7151
WIX (EUROPE) WL7152
WIX (EUROPE) WL7153
WIX (EUROPE) WL7205
WIX (EUROPE) WL7238
WIX (EUROPE) WL7254
WIX (EUROPE) WL7308
WYTWORNIA FILTROW PZL PP-32
WYTWORNIA FILTROW PZL PP-33

UWAGA! Jeśli nie jesteś pewny czy kupowany towar będzie pasował do Twojego samochodu - skontaktuj się z nami. W przypadku kontaktu poprzez e-mail proszę podać model samochodu, rok produkcji, kod silnika oraz nr VIN.

PRODUKT OBJĘTY GWARANCJĄ PRODUCENTA - NIE KUPUJESZ W CIEMNO

OTRZYMASZ ZAWSZE PARAGON LUB FV


Cena za filtr 10,00zł
+
KOSZT WYSYŁKI

Do tego auta posiadamy również tani:


olej silnikowy: NASZE OLEJE

filtr powietrza: NASZE FILTRY POWIETRZA

filtr paliwa: NASZE FILTRY PALIWA

filtr kabinowy: NASZE FILTRY KABINOWE

Oferowane produkty są:

NOWE

objęte

GWARANCJĄ PRODUCENTA

pochodzą z markowych fabryk produkujących części najwyższej jakości dla odbiorców na całym świecie, montowane w sieciach wyspecjalizowanych warsztatów.

Szanujemy Twój i swój czas, dlatego:

NIE oferujemy CHIŃSKICH produktów !!

Copyright © 2016 by MAXCARS
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Płock, Polska

Darmowa dostawa na 18. urodziny Allegro

Wybierz Paczkomat, a podczas zakupu dostaniesz kupon na darmową dostawę.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

motolargo Mariusz Wierzchowski
Chopina 12
09-402 Płock
Dodatkowe informacje

 Formularz reklamacyjny Formularz reklamacyjny należy wypełnić w całości (wszystkie punkty). W przypadku niepełnego wypełnienia formularza reklamacja będzie odrzucona. Czas rozpatrzenia reklamacji jest uzależniony od szybkości działania Działu Kontroli Jakości producenta, w przypadku gdy siedziba producenta rozpatrującego niniejszą reklamację znajduje się poza granicami Polski stosownie do § 19 pkt. 1 rozporządzenia RM z dnia 25.06.2002r. (Dz.U. Dz 2002r. Nr 96 poz. 851) w sprawie szczegółowych warunków zawierania i wykonywania umów sprzedaży między przedsiębiorcami, a konsumentami, wyrażam zgodę na dłuższy termin rozpatrzenia niż wynika to z w/w podstawy prawnej. W PRZYPADKU POMP PALIWA REKLAMUJĄCY SKŁADAJĄC SWÓJ PODPIS JEDNOCZEŚNIE WYRAŻA ZGODĘ NA JEJ ROZCIĘCIE W CELU ZBADANIA PRZYCZYNY REKLAMACJI. Link do formularza reklamacyjnego: http://motolargo.pl/formularz_reklamacyjny.doc (W razie reklamacji link proszę skopiować i wkleić w okno adresu przeglądarki i nacisnąć enter.Formularz zostanie pobrany na komputer po pobraniu proszę wypełnić i wysłać na nasz e-mail) Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 3.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

motolargo Mariusz Wierzchowski
Chopina 12
09-402 Płock

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: m-p-s@o2.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: MOTOLARGO Fryderyka Chopina 12 09-420 Płock. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy (należy wybrać jedną z wersji): 1.W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 2.W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Kupującemu koszt odesłania Towaru do wysokości [kwota]. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

O sprzedającym
max_cars
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

348

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 732671616
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota
08:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Celem działalności firmy jest dystrybucja części samochodowych: sprzedaż hurtowa i detaliczna. Od samego początku firma stawia na specjalizację – elektryka & elektronika, która sukcesywnie zostaje rozszerzana o inne: m.in oryginalne części oraz zamienniki do różnych marek samochodów a w szczególności do marki FORD oraz OPEL. Wszystkie produkty w ofercie motolargo są fabrycznie nowe, chyba że w opisie produktu jest zaznaczone inaczej oraz objęte gwarancją producenta bez wad fizycznych, prawnych i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Pozostałe informacje

to nowy system dystrybucji części bezpośrednio od producentów !!! Wszystkie części sprzedawane w naszym sklepie są nowe i objęte gwarancją producenta. Podstawą gwarancji jest otrzymany paragon lub faktura zakupu, oraz w niektórych przypadkach karta gwarancyjna dołączona do produktu. Skontaktuj się z Nami, a pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie w najrozsądniejszej cenie. Posiadamy części zamienne i oryginalne do aut europejskich i japońskich. .:: regulamin aukcji ::. Zapytaj zanim kupisz! Jeżeli chcesz dokonać zakupu jakiejś części, a masz wątpliwości, czy będzie ona odpowiednia dla twojego samochodu to proszę o składanie pytań, przed dokonaniem zakupu poprzez opcję "Zapytaj sprzedawcę" lub telefonicznie. Chętnie udzielimy wyczerpującej odpowiedzi, aby uniknąć późniejszych nieporozumień ! Gwarancja Każda nowa część zakupiona w naszym sklepie jest objęta gwarancją. Dlatego ważne jest, aby zachować dowód zakupu (faktura lub paragon), kartę gwarancyjną (jeśli została dołączona do części), fakturę na usługę montażu z ASO lub wyspecjalizowanego warsztatu. Zwroty Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271)Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zakupu bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od zawarcia umowy. W tym przypadku należy odesłać zwracany towar na adres firmy motolargo (własciciela podmiotu MAXCARS) w nienaruszonym oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi otrzymanymi dokumentami (faktura, paragon fiskalny itp.).Towar używany,bez oryginalnego opakowania, zdekompletowany lub zniszczony nie podlega zwrotowi! Należność za uprzednio zakupiony towar zostanie zwrócona zamawiającemu w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od daty przyjęcia towaru do magazynu firmy motolargo (własciciela podmiotu MAXCARS). O przyjęciu takim świadczyć będzie stosowny dokument. Przesyłki wysłane za pobraniem pocztowym nie będą odbierane. Sklep zwraca równowartość towaru i nie pokrywa kosztów przesyłki zwrotnej. Jeżeli towar był wysłany do klienta na koszt sklepu to koszty tej przesyłki będą odliczone od wartości towaru zwracanej klientowi według aktualnego cennika przesyłek. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w przypadku zakupu towaru sprowadzonego na indywidualne zamówienie Klienta,niebędącego w stałej ofercie sklepu, (art. 10 ust. 3 p. 4 ustawy z dnia2 marca 2000 r.) oraz w przypadku odbioru osobistego zamówienia w siedzibie firmy. Wysyłka i płatności Paczki wysyłamy wyłącznie firmą kurierską GLS. Ze względu na internetowy charakter działalności brak możliwości odbioru osobistego. Paczki wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych.