Filtr na kran do wody pitnej marki AQUASANA AQ-400 (6483288314)

zakończona
319,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,50 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,50 zł
 • lokalizacja: Opole
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 1.50 [kg]
 • kolor dominujący: biały

inteligentne urządzenia dla domu

tel. biuro: 77 453 12 52

skype: intelio.eu

tel. kom.: 505039620

e-mail: biuro@intelio.eu


Filtr na kran do wody pitnej marki AQUASANA AQ-4000

Nagrody i certyfikaty

AQUASANA AQ-4000 jest najwyżej notowanym systemem filtracyjnym przeznaczonym do użytku domowego w USA, oraz najwyżej ocenianym produktem “Best Buy” w kategorii domowych systemów filtracyjnych przez magazyn Consumers Digest Magazine.

Żaden z domowych systemów filtracyjnych, nigdy nie osiągnął lepszych rezultatów. Zostało udokumentowane, że woda przefiltrowana przez prezentowany system jest lepszej jakości niż źródlane wody butelkowane.

Opatentowany system 2-fazowej filtracji przywraca nam naturalnie zdrową i wysokiej jakości wodę pitną z naszego kranu. System selektywnie usuwa zanieczyszczenia chemiczne i metale ciężkie pozostawiając naturalnie występujące w zdrowej wodzie śladowe minerały.


PATENT i PRODUKCJA – AQUASANA USA


WODA JAK ŹRÓDLANA Z TWOJEGO KRANU


Usuwa zanieczyszczenia, utrzymuje zdrowe minerały

Opatentowany system 2-fazowej filtracji przywraca nam naturalnie zdrową i wysokiej jakości wodę pitną z naszego kranu. System selektywnie usuwa zanieczyszczenia chemiczne i metale ciężkie pozostawiając naturalnie występujące w zdrowej wodzie śladowe minerały.

WKŁAD - A – wstępna filtracja

 • zatrzymuje osad i mikroskopijne cząsteczki, które powodują zmętnienie i nieprzyjemny smak i zapach wody,
 • odfiltrowuje chlor, najbardziej konkurencyjny i skoncentrowany “związek” chemiczny występujący w wodzie kranowej, co pozwala filtrowi B skupić się na filtrowaniu bardziej opornych zanieczyszczeń takich jak metale ciężkie i “związki syntetyczne” tak by nie musiały konkurować o aktywną powierzchnię z chlorem

WKŁAD - B – ostateczna filtracja

 • ołów odfiltrowywany jest przez złożony proces wymiany jonowej, który usuwa szkodliwe jony ołowiu i wprowadza zdrowe jony potasu. Stosowana technologia eliminacji ołowiu jest najbardziej efektywna z dotychczas wynalezionych, która wzbogaca naturalną równowagę wody.
 • potas jest jednym ze śladowych minerałów, które nadają wodzie zdrowy źródlany smak i naturalne (alkaliczne) pH.
 • eliminacja syntetycznych związków chemicznych takich jak herbicydy i pestycydy oraz rozpuszczalniki przemysłowe jest najbardziej skomplikowanym etapem filtracji.

WKŁAD - B – filtruje wodę przez 0,5 mikronowe pory, które dają 99,99 % efektywności w oczyszczaniu z odpornych na chlor organizmów i cyst takich jak Cryptosporidium czy Giardia lamblia, dwóch najczęściej rozmnażających się w wodzie pierwotniaków, które u dorosłych wywołują symptomy podobne do grypy, a magą być śmiertelne w przypadku małych dzieci.


Ograniczamy ponad 60 powszechnie występujących zanieczyszczeń w wodzie, w tym:

Zanieczyszczenia w wodzie Szkodliwie na organizm ludzki
Chloru, chloraminy Oczu, nosa, gardła i górnych dróg oddechowych, powodując ostry obrzęk płuc i zapalenie płuc, a nawet porażenie ośrodka oddechowego w wysokich stężeniach; podrażniać skórę, sprawiają, że włosy suche, złamania, rozwidlenie, wybielanie skóry, warstwy skóry off, powodując łuszczycy alergia
TSP Zawartość żelaza przekroczył Długotrwałe spożywanie obciążeń domu nerki, co prowadzi do zaburzeń wydzielania wewnętrznego, wysokie ciśnienie krwi i inne objawy
Całość torbiele, Cryptosporidium i Giardia Powodować dyskomfort w jamie brzusznej i przewodu pokarmowego, powodując biegunkę
Rtęć Powodować przewlekłe zatrucia rtęcią, tak, że pamięć została ograniczona, nieuwagi, dezorganizacji myślenia
Ołów Ołów dostaje się do organizmu, niektóre zostaną wchłonięte kości i zębów, małe dzieci są szczególnie narażone na toksyczne działanie ołowiu sprowadzanego
BPA (bisfenol A) zaburzenia endokrynologiczne, poważne zagrożenie dla zdrowia płodu i dziecka, otyłość i indukowane przedwczesne dojrzewanie
Trihalometany Mutagenne i rakotwórcze, a nawet spowodować wątroby, nerek i nowotworów jelit
MTBE (eter metylo-tert-butylowy­)
Toksyczne, przez skórę, dróg oddechowych, przewodu pokarmowego wchłaniania dużej liczby rakotwórcze
Benzen Rak, długoterminowa inhalacja może prowadzić do anemii aplastycznej
Karbofuran Wysoce toksyczne pestycydy, co prowadzi do ślinotok, łzawienie, drżenie mięśni, niepokój
atrazyny Herbicydy, stymulujący wpływ na ludzką skórę i oczy

Technologia filtracji Aquasana Claryum ™

Woda staje się zanieczyszczona z różnych źródeł w całym procesie zbierania, przetwarzania i dostawy do domu. Z wód gruntowych do źródła przez skażenia chemiczne w zakładzie przetwarzania, płynie w kontakcie z rdzą i zanieczyszczeniami uzdatniona woda wędrując rurami do domu. Woda do picia i kąpieli mogże zawierać niebezpieczne poziomy szkodliwych zanieczyszczeń. Ten utrzymujący się poziom zanieczyszczenia sprawia, że filtrowania woda jest kluczowym elementem utrzymania zdrowia. Z filtrem wodnym AQ-4000, technologia filtracji Aquasana Claryum ™ stoi pomiędzy Tobą, a szkodliwymi zanieczyszczeniami obecnymi w dostarczanej do domu wodzie.
INSTALACJA I UŻYTKOWANIE FILTRA AQ-4000
1 ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

1.1 Korpus filtra z zainstalowanymi wkładami filtracyjnymi A i B (zainstalowane przez producenta).

1.2 Zestaw wężyków z rozdzielaczem przepływu wody.

1.3 Mosiężne złączki.

1.4 Gumowe uszczelki.

1.5 Narzędzia montażowe.

2 INSTRUKCJA INSTALACJI
2.1 Zdemontuj z wylewki używany wkład siateczkowy tzw. perlator i upewnij się, że zdjęta jest także gumowa uszczelka.
2.2 Umocuj rozdzielacz przepływu na wylewce, jak pokazuje rys. 2. Jeśli zachodzi potrzeba użycia złączki, przymocuj ją do wylewki w pierwszej kolejności z użyciem nowej uszczelki, a następnie przytwierdź do złączki rozdzielacz. Do zacisku złączki służy umieszczony w zestawie biały plastikowy klucz szesnastkowy. Zadbaj o to, by uszczelka znalazła się wewnątrz chromowanego obrotowego pierścienia rozdzielacza. Złączki z zestawu pasują do 95% wylewek dostępnych na rynku. Nietypowe rozmiary złączek można nabyć w dowolnym sklepie z hydrauliką (by ułatwić sobie dobór odpowiedniej złączki, zabierz do sklepu zdemontowany perlator i rozdzielacz z wężykami).

2.3 Aby zainstalować wężyki na korpusie filtra określ, którym wężykiem wypływa woda do filtrowania. Skieruj końcówki wężyków do zlewu, puść wodę z kranu i pociągnij za zawór aktywujący, jak na rys.1. Wężyk, którym wypływa woda jest wężykiem wlotowym i powinien być podłączony do przyłącza wkładu A. Zainstaluj ten wężyk wlotowy w przyłączu wkładu A, wciskając jego plastikową zagiętą końcówkę w otwór wlotowy. Drugi wężyk zainstaluj do przyłącza wkładu B.

Aby odłączyć zainstalowane wężyki, w przypadku odwrotnego (błędnego) podłączenia wężyków lub późniejszej wymiany zużytych wkładów filtracyjnych, skorzystaj z drugiego narzędzia załączonego w zestawie, które umożliwia poluzowanie zacisku mocującego i wyciągnięcie końcówki wężyka z korpusu filtra.

2.4 W celu aktywacji filtra połóż korpus filtra w pozycji poziomej. Puść zimną wodę z kranu i pociągnij zawór aktywujący na rozdzielaczu, aby przekierować strumień wody na filtr. Pierwszy strumień wody płynący z filtra będzie lekko mętny z drobnymi pęcherzykami powietrza z powodu aktywacji filtra węglowego. Strumień oczyści się po 2-3 minutach, w zależności od ciśnienia wody. Jak tylko woda stanie się klarowna postaw korpus filtra w pozycji pionowej, pij doskonałą wodę i ciesz się jej smakiem!

2.5 Kolejność czynności przy załączaniu i wyłączaniu układu filtrowania. Aby załączyć układ filtrowania Otwórz przepływ wody z kranu, a następnie pociągnij zawór aktywujący. Aby zakończyć pracę układu filtrowania Zamknij przepływ wody z kranu i domknij zawór aktywujący.

WAŻNE: Należy zachować kolejność załączania i wyłączania przepływu wody przez system filtrujący w celu poprawnego funkcjonowania zaworu aktywującego. Filtrować tylko zimną wodę.

3 WYMAGANIA TECHNICZNE I WYDAJNOŚĆ

WAŻNE: Niniejszy produkt przeznaczony jest wyłącznie do filtrowania zimnej wody z wodociągów miejskich i nie powinno się go używać dla wody o nieznanej lub niepewnej jakości mikrobiologicznej.

WAŻNE: Nie stosować filtra AQ-4000 w urządzeniach pracujących pod stałym ciśnieniem, takich jak sprzęt AGD do wytwarzania lodu czy fontanny pitne.

Max ciśnienie wody: 3,5 bara
Max temperatura wody: 30°C
Max przepływ wody: 2 l/min
Żywotność wkładów filtracyjnych 2000 l
Wymiana wkładów filtracyjnych A i B co 6 miesięcy lub po przefiltrowaniu 2000 litrów wody. Zapasowe wkłady filtracyjne można zamówić za stronie www.intelio.eu

Specyfikacja Produktu
Model Aquasana Filtr wodny (AQ-4000)
Ilość stopni Filtracji 2
Typ Wkładu do filtra AQ-4035
Woda Miejska Woda (fluorowana oraz chlorowana), Miejska Woda(chlorowane)
Wymiary 26cm x 23cm x 11cm 1,32 kg
Wkłady do filtracji 2 etapy filtracji:
 • filtracja Claryum®
 • Filtracja węglem
 • filtracja katalityczna Carbon
 • jonowymienne filtracja
 • Absolute Sub-Micron mechaniczna filtracja
Wymiana wkładów co 6 miesięcy lub 2000l
Gwarancja 12 miesięcy
Certyfikaty NSF (Narodowa Fundacja Sanitation)
Przepływ 0,5 GPM
Temperatura wody 30 ° C
Ciśnienie robocze 3,5 bara
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 65 1090 2398 0000 0006 0802 1669
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy